Přejít na obsah

AW - ponurá a pochybná akce k uctění Památky zesnulých


Ashadak

Recommended Posts

Ahoj kamarádi, tankisté,

 

jelikož nám to se společnými akcemi a odpočty nějak umřelo, tak bych rád u příležitosti Památky zesnulých(2. listopad) vyhlásil tuto malou a skromnou soutěž.

 

O co běží?

 

Od 2. listopadu(12:00) do 8. listopadu(12:00) způsob v režimu PvP standard(pouze EU server), co největší poškození svému protivníkovi a vlož svůj nejlepší výsledek(pouze jeden) do tohoto příspěvku.

Aby byla soutěž zajímavější, jsou uznány výsledky pouze bez čety.  

 

Nechci z toho dělat elaborát, takže podmínky jsou poměrně jednoduché. Stačí umístit screenshot ze kterého bude vše jasné.  

 

Proč je tedy soutěž ponurá a pochybná? Protože vůbec nevím zda je polovina cen ještě funkčních(některé kódy jsou staré skoro dva roky, jiné rok a další čtvrt roku), takže za nic neručím.

Jedno je však jisté, nikdy nebyly použity. Rád bych je rozdal, aby neležely skladem a někomu třeba udělaly radost.

 

Ceny

  • První místo: T-64AV Hunter
  • Druhé místo: Chieftain Mk.6 Leader
  • Třetí místo: BWP-1M Puma
  • Čtvrté místo: T-62 Veteran
  • Páté místo: T-62 Veteran

Ceny zašlu prostřednictvím PM, zde na fóru po ukončení akce. Jen bych vás poprosil o zpětnou vazbu zda Vám kódy fungovaly - největší obavy mám u Chieftaina - je nejstarší. 

 

Zpestříme si tedy pár dní před 0.22 a uvedením na Steam? Protože pak, bude možná blázinec.

 

screenshot0461.jpg

ScreenShot0104.jpg

screenshot0365_0.jpg

LQOXf7U-1024x576.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Ashadak napsal:

 

jelikož nám to se společnými akcemi a odpočty nějak umřelo

 

Já bych viděla jediný problém v domluvě. Prostě napsat den a čas :-)  Kdo bude chtít, cestu si na ts vždy najde.

 

Jinak pěkná akce a držím palce všem, co se  zapojí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Badysak napsal:

Největší poškození předpokládám že tedy tier 10 nebo jsou kategorie?

Tak omezení úrovně jsem vypustil, abych to nekomplikoval a teď už je pozdě něco měnit...myslím si, že s ohledem na skirmishe se možnost nastřílet brutální čísla s 10-tkama značně omezuje a podobná čísla můžeš nastřílet i na nižších úrovních. Rozdíly už nejsou tak velké proti stavu před B2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cup-1010918_960_720.jpg

 

Jelikož akce skončila v 12:00 dnešního dne, máme tu krátké vyhlášení vítězů. Děkuji moc všem, kteří se akce účastnili. Sice jsem doufal, že bude účast trošku vyšší, ale to vůbec nevadí, protože se aspoň dostane na všechny :laugh:

  • První místo: cpt.Carloss - 7166 bodů poškození
  • Druhé místo: Panther_CZ - 5061 bodů poškození
  • Třetí místo: Petrix1 - 4012 bodů poškození
  • Čtvrté místo: Horor4 - 3136 bodů poškození

Kódy vám zašlu hned, jak dopíšu tento příspěvek, prostřednictvím soukromé zprávy, zde na fóru. Ještě jednou díky a třeba zase někdy u podobné akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Ashadak napsal:

cup-1010918_960_720.jpg

 

Jelikož akce skončila v 12:00 dnešního dne, máme tu krátké vyhlášení vítězů. Děkuji moc všem, kteří se akce účastnili. Sice jsem doufal, že bude účast trošku vyšší, ale to vůbec nevadí, protože se aspoň dostane na všechny :laugh:

  • První místo: cpt.Carloss - 7166 bodů poškození
  • Druhé místo: Panther_CZ - 5061 bodů poškození
  • Třetí místo: Petrix1 - 4012 bodů poškození
  • Čtvrté místo: Horor4 - 3136 bodů poškození

Kódy vám zašlu hned, jak dopíšu tento příspěvek, prostřednictvím soukromé zprávy, zde na fóru. Ještě jednou díky a třeba zase někdy u podobné akce.

Díky všem za účast, moc mě mrzí že jen čtyři účastníci. Kde je zbytek z 50 ti členů klanu?  Vůbec mě ta výhra netěší a tak přenechám svoji výhru do jiné soutěže. Díky za akci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, cpt.Carloss napsal:

Díky všem za účast, moc mě mrzí že jen čtyři účastníci. Kde je zbytek z 50 ti členů klanu?  Vůbec mě ta výhra netěší a tak přenechám svoji výhru do jiné soutěže. Díky za akci. 

 

Soutěž byla určená pro všechny, ne jen pro členy klanu...a koukej ten kód použít, nebo si pak nestěžuj že nic nemáš...:laugh::laugh::laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ashadak locked a unpinned this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...