Přejít na obsah

AW - Posezení s vývojáři - 14.díl


Ashadak

Recommended Posts

před 4 hodinami, Badysak napsal:

Ono jde spíše o to neustálé nadávání na mrtvou HRU některých lidí, která více méně funguje, když jde o "špatné" marketingové rozhodnutí MY.com tady na EU. Na RU veselé hrají, ale tady musí neustále mlet jak kolovrátek keci o mrtvé hře jako na ofiku. Snad jsem to napsal srozumitelné:wave_smiley9:

Badyšaku hraješ to už dlouho a určitě víš jak vypadalo pvp před rokem a rokem a půl a jak vypadá teď.A proč to je.Protože na něho serou.Jenom tlačí pve a glops a lidi kteří by chtěli hrát pvp a dali do hry dos času a peněz mají u prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to říkám My.com dělá špatná rozhodnutí a z MMO dělá PVE, které je pro mně rychle ohrané(nemotivuje mě utrácet) i ti lemmingové v PVP jsou zábavnější, ale furt dokola číst, že je hra mrtvá je fakt otrava nic to nezmění a tady tuplem né. A keci o lezení do něčí sedinky a oslava My.com taky potěší.

Prostě to chce trochu kreativity do toho nadávání:laugh::wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Badysak napsal:

Však to říkám My.com dělá špatná rozhodnutí a z MMO dělá PVE, které je pro mně rychle ohrané(nemotivuje mě utrácet) i ti lemmingové v PVP jsou zábavnější, ale furt dokola číst, že je hra mrtvá je fakt otrava nic to nezmění a tady tuplem né. A keci o lezení do něčí sedinky a oslava My.com taky potěší.

Prostě to chce trochu kreativity do toho nadávání:laugh::wave_smiley9:

V popisu kamufláže je věta o 15m za křem :-D Kdo ví jestli to není tím ? A kdo ví jestli to není jen nedodělek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, arnost905 napsal:

V popisu kamufláže je věta o 15m za křem :-D Kdo ví jestli to není tím ? A kdo ví jestli to není jen nedodělek :-D

15m je pokud tě nemájí spotnou při výstřelu, křaky maskují samy o sobě při spotingu. ale PL01 hned svítí i přez tu její adaptivní camuflaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...