Přejít na obsah

AW - Halloween - kouzelně děsivá garáž


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Je tu další akce, která je součástí oslav Halloweenu v Armored Warfare!

 

Od 23. října do 1. listopadu 2017 můžete získat zajímavé dárky a nebo být zaskočeni něčím opravdu děsivým. To vše nabízí kouzelně děsivá garáž na této speciální stránce.

 

1920x1080_halloween.jpg

 

Každou hodinu dostanete možnost kliknout na jedny ze dvou dveří a za nimi vás čeká....překvapení.

 

Dárky:

  • 1 den prémiového účtu
  • 3 dny prémiového účtu
  • 7 dní prémiového času
  • bronzovou bednu
  • stříbrnou bednu
  • zlatou bednu

Vzácné dárky:

  • platinová bedna
  • prémiové obrněné vozidlo páté úrovně BMD-2 Wolf
  • prémiový lehký tank šesté úrovně Expeditionary Tank Reaper
  • prémiový stíhač tanků sedmé úrovně Wiesel HOT Wolf
  • prémiový bitevní tank sedmé úrovně Challenger 1 Wolf
  • prémiový stíhač tanků osmé úrovně BMPT Terminator Reaper
  • 30 dní prémiového účtu
  • 365 dní prémiového účtu

trickortreaticon.png

 

Poznámka:

  • Akce začala 23. října(14:00)
  • Akce končí 1. listopadu(14:00)
  • Pokud už hráč vozidlo vlastní, dostane kompenzaci ve zlatých
  • Pro možnost získání odměny musíte být přihlášení na svůj herní účet(prostřednictvím webu)

Tomu říkám super akce, tak směle do toho a nezapomeňte, uvidíme se na bojišti!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, arnost905 napsal:

Ale mají v tom zase bordel, vždycky jsem klikl a vypadla zlatá bedna a v garáži se objevila bronzová...

 

jak prekvapive... az bude mycomu neco nahodou fungovat, zalozte novy topic a zvyraznete ho, at to neprehledneme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si na chvílu zapnul Normal garáž a je stejná jako lůní. Tak jsem dal zase simple a vytížení CPU s hrou na pozadí o 4-5% menší. Jinak ty lebky jsou teda nějak časté... I bronzová bednička by byla pěkná, ač jsem dříve reptal nad mizivým obsahem.

Málem jsem ale zapoměl přidat k dobrému, že bedničky mi zároveň naskakují i na NA serveru! I když teda v jiném složení a je jich méně než příchozích na EU.

 

Od Silenta:"Ahoj, ta "zlatá bedna" je jen symbol dárku (byla by tam i kdybys vyhrál třeba Reaper vozidlo). Není to uplně praktické, ale bug to taky není."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MrPatas napsal:

To je pěkně na prdlačku :D protože mám ve škole jen Maca a co jsem dostal se podívám až ve čtvrtek doma ... 

 

Máš se aspoň na co těšit. ;-)

 

Neklikám každou hodinu, ale zatím jsem dostal 7 platinovek, 1 stříbrnou, 2 bronzové a 2 bafnutí od lebky. Musím se ještě podívat zda se mi nezvedly zlaťáky nebo prémiáky...brál bych ten na 365 dní. Proto klikám :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak platinovku nebo primetime, doufám zatím, jsem žádnou nedostal, ale tu lebku už jsem viděl alespoň 6x. Pošťáci si taky dávají načas s těmi dárky :-D

Takže si nás asi stěžovalo více, už vypisují pod zlatou bedničkou darovaný kus :-) Stačilo to zjednodušit výměnou za obrázek s dárkovou krabičkou a bylo by vyděláno taky a jednodušeji :-) Nu což, starajů sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...