Přejít na obsah

AW - Stroj týdne: ERC 90 Shark


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Tento týden je ve hře jeden z nejpopulárnějších stíhačů v Armored Warfare - ERC 90 v kamufláži edice "Shark".

 

ERC 90 (také známý pod přezdívkou "Sagaie") je francouzské těžce ozbrojené průzkumné vozidlo a stíhač, pojmenované podle druhu afrického kopí. Panhard vyvinul toto vozidlo v roce 1975  se zaměřením na vývoz, ačkoli i Francie si v osmdesátých letech koupila 192 kusů.

 

1920_1080-aw-sales_shark_1.jpg

 

V Armored Warfare je ERC 90 prémiovým stíhačem tanků na páté úrovni. Patří mezi nejoblíbenější vozidla v bitvách na jeho úrovni,  a to z dobrých důvodů! Kombinuje totiž velmi výkonné dělo ráže 90 mm s vynikající pohyblivostí, což z něj dělá skutečně nebezpečného protivníka. Je to zkrátka rychlé a obratné vozidlo a když ho řídí zkušený hráč, nepřátelé nemají tušení, co z nich udělalo řešeto.

 

Kromě toho toto konkrétní ERC patří do edice Shark, která se může pochlubit jedinečnou kamufláží se žraločí tematikou (i tato kamufláž ovlivňuje maskovací faktor vozidla o 5 procent) a posádku páté úrovně.

 

A to není všechno. Od 17. října do 20. října v rámci prodeje tohoto vozidla můžete získat i něco navíc:

  • Vyhraj 3 bitvy v jakémkoliv režimu a vozidle 4 a vyšší úrovně a dostaneš 5 zlatých Fame and Fortune Boosterů
  • 200% příjem zkušeností (x3)za první vítěznou bitvu dne ze všech bitev navíc

Zajímá vás, jak můžete tento kus techniky získat? Zakoupením jednoho z následujících balíčků:

 

Balíček Standard za 7,49 Euro obsahuje:

  • Prémiový stíhač tanků páté úrovně ERC 90 Shark

Rozšířený balíček za 16,99 Euro obsahuje:

  • Prémiový stíhač tanků páté úrovně ERC 90 Shark
  • 7 dní prémiového času
  • 5 zlatých beden

Ultimátní balíček za 29,99 Euro obsahuje:

  • Prémiový stíhač tanků páté úrovně ERC 90 Shark
  • 7 dní prémiového času
  • 15 zlatých beden
  • 3 platinové bedny

 

webshop_button_v1.png

 

Poznámka:

  • Akce začíná 17.října 2017 (16:00)
  • Akce končí 20.října 2017(16:00)
  • Každý balíček lze pro jeden účet zakoupit jen jednou
  • Balíček bude doručen na předem zvolený server(NA/EU)
  • Pokud vozidlo již vlastníte dostanete kompenzaci ve zlaťácích
  • Kompenzační hodnota vozidla je 1500 zlatých

 

Tak hurá na bojiště, tam se uvidíme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2017 at 19:39, Ashadak napsal:

A to není všechno. Od 17. října do 20. října v rámci prodeje tohoto vozidla můžete získat i něco navíc:

  • Vyhraj 3 bitvy v jakémkoliv režimu a vozidle 4 a vyšší úrovně a dostaneš 5 zlatých Fame and Fortune Boosterů

Tak jsem si to konečně koupil a odjezdil více než potřebný počet vítězných bitev, jistěže v mrzkém PvE :-) , ale těch 5 zlatých bůsterů nikde. Navíc ten název už neexistuje, odpovídající stupínek výše je Platinum AW Boost, to Fame and Fortunese už se nevyskytuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem si to konečně koupil a odjezdil více než potřebný počet vítězných bitev, jistěže v mrzkém PvE :-) , ale těch 5 zlatých bůsterů nikde. Navíc ten název už neexistuje, odpovídající stupínek výše je Platinum AW Boost, to Fame and Fortunese už se nevyskytuje.

 

Tak je možný, že tyhle boostery nepadají z beden, ale za odměnu ti je poslat mohou. Nedokážu ti na to odpovědět. Jinak většina odměn se rozděluje až po ukončení akce, tak uvidíš ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to teda zajímá hlavně z pohledu "šetření" na retrofitech a spuštění "spoření" na nová vozidla. Jsme tedy v řádu několika týdnů a měsíců :-) Zaujal mě více termín Balanc 3.0 v Helouvín akci :-D

 

EDIT:Takže ty zlaté bůsty to jsou, ale "Gold Battlefield Glory Boost" +15% na kreditech a zkušenostech, to má stříbrná verza taky. Já věděl proč je nepoužívám ... Bronze Global Legend Boost má na reputaci taky +15%. Lepší by asi byly Gold Intel Boost s +25% na kredity a reputaci, ale to je jen že držkuju, jak by napsala květule :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Mě to teda zajímá hlavně z pohledu "šetření" na retrofitech a spuštění "spoření" na nová vozidla. Jsme tedy v řádu několika týdnů a měsíců :-) Zaujal mě více termín Balanc 3.0 v Helouvín akci :-D

 

EDIT:Takže ty zlaté bůsty to jsou, ale "Gold Battlefield Glory Boost" +15% na kreditech a zkušenostech, to má stříbrná verza taky. Já věděl proč je nepoužívám ... Bronze Global Legend Boost má na reputaci taky +15%. Lepší by asi byly Gold Intel Boost s +25% na kredity a reputaci, ale to je jen že držkuju, jak by napsala květule :-D

 

Tak přesný termín 0.22 se mi nepodařilo zjistit, ale od úterka by snad měla být 0.22 na PTSku, kterém? Snad na obou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...