Přejít na obsah

AW - Slavíme druhé výročí Armored Warfare !!!


Ashadak

Recommended Posts

před 5 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Překvapilo by mě kdyby se problémy nevyskytly.Zajímalo by mě jak dlouho bude tento amatérismus my.comu procházet.

Když už přežili bez úhony nákup T-72B3 s umístěním v garáži za 2 měsíce, tak toto je jen třešnička na dortu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kvetule napsal:

Že pořád musíte držkovat. :ermm:

Tank zadara, omluví se a stejně budete pindat:facepalmic:

Tak nějak si nemůžu zvyknout na ten amatérismus který my.com předvádí.Upřímně mi je u prdele jestli něco dostanu nebo ne.Ale není mi jedno,že kvůli idiotům nemůžu hrát kdy chcu.A Princezno skirmiš fakr není adekvátní náhrada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, kvetule napsal:

Že pořád musíte držkovat. :ermm:

Tank zadara, omluví se a stejně budete pindat:facepalmic:

Toto je dobrá omluva, to je pravda :-)

 

Win 5 battles in any mode in a Tier 4 vehicle or higher to receive 5 Gold Battlefield Glory 12-hour Boost tokens

20% Credit income bonus for all battles

Commander Experience income increased by 50%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak nějak si nemůžu zvyknout na ten amatérismus který my.com předvádí.Upřímně mi je u prdele jestli něco dostanu nebo ne.Ale není mi jedno,že kvůli idiotům nemůžu hrát kdy chcu.A Princezno skirmiš fakr není adekvátní náhrada

Chyba je, že ste rozmlsaní. Tolik věcí(tanků, prémium dní, atd.) vyježděných a za nic ... 

Která hra ti dává nožnost tohle vše získat?  Myslím si, že chybovat je normální a není to o tom být amatér. Mně se líbí, že jsou schopní to přiznat a nemlčí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva neomluva, ta hra běží v otevřené betě 2 roky (slovy DVA roky!!!). A dočkáme se tohoto? I ve WoT vidím průběh mise a odměnu dostanu okamžitě po jejím dokončení. Tohle je ale fakt největší amaterismus. Když to nejsou schopní udělat pořádně, tak proboha ať raději žádné podobné akce vůbec nedělají. Vždyť ani nemáme jistotu, že se nám ty výhry správně započítaly. Tahle hra je prostě čím dál větší parodie... A to by jinak mohla být tak skvělá hra, kdyby vývojáři alespoň z části tušili, co vlastně chtějí dělat.... Já si samozřejmě klidně počkám, ale o to víc mě mrzí, kam až to AW dotáhlo :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nějak dramaticky neviděl...tank snad nakonec dostaneme a přeci jen bylo v podmínkách napsané, že "po ukončení akce". Bez termínu, což může být v podstatě kdykoliv.:laugh: Spekulace: Patrně se to dotkne i odměny za E3, takže dostaneme všechno najednou? Mě to nevadí, hlavně aby na mě nezapomněli :smileys-happy-427623:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, kvetule napsal:

Chyba je, že ste rozmlsaní. Tolik věcí(tanků, prémium dní, atd.) vyježděných a za nic ... 

Která hra ti dává nožnost tohle vše získat?  Myslím si, že chybovat je normální a není to o tom být amatér. Mně se líbí, že jsou schopní to přiznat a nemlčí. 

Nejsem rozmlsaný.Jenom mi vadí,že všechny ty tanky mi jsou k hovnu,když se nedá pořádně hrát.A za tento stav můžou ti inteligenti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kvetule napsal:

Chyba je, že ste rozmlsaní. Tolik věcí(tanků, prémium dní, atd.) vyježděných a za nic ... 

Která hra ti dává nožnost tohle vše získat?  Myslím si, že chybovat je normální a není to o tom být amatér. Mně se líbí, že jsou schopní to přiznat a nemlčí. 

 

ja bych tedy radeji, misto tech milionu veci zadarmo", funkcni hru a bez bugu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh::laugh::laugh: no mňa z vás asi picne :laugh: že sa vôbec niekto ešte čertí keď My.com opäť niečo doserie... to že sú neschopáci na čele so SS je už dávno známa vec :D a bodaj by nedávali toľko veci zdarma keď je to jediná vec čo ešte pár jedincov viac menej drží pri tejto hre .... sú tak zúfali až to "bolí"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...