Přejít na obsah

AW - Slavíme druhé výročí Armored Warfare !!!


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Dne 8.října slavíme druhé výročí startu otevřené bety hry Armored Warfare!

 

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za přízeň a podporu. Jako vyjádření díků máme pro vás připravenou slušnou várku bonusů, včetně dárku v podobě bitevního tanku T-62M!

 

banner_5.jpg

 

Od 7.října do 9. října 2017 jsou pro všechny hráče připraveny následující bonusy:

  • 300%(x4) příjem zkušeností za první vítěznou bitvu dne
  • 100%(x2) příjem kreditů ze všech bitev
  • 100% bonus k velitelským zkušenostem z každé bitvy
  • 40% slevu na všechna prémiová vozidla třetí a čtvrté úrovně
  • 30% slevu na všechna prémiová vozidla páté a šesté úrovně
  • 20% slevu na všechna prémiová vozidla sedmé úrovně
  • 15% slevu na všechna prémiová vozidla osmé úrovně

Máme připravené i následující ceny za:

  • vyhraj jednu bitvu v libovolném režimu s vozidlem čtvrté až desáté úrovně a dostaneš první výroční nálepku
  • vyhraj pět bitev v libovolném režimu s vozidlem čtvrté až desáté úrovně a dostaneš druhou výroční nálepku a 3 dny prémiového účtu
  • vyhraj deset bitev v libovolném režimu s vozidlem čtvrté až desáté úrovně a dostaneš třetí výroční nálepku 
  • vyhraj patnáct bitev v režimu PvP nebo Globs s vozidlem čtvrté až desáté úrovně a dostaneš prémiový tank čtvrté úrovně T-62M
  • vyhraj dvacet bitev v libovolném režimu s vozidlem čtvrté až desáté úrovně a dostaneš čtvrtou výroční nálepku

Ceny budou rozdělovány až po skončení akce!

 

screenshot2701.jpg

 

Hlavní cena, prémiový tank čtvrté úrovně T-62M patří k modernizovaným variantám legendárního tanku T-62. Stejně jako u T-55M1, bylo zlepšeno jeho čelní pancéřování vrstvou oceli a polyuretanu. Věž byla osazena přídavným pancéřováním v podobě známého "Ilyichova obočí". Vozidlo se stále používá, a to během bojů proti teroristům v Sýrii.

 

screenshot2733_0.jpg

screenshot2735.jpg

screenshot2737.jpg

 

decal_event_anniversary_003.png

decal_event_anniversary_004.png

decal_event_anniversary_005.png

decal_event_anniversary_006.png

 

Nakonec máme připraveny slevy prémiového účtu prostřednictvím našeho e-shopu:

  • 30 dní prémiového účtu za 7,36 Euro
  • 90 dní prémiového účtu za 19,42 Euro
  • 180 dní prémiového účtu za 36,84 Euro
  • 365 dní prémiového účtu za 56,94 Euro

Poznámka:

  • Akce začíná 7.října 2017 v 9:00
  • Akce končí 10 října 2017 v 9:00
  • Ceny budou rozdělovány po ukončení akce

Doufáme, že se s vámi opět uvidíme na oslavách třetího výročí. Do té doby se budeme vídat na bojišti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čárky si můžu dělat taky, ale nikde nemám jistotu, že se to skutečně započítalo. A já popravdě nevím, jestli to vydržím hrát víc jak těch 15 vyhraných bitev, abych měl nějakou rezervu. Zatím jsem dal pět bitev, z toho čtyři prohry... To je sakra takový problém udělat jasný ukazatel postupu mise přímo ve hře, jak to je třeba ve WoT? Ta hra slaví druhé výročí a ani po těch dvou letech to tam není... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tato informace řadu z vás(včetně mě) nepotěší, ale je dobré vědět co se děje...

 

Vyskytly se nějaké technické potíže, proto budou odměny rozdávány buď koncem týdne, nebo až začátkem toho následujícího...

 

Jestli to ovlivní i odměnu za E3, to se teprve uvidí. Každopádně na nápravě se pracuje, tak musíme být trpěliví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Ashadak napsal:

Asi tato informace řadu z vás(včetně mě) nepotěší, ale je dobré vědět co se děje...

 

Vyskytly se nějaké technické potíže, proto budou odměny rozdávány buď koncem týdne, nebo až začátkem toho následujícího...

 

Jestli to ovlivní i odměnu za E3, to se teprve uvidí. Každopádně na nápravě se pracuje, tak musíme být trpěliví...

Překvapilo by mě kdyby se problémy nevyskytly.Zajímalo by mě jak dlouho bude tento amatérismus my.comu procházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...