Přejít na obsah

AW - Dopis od vydavatele: Nadcházející změny


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Od začátku října jsme začali provádět různé změny způsobu, jakým chceme pořádat pravidelné týdenní akce, stejně jako způsob prodeje a slev. Uvědomujeme si, že každé změny mají dvě strany mince, ale pevně věříme, že tyto úpravy v obchodním modelu zlepší celkové zdraví ekonomické stránky hry.

 

aw_art_01.jpg

 

Níže uvádíme některé změny na kterých pracujeme:

Herní aktivity

 

Plánujeme zavést pravidelný plán "standardních" aktivit s dvěma sadami úkolů na každý týden. To by mělo obohatit celkovou podobu týdenních aktivit a umožnit vám tak zažít více zajímavých událostí, mezi které patří různé krátkodobé úkoly s lepšími odměnami.

 

Jakmile bude hotová první fáze změn a ověří se, že funguje dobře, začneme pracovat na vytváření komplexnějších a zábavnějších herních akcí pro zvláštní příležitosti. Také se budeme snažit vytvářet plán, který bude pro hráče atraktivnější a může ho pak ke hraní více motivovat. Tento systém by měl začít fungovat někdy počátkem roku 2018.

 

Internetový obchod

 

Od této chvíle si budete moci zakoupit všechna vozidla v obchodě ve dvou variantách:

  • bez jakéhokoliv dalšího obsahu, za standardní cenu,
  • v balíčcích obsahujících další položky, které vám přirozeně dávají větší bonusy a jiné výhody

Věříme, že praktikování nuceného nákupu obsahu, který hráč nepotřebuje není tou správnou cestou k spokojenému zákazníkovi.

 

Nová prémiová vozidla

 

Veškerá nová prémiová vozidla budou k dispozici nejdříve v našem webovém obchodě za reálné peníze a pak až za zlaťáky. K tomu však dojde vždy s určitým časovým zpožděním.

 

Sjednocení měn

 

Ceny v USD a Euro budou sjednoceny - proces byl již zahájen a doufáme, že odstraníme všechny položky, které jsou cenově odlišné. Po sjednocení budou položky na každém serveru stát stát stejnou "částku" peněz. Tj. položka v hodnotě 9,99 USD na serveru NA bude na serveru EU stát 9,99 Euro. Samozřejmě si plně uvědomujeme, že tyto změny zapříčiní skutečnou cenu zboží vyšší, ale je to nutná změna z obchodních důvodů.

 

Zlaté balíčky

 

Změny se dotknout i balíčků se zlaťáky. Nemáme v úmyslu měnit podmínky konverze zlaťáků na herní měnu v rámci hry. Peníze, které jste investovali do hry, jsou v bezpečí a nebudou ztrácet svou hodnotu.

 

Prémiový čas

 

I zakoupení prémiového účtu bude trvale k dispozici v našem obchodě. Budete si ho moci koupit za reálné peníze, už vás tedy nebudeme nutit si nejdříve zakoupit zlaťáky a teprve poté prémiový účet prostřednictvím hry. Nákup prémiového účtu bude samozřejmě předmětem různých slev a akcí, stejně jako všechny ostatní položky.

 

Toto jsou asi nejviditelnější změny pro vás, hráče, ale mnoho dalších jich ještě připravujeme. Bohužel o nich ještě nejsme připraveni hovořit.

 

Děláme vše, co je v našich silách, abychom mohli poskytnout ty nejlepší služby. Chceme udělat Armored Warfare hrou atraktivní jak pro příležitostní, tak pravidelné hráče. Tyto změny by měly pomoci zajistit dlouhodobou životnost hry a zlepšit váš zážitek od prvního dne, kdy hru poprvé spustíte, až po nadcházející léta.

 

Uvidíme se na cestě k všeobecnému zlepšení herních zážitků.

  • Váš Armored Warfare tým.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrušení toho "nuceného" nákupu mě mrzí, docela jsem se tím pakoval na primetimech. A to celkové zdražení prémiového obsahu pro evropany je docela hrdinství v době bez nových hráčů. Podle mně tím "řeší" úbytek na příjmech s odlivem hráčů do moskvy. Už poznali, že se jim zadarmo peníze neposypou jen tak. Je to poWoTnění hry. Sbohem betaverze "pro hráče".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, arnost905 napsal:

Zrušení toho "nuceného" nákupu mě mrzí, docela jsem se tím pakoval na primetimech. A to celkové zdražení prémiového obsahu pro evropany je docela hrdinství v době bez nových hráčů. Podle mně tím "řeší" úbytek na příjmech s odlivem hráčů do moskvy. Už poznali, že se jim zadarmo peníze neposypou jen tak. Je to poWoTnění hry. Sbohem betaverze "pro hráče".

 

Jde o to, že si My.com s tou svojí rozdávačností sám nakálel a s odlivem hráčů se projevuje nedostatek peněz. Spekulace...to je možná taky důvod proč nejsou peníze na pořádný marketing...Jelikož se také čím dál více odklánějí od tradiční cesty PvP k netradiční a pro AW unikátní PvE/GLOPS cestě, tak šance že přetáhnou další hráče z již zavedených her se stále snižují...

 

Ždímání peněz z hráčů mělo přijít už dávno, myslím že je na to už trošku pozdě...v žádné F2P hře ti nedají nikdy nic zadarmo(maximálně nějakou zbytečnost)...AW umožnilo všem hráčům hrát kompletní obsah(až na pár reskinovaných tanků) úplně grátis a to byla velká chyba...z pohledu obchodu...z pohledu hráče samozřejmě ne...dám třeba příklad...jede Epizoda 2 zaměřená na Glops, pokud jsi průměrný hráč tak jsi schopný neskutečné farmy platinových beden, z kterých ti může napadat hromada prémiového času...další věc jednou týdně dostaneš platinovku...už se mi několikrát stalo, že mi padlo 30 dní...pro mě super, ale vývojář prodělává...

 

...další věcí je, že díky resetu účtu si velké množství hráčů přišlo na velkou spoustu goldů a co teď s nimi? Hele nová edice tanků...šup utratit goldy a hle vývojář zase tratí...

 

Nejsem proti obsahu zdarma, to by byl sám proti sobě, ale štědrost AW byla někdy až přehnaná a pak z čeho živit aparát? Určitě by nebylo dobré, aby se AW změnilo na vysavač peněz typu WT nebo WoT...ještě k tomu v období kdy bojuje o hráče, ale některé zde popsané změny beru jako logické a může to hře skutečně pomoci...tedy pokud to nebude jako naše daně, které nesměřují tam kam by měly a jen je určitá grupa hovad rozhází za své vrtochy(auta, milenky, nábytek, baráky atd atd.)

 

Uvidíme jak se to bude dál vyvíjet, ale konečně se začíná něco dít...otázka je, není to s křížkem po funuse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Bych blil.Eu hrát nejde na Rusy nemám nervy a tady místo propagace vymýšlejí pičoviny.A pak se Princezna diví,že jsem sprostý.

Eu hrát jde...když se obrníš neskutečnou trpělivostí(za takové pancéřování by se nestyděl ani Challenger 2) a překousneš hraní Skirmishů...překvapivě se teď díky E3 hraje často i 15 vs. 15...co bude po ní, raději vědět nechci...ale už to není jako kdysi...:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a jako bonbónek pak T9 a T10 budou jen prodělečné... To doposavadní ždímání hráčů bylo jen DEMO? Peněz jsem jim poslal na mé gusto dost, ale abych nakonec nelitoval, že jsem utrácel za goldy, za které už pořídíš jen primetime. Ten systém nákupu "techniky" za goldy mi vyhovoval pro nákup v době, kdy jsem měl čím cinkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Ashadak napsal:

Eu hrát jde...když se obrníš neskutečnou trpělivostí(za takové pancéřování by se nestyděl ani Challenger 2) a překousneš hraní Skirmishů...překvapivě se teď díky E3 hraje často i 15 vs. 15...co bude po ní, raději vědět nechci...ale už to není jako kdysi...:ermm:

Už jsem několikrát psal že skirmiš není plnohodnotná máhrada a trpělivost mi došla někdy v květnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, arnost905 napsal:

No, a jako bonbónek pak T9 a T10 budou jen prodělečné... To doposavadní ždímání hráčů bylo jen DEMO? Peněz jsem jim poslal na mé gusto dost, ale abych nakonec nelitoval, že jsem utrácel za goldy, za které už pořídíš jen primetime. Ten systém nákupu "techniky" za goldy mi vyhovoval pro nákup v době, kdy jsem měl čím cinkat.

 

Tak o nákup techniky za zlaťáky nepřijdeš, jen jí nedostaneš k dispozici hned, ale až za nějakou, bůh ví, jakou dobu...pokud budeš chtít být mezi prvníma budeš muset zacvakat...

 

Jinak o utrácení mi něco povídej...taky jsem jim poslal už solidní sumičku, abych pak plakal nad tím jak kdysi unikátní tanky řídí, kde kdo a zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na RU se už nějakou dobu prodělává. 

Jsou zde vysoké ceny munice a spotřebních doplňků.Třeba automatický hasičák vás příjde něco kolem 25 000.

Není problém prodělat, i když jste v TOP týmu.

 

Na druhou stranu, cesta k 10 tierům se konečnš zhorší. Ono už je měl kdekdo ....... :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ashadak napsal:

 

Tak o nákup techniky za zlaťáky nepřijdeš, jen jí nedostaneš k dispozici hned, ale až za nějakou, bůh ví, jakou dobu...pokud budeš chtít být mezi prvníma budeš muset zacvakat...

 

Jinak o utrácení mi něco povídej...taky jsem jim poslal už solidní sumičku, abych pak plakal nad tím jak kdysi unikátní tanky řídí, kde kdo a zadarmo...

No kdybys chlastal, zahučíš v tom víc. Pokud ale náhodou nechlastáš při hraní. Tak to bys mohl být pěkně v pérdeli, pane hrábě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, moc tomu nerozumím, školy nemám..., ale z dopisu čiší příprava na spojení EU a NA servru. Jak to vidíte? Mně se to zdá jasný.

Ale to bylo už oficiálně potvrzeno.Jenže to nic neřeší,protože NA server je totálně mrtvý,takže pvp bude i nadále na lejno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...