Přejít na obsah

AW - Úroveň 1-3: PvP ustupuje; GLOPs základním herním režimem na RU serveru


Ashadak

Recommended Posts

Na RU serveru proběhla zajímavá změna.

 

S vozidly úrovně 1-3 si už PvP nezahrajete. Místo toho máte možnost hrát pouze GLOPs nebo PvE.

 

My.com zatím nemá v plánu udělat to samé i pro EU server, ale každopádně probíhá anketa na oficiálním fóru, kde se k tomu můžete vyjádřit.

 

Bohužel to vypadá, že se opět potvrzuje převaha PvE, GLOPs hráčů na EU, hlavně co se týče fóra :-( o to větším překvapením je, že tato změna proběhla právě na RU, kde se PvP těší větší popularitě.

 

Netuším jak se to bude vyvíjet dál, ale vůbec se mi nelíbí směr, jakým se to začíná ubírat.

 

Hlasovat můžete zde...https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?132982-Tier-1-3-PVP-going-away-GLOPS-as-default-mode-on-RU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Amina-opice napsal:

Nestraš :-) Na RU je to jen od 27. do 2.října. A tuším, že právě 1-3 v GLOPSech hrát nešli...jestli je to zkouška pro EU server, těžko říct.

Nikde jsem nepostřehl, že by to bylo termínově ohraničené, ale každopádně díky za informaci...už jsem si myslel, že jde o definitivní řešení. Jen doufám, že to do budoucna někoho nenapadne prosadit. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Ashadak napsal:

Nikde jsem nepostřehl, že by to bylo termínově ohraničené, ale každopádně díky za informaci...už jsem si myslel, že jde o definitivní řešení. Jen doufám, že to do budoucna někoho nenapadne prosadit. :-(

tutok https://aw.mail.ru/news/4718.html  nejlepší je, jak davají pocit, že EU hráči jakoby o něčem rozhodují a že to bude jak si odhlasují, přitom to prostě bude tak, jak řekne Rus a jak se to osvědčí na RU serveru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Amina-opice napsal:

tutok https://aw.mail.ru/news/4718.html  nejlepší je, jak davají pocit, že EU hráči jakoby o něčem rozhodují a že to bude jak si odhlasují, přitom to prostě bude tak, jak řekne Rus a jak se to sovědčí na RU serveru...

 

Tak musí ruští hráči více zabrat a více propagovat klasické PvP...:cheerleader:

před 11 minutami, Thrai napsal:

Hlasoval jsem proti této možnosti ....chtěl jsem tam i něco napsat ...ale můj tlumočník google ze mě udělal hotentota , tak jsem to vzdal.:-(

Taky jsem hlasoval proti...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Celé uvažování My.com je postavené na hlavu.

 

1.GLOPS zrušit je to jen mod na vyblbnutí tzv. střílení kachen

2.Pro milovníky PvE mod nechat.....někdo to má rád proti počítači tak proč ne 

3.Zaměřit se na PvP --problém je v tom jak přilákat hráče   -A- buď zdvihnout odměny,trvalá akce a nebo sloučit EU a RU

4.Po kroku 3 rozjed soutěžní mod pro klany.

 

Ale asi se z toho stejně nic nestane..........

Jsou totiž hloupí.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...