Přejít na obsah

WT - Aktualizace 1.71 Nová É.R.A.


MegaVydra

Recommended Posts

WT - Aktualizace 1.71 Nová É.R.A.

Tohle rozhodně vypadá na dobrej patch ;)

 

Aktualizace 1.71 Nová É.R.A. je tady! Tato obsahová aktualizace otevírá 6. úroveň pro moderní bojová vozidla, dále přidává přes tři desítky nových tanků a letadel, nové mapy a několik vylepšení, jako je například možnost ovládat střelce v letadle z pohledu první osoby.

Navštivte https://wt.link/cz/novaERA pro více informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi na wt tiež vadí, nemôžem si kúpiť stroj ktorý chcem ale musím si kúpiť všetky v tejto línii, nemožnosť nepotrebné stroje predať, nemožnosť uzamknúť turet s ptm, nemožnosť odzoomovať pohľad, aby som mal lepší prehľad okolo seba. to sú len tie najhlavnejšie veci čo mi chýbajú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si moc nepamatuju, ale hraju to s pauzama od close beta a přišlo mi už tenkrát že ty tanky jsou pecka, oproti wot určitě. Prošli krásným vývojem  fyzika jak tanků tak jejich poškození i prostředí...  Dnes je to úplně jinde na full už nemám ani kompa.

A ten výzkum je peklo ale je to jasné potřebuji vydělat.

Tady je ale super že můžes next tir expit premiakem což jde podstatně rychleji. V AW tohke nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...