Přejít na obsah

AW - Iniciativa pro podporu EU serveru(zhodnocení, ohlednutí, zamyšlení)


Ashadak

Recommended Posts

No vidíš, a my se tedy v duchu úvodního postu tedy jen podělili o názor, který se sice nemusí slunečníkově líbit všem ale tím není méně platný.

 Nic víc.

Možná, že kdyby byl úvodní post koncipován bez zmínky o nás a jen těm, kdo se dýchání do nebožtíka ůčastní, tak bychom se tu zase netočili v kruhu. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Grad napsal:

No vidíš, a my se tedy v duchu úvodního postu tedy jen podělili o názor, který se sice nemusí slunečníkově líbit všem ale tím není méně platný.

 Nic víc.

Možná, že kdyby byl úvodní post koncipován bez zmínky o nás a jen těm, kdo se dýchání do nebožtíka ůčastní, tak bychom se tu zase netočili v kruhu. :-D 

 

A k tomu byl post i vytvořen. Jakýkoliv názor se cení. Pokud se něco zvrtne, tak si s tím admini a moderátoři jistě poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ashadak plně chápu a podporuju.

Chápu i ty co odešli na ru "třeba se tam taky někdy vrátím".

Nechápu ale věčný hejt na naše snahy hrát na eu? Amina udělal akci na ru a vidíte snad nějaký hejt v tom vlákně ze strany eu hráčů?

Tanky na akce jsme prvně chtěli kupovat ze svého, podpora SS potěšila, čekali se i nový hráči a ti by měli velikou radost s tanku. Že se tak nestalo je věc druhá. Ale účel to splnilo aspoň v tom že zbylí hráči jsou teď pohromadě a hra je díky tomu pro nás lepší. Nikomu se nikam nelezlo, napsala se pm o tom co chystáme a bylo to. Osobně si myslím že ss za všechno nemůže "ofiko měl zavřít dřív pokud nebyli adekvátní lidi" ale to je věc pohledu a já to nechci rozebírat furt dokola je to zbytečné život jde dál. Byla to akce na eu takže většinu z vás to nezajímá, není proto potřeba hejtit snahu jiných něco dělat a už vůbec někomu nutit své názory protože tady to ví každej nejlíp a má pravdu jaké to na ru je a ne eu není, kdo za co může a furt dokola jak kafemlejnek. Mlčti zlato řekl bych. Tady je ale snaha vyjádřit se ke všemu a hlavně se furt dokola opakovat ve třech tématech pokud možno.

Úplně chápu Rtepa a SS cokoliv pro nás dělat, neviděl jsem tak uřvanou ubrečenou a hejtící kominitu než tu naši a to myslím vážně. Tímhle spolehlivě odradite kohokoliv od čehokoliv co by pro vás chtěl případně kdo udělat, stačí to jen číst a má po chuti... popřemýšlejte nad tím.

Ale to máme asi v povaze, je to v podstatě u každé větší hry na fórech co vidím...

Všichni chceme hrát hru co nás baví a každej ať si hraje kde chce a dělá co chce, nehaňte snahu kohokoliv dělat cokoliv pro komunitu protože těch lidí není moc a příště můžou udělat něco pro vás ale možná už neudělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre vzdávam to, vidíte len svoj pohľad na vec zvyšné sú len ****** a večný hejt

 

gratulujem Vám k veľkej účasti, k získaniu cien, pokračujte v tom lebo PvP zachraníte jedine takto... clap clap

 

 

Diskutuj slušně. ;-) // kvetule

Upraveno uživatelem kvetule
Výrazy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Patricino napsal:

dobre vzdávam to, vidíte len svoj pohľad na vec zvyšné sú len ****** a večný hejt

 

gratulujem Vám k veľkej účasti, k získaniu cien, pokračujte v tom lebo PvP zachraníte jedine takto... clap clap

 

 

Diskutuj slušně. ;-) // kvetule

Sundej si prosím ty klapky z očí ... Po xté píšeme, že nic nikdo  a nikoho nezachraňuje .... ;-)

Ona je vlastně tragédie si chtít zahrát i bez toho, aniž bych musela jít na jiný server.:smileys-afraid-815429:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kvetule napsal:

Sundej si prosím ty klapky z očí ... Po xté píšeme, že nic nikdo  a nikoho nezachraňuje .... ;-)

Ona je vlastně tragédie si chtít zahrát i bez toho, aniž bych musela jít na jiný server.:smileys-afraid-815429:

 

prepaáč nabudúce použijem hovienka alebo kakaníčka *****

prosím ťa daj si ich dole už tiež konečne

 

Perma ban čo si dostal na ofiko fóru má logiku. Ty jednoducho nevieš normálne komunikovať. 

Toto ber ako varovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu.Ashadak,Květinka a ostatní organizujou odpočty aby si zahráli a zpestřují si to i soutěžemi a vy do nich ještě *****?K tomu nemám co říct.Ashi,Květinko máte můj obdiv a na rypaly kašlete.

 

 

Luky, děkuji za podporu, ale prosím příště to zkus formulovat jinak :-D // kvetule

Upraveno uživatelem kvetule
Slovník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Patricino napsal:

 

prepaáč nabudúce použijem hovienka alebo kakaníčka boha jeho

prosím ťa daj si ich dole už tiež konečne

Milý Patricino,

na konci srpna Ashadak založil vlákno.

 

Zde máš část z něj, ať ho nemusíš číst celé:

Nečekejte zázraky, jedná se o iniciativu neoficiálním způsobem podpořit hráče působící na serveru. Zkrátka, hráči hráčům. Ať už provozem tohoto fóra, komunitním ts serverem nebo komunitním Facebookem. Ale hlavně, hraním na EU serveru. Každý ať si to přebere jak chce, ale já bych si moc přál, aby nás bylo co nejvíc.

 

Čím tedy můžete pomoci? Každý se může zapojit. Propagujte hru, aktivity tohoto fóra, své klany, pomáhejte novým hráčům atd atd. Každý se může zapojit, fantazii se meze nekladou.

 

My z World of Wars jsme si připravili několik drobností o kterých si myslíme, že by mohly pomoci.

    Budeme se snažit, aby toto fórum bylo aktuální a přinášelo zajímavé informace(včetně Facebooku).
    Založili jsme nový komunitní TS server, pro všechny hráče na EU serveru.(viz níže)
    V blízké budoucnosti máme v plánu připravit i menší akce o ceny.
    Navázat lepší vztahy s My.com a dál bojovat za místo pro CZ/SK komunitu na oficiálním fóru.

 

Já nevím jak ty, ale nevidím tam nic o záchraně čehokoliv ;-)  Vidím tam jen to, že se budeme snažit podpořit ty hráče, kteří zůstanou na EU, což taky děláme ;-) 

 

A teď jako administrátor: Chovej se slušně ;-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ashadak napsal:

Jsem čím dál víc přesvědčený, že nás v blízké budoucnosti, čeká malá renesance PvP na EU serveru. Tak se třeba s některými z RU zase na nějaký čas uvidíme i na EU. Není třeba dělat zlou krev.  

tak hovorilo  sa už skôr o tom, ale do akej mieri bude kampaň postavená pre PvP vie len pár zasvätených 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Květule, mělas zas pravdu, tady se to rozjelo :)

 

Malá poznámka, přátelé - pokud vám opravdu brání v tom zúčastnit se akcí Ashadaka pomyšlení na to že nedejbože pomáháte My.comu nebo mně osobně (EU server je přece Velký Satan, hraní na něm do ČR přivede hromady uprchlíků a máslo zdraží na 80 Kč), starost mít nemusíte - na mou osobní pozici to vliv nemá absolutně žádný. Jak je vám jistě známo, nejsem komuniťák a jakékoliv reporty z české komunity jsem psával čistě jen z vlastní iniciativy, totéž se týkalo jakékoliv komunikace, odpovědí na foru či shánění kodů. Totéž platí pro komunikaci s Ashadakem, který se mnou vždy jednal slušně, tak proč ho nepodpořit.

 

Jsem rád, že se mezi vámi najdou hráči co neřeší hovna a místo toho se prostě chtějí bavit, jako Ashadak a Kvetule. Takových hráčů si samozřejmě vážím. Ale myšlenka, že nějaká konkrétní parta má na cokoliv spojeného se mnou vliv nebo že mi leze někam... no, alespoň pobavilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Patricino napsal:

tak hovorilo  sa už skôr o tom, ale do akej mieri bude kampaň postavená pre PvP vie len pár zasvätených 

To bohužel netuším, všichni mlží, ale je potvrzené, že třetí epizoda bude mít i něco pro PvPčkaře...dokonce i některé zdroje tvrdí, že celá epizoda 3 bude focus na PvP. Ale nelze to potvrdit ani vyvrátit, každopádně nutno podoknout, že My.com už aktivně otázku PvP na EU řeší a to je významný posun na který máme pozitivní vliv všichni. Ať už ti co nehrají na PvP a odešli a snížili stavy, tak my co jsme zůstali a dál podporujeme EU server. Zkrátka a dobře není důvod se teď hádat a je nutno počkat na výsledek, který nám My.com chystá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Silentstalker napsal:

Ty jo Květule, mělas zas pravdu, tady se to rozjelo :)

 

Malá poznámka, přátelé - pokud vám opravdu brání v tom zúčastnit se akcí Ashadaka pomyšlení na to že nedejbože pomáháte My.comu nebo mně osobně (EU server je přece Velký Satan, hraní na něm do ČR přivede hromady uprchlíků a máslo zdraží na 80 Kč), starost mít nemusíte - na mou osobní pozici to vliv nemá absolutně žádný. Jak je vám jistě známo, nejsem komuniťák a jakékoliv reporty z české komunity jsem psával čistě jen z vlastní iniciativy, totéž se týkalo jakékoliv komunikace, odpovědí na foru či shánění kodů. Totéž platí pro komunikaci s Ashadakem, který se mnou vždy jednal slušně, tak proč ho nepodpořit.

 

Jsem rád, že se mezi vámi najdou hráči co neřeší hovna a místo toho se prostě chtějí bavit, jako Ashadak a Kvetule. Takových hráčů si samozřejmě vážím. Ale myšlenka, že nějaká konkrétní parta má na cokoliv spojeného se mnou vliv nebo že mi leze někam... no, alespoň pobavilo :)

 

A taková je i realita. Aspoň je vidět, že si opravdu nic nevymýšlíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kvetule napsal:

Milý Patricino,

na konci srpna Ashadak založil vlákno.

 

Zde máš část z něj, ať ho nemusíš číst celé:

Nečekejte zázraky, jedná se o iniciativu neoficiálním způsobem podpořit hráče působící na serveru. Zkrátka, hráči hráčům. Ať už provozem tohoto fóra, komunitním ts serverem nebo komunitním Facebookem. Ale hlavně, hraním na EU serveru. Každý ať si to přebere jak chce, ale já bych si moc přál, aby nás bylo co nejvíc.

 

Čím tedy můžete pomoci? Každý se může zapojit. Propagujte hru, aktivity tohoto fóra, své klany, pomáhejte novým hráčům atd atd. Každý se může zapojit, fantazii se meze nekladou.

 

My z World of Wars jsme si připravili několik drobností o kterých si myslíme, že by mohly pomoci.

    Budeme se snažit, aby toto fórum bylo aktuální a přinášelo zajímavé informace(včetně Facebooku).
    Založili jsme nový komunitní TS server, pro všechny hráče na EU serveru.(viz níže)
    V blízké budoucnosti máme v plánu připravit i menší akce o ceny.
    Navázat lepší vztahy s My.com a dál bojovat za místo pro CZ/SK komunitu na oficiálním fóru.

 

Já nevím jak ty, ale nevidím tam nic o záchraně čehokoliv ;-)  Vidím tam jen to, že se budeme snažit podpořit ty hráče, kteří zůstanou na EU, což taky děláme ;-) 

 

A teď jako administrátor: Chovej se slušně ;-)

 

 

 ja sa chovám nepoužívam žiadne úrážlivé slovíčka ***** to ako fakt? edit: áno to fakt!!!!

 

Ashi: k tomu sa ti môžem vyjadriť osobne na TS verejne by sa to bralo ako vynášanie info zo súkromnej konverzácie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Patricino napsal:

 ja sa chovám nepoužívam žiadne úrážlivé slovíčka ***** to ako fakt? edit: áno to fakt!!!!

 

Ashi: k tomu sa ti môžem vyjadriť osobne na TS verejne by sa to bralo ako vynášanie info zo súkromnej konverzácie

 

Nic ve zlém, ale už jsem se v tom dokonale ztratil...můžeš mi nějak v kostce napsat co je předmětem sporu? Z tvého pohledu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Ashadak napsal:

 

Nic ve zlém, ale už jsem se v tom dokonale ztratil...můžeš mi nějak v kostce napsat co je předmětem sporu? Z tvého pohledu?

 

ja spor nemám :D len som reagoval na Kvetulku že ju nikto na RU nenúti a že hraje hru kde jej naopak vnucujú herný mod... potom sme sa už len bezpredmetne začali hádať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Silentstalker napsal:

Ty jo Květule, mělas zas pravdu, tady se to rozjelo :)

 

Malá poznámka, přátelé - pokud vám opravdu brání v tom zúčastnit se akcí Ashadaka pomyšlení na to že nedejbože pomáháte My.comu nebo mně osobně (EU server je přece Velký Satan, hraní na něm do ČR přivede hromady uprchlíků a máslo zdraží na 80 Kč), starost mít nemusíte - na mou osobní pozici to vliv nemá absolutně žádný. Jak je vám jistě známo, nejsem komuniťák a jakékoliv reporty z české komunity jsem psával čistě jen z vlastní iniciativy, totéž se týkalo jakékoliv komunikace, odpovědí na foru či shánění kodů. Totéž platí pro komunikaci s Ashadakem, který se mnou vždy jednal slušně, tak proč ho nepodpořit.

 

Jsem rád, že se mezi vámi najdou hráči co neřeší hovna a místo toho se prostě chtějí bavit, jako Ashadak a Kvetule. Takových hráčů si samozřejmě vážím. Ale myšlenka, že nějaká konkrétní parta má na cokoliv spojeného se mnou vliv nebo že mi leze někam... no, alespoň pobavilo :)

Silente ty to pořád nechápeš že?Normální lidi mají u prdele nějakého silenta,ale sere nás kam jste dopracovali eu server a hlavně pvp jenže vám to přes vaši aroganci a zahleděnosti do čísel a grafů nedochází.Tak nemel blbosti o uprchlících a satanech.Tím nezakryješ fakt že ta vaše sebranka v mycomu je jenom parta amatérů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Lukaso_von_Teschen napsal:

Silente ty to pořád nechápeš že?Normální lidi mají u prdele nějakého silenta,ale sere nás kam jste dopracovali eu pvp jenže vám to přes vaši aroganci a zahleděnosti do čísel a grafů nedochází.Tak nemel blbosti o uprchlících a satanech.Tím nezakryješ fakt že ta vaše sebranka v mycomu je jenom parta amatérů.

na toho človeka ani nereaguj :laugh::laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Silentstalker napsal:

Ty jo Květule, mělas zas pravdu, tady se to rozjelo :)

....... 

Jsem rád, že se mezi vámi najdou hráči co

neřeší hovna ... 

 

 Bravo, řešíme, kam jste to za poslední dva roky dotáhli i s našimi penězi a ty jsi to popsal pěkně.

 Přijď zas ... anebo až bude na serveru hratelné PVP pro všechny ...  anebo až budeš postihovat i  západní hráče stejně, za psaní na forum. 

 

Bye.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, RoboZilina napsal:

Ale práve naopak. Vyrozprávajte sa keď je tu na to priestor. A Lukáš myslím píše netradične kultivovane, tak do toho, nedus to v sebe ani ty. Ak to bude cez čiaru, tak sa to dozvieš.

ale Robo ***** :D som tak kultivovaný ako Kvetule používam len jej výraz :D stačí si len čítať všetky príspevky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...