Přejít na obsah

AW - Iniciativa pro podporu EU serveru(zhodnocení, ohlednutí, zamyšlení)


Ashadak

Recommended Posts

před 3 minutami, Patricino napsal:

 

Kvetulo hraješ hru kde ti my.com svojimi eventmy vnútil GLOPS a totálne potopil PvP... 

 

podľa mňa ste naivný ak si myslíte, že vznikne nejaká pozitívna situácia ohľadom SS.. ale tie vaše víkendovky znamenajú akurát to že si zahráte spolu skirmishe proti sebe což sa dá v pohode aj cez týždeň... ja vám to neberiem je to super snažíte sa ale úspech to vážne nie je 

Nikdo mi nic nevnutil. Když začala druhá kampaň a já došla do hry, nikde nikdo v PVP, koukla sem do GLOPS a tam byli hráči tak sem tam šla, protože sem si chtěla něco zahrát. Pak sem to hrála, protože se mi nečekaně dařilo držet v první 100. A že sem to hrála a co?  Když nebylo možné hrát PVP, tak bylo možné hrát aspoň něco  v tu chvíli. Sry, že to tak nehrotím jako vy. Já se chodím ke hře bavit, od toho je to hra. Vztekání se a nervy mám v realném životě, na to hru nemám a nepotřebuji. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, cpt.Carloss napsal:

To je špatně, prázdný server znamená konec serveru a to fakt chceš?

Všichni tady chtějí hrát, protože je ta hra baví. Chtějí trávit svůj čas hraním. Chtějí utrácet své vydělané peníze. 

 

Když si z krčmy odeženeš hosty , špatně se lákají nazpět. Utečou ke konkurenci. Znám to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kvetule napsal:

Nikdo mi nic nevnutil. Když začala druhá kampaň a já došla do hry, nikde nikdo v PVP, koukla sem do GLOPS a tam byli hráči tak sem tam šla, protože sem si chtěla něco zahrát. Pak sem to hrála, protože se mi nečekaně dařilo držet v první 100. A že sem to hrála a co?  Když nebylo možné hrát PVP, tak bylo možné hrát aspoň něco  v tu chvíli. Sry, že to tak nehrotím jako vy. Já se chodím ke hře bavit, od toho je to hra. Vztekání se a nervy mám v realném životě, na to hru nemám a nepotřebuji. ;-)

 

PVP som hral ešte ďalšie 2 týždne čo začal event a tiež som bol v top 100 ale bez šance sa udržať... bola si v top 10 to bol čistý tryhard pre GLOPS ale v pohode to som riešiť ani nechcel

 

bola to len reakcia, že niekto ti tu niečo vnucuje ale ty hraješ hru kde ti vnútili a totálne potopili eventom PvP a ešte sa budeme tváriť že SS nie je idiot... máte tuna až moc ružové okuliare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Patricino napsal:

 

PVP som hral ešte ďalšie 2 týždne čo začal event a tiež som bol v top 100 ale bez šance sa udržať... bola si v top 10 to bol čistý tryhard pre GLOPS ale v pohode to som riešiť ani nechcel

 

bola to len reakcia, že niekto ti tu niečo vnucuje ale ty hraješ hru kde ti vnútili a totálne potopili eventom PvP a ešte sa budeme tváriť že SS nie je idiot... máte tuna až moc ružové okuliare

Jak píšu, nikdo mi nic nevnutil. Kdyby mě to nebavilo, tak to nehraju. Jenže ono mě to bavilo a v četě ještě pak ještě víc a že sem byla v TOP10, byla a to sem chodila do práce a dělala běžně věci, které dělám i teď, kdy GLOPS nehraju. ;-) S desítkou když člověk nehrál jak lama se dostal dost vysoko jen večerním hraním.

Nikdo nemá růžové brýle, jen to prostě tak nehrotíme  a umíme se bavit i u skirmishe( který já sem od  začátku nesnášela), ale díky partě na TS je to teď pro mě zábava a zase každý večer zapnu hru, což předtím nebylo. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, kvetule napsal:

Jak píšu, nikdo mi nic nevnutil. Kdyby mě to nebavilo, tak to nehraju. Jenže ono mě to bavilo a v četě ještě pak ještě víc a že sem byla v TOP10, byla a to sem chodila do práce a dělala běžně věci, které dělám i teď, kdy GLOPS nehraju. ;-) S desítkou když člověk nehrál jak lama se dostal dost vysoko jen večerním hraním.

Nikdo nemá růžové brýle, jen to prostě tak nehrotíme  a umíme se bavit i u skirmishe( který já sem od  začátku nesnášela), ale díky partě na TS je to teď pro mě zábava a zase každý večer zapnu hru, což předtím nebylo. ;-)

 

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: toľko k tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Patricino napsal:

 

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: toľko k tomu

Zajímává reakce od někoho, kdo hrál to stejné  ;-) 

Patricino, budu si hrát, to co mě baví a ne to, co mi někdo nutí a určitě sám víš, že hodně dělá kolektiv a ten jen teď na společném TS perfektní.

 

Je zajímavý, že vy, co jste utekli na RU se teď pokoušíte házet klacky pod nohy těm na EU. Jako by to nebylo jedno, kdo co hraje, pořád máte potřebu se do  nás navážet, že sme naivky atd. Tak třeba sme no a co? ;-)

Vy jste spokojení tam, my na EU. Nechápu proč pořád máte potřebu nám tady něco cpát. Kdo chce, si to zkusí, kdo nechce zůstane a případně se zapojí do akcí co děláme.

Přijdou mi naprosto zbytečný některý "útoky" z vaší strany. Těch nadávek a urážek, co sem se nejen já doslechla, ale i dočetla. :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kvetule napsal:

Zajímává reakce od někoho, kdo hrál to stejné  ;-) 

Patricino, budu si hrát, to co mě baví a ne to, co mi někdo nutí a určitě sám víš, že hodně dělá kolektiv a ten jen teď na společném TS perfektní.

 

Je zajímavý, že vy, co jste utekli na RU se teď pokoušíte házet klacky pod nohy těm na EU. Jako by to nebylo jedno, kdo co hraje, pořád máte potřebu se do  nás navážet, že sme naivky atd. Tak třeba sme no a co? ;-)

Vy jste spokojení tam, my na EU. Nechápu proč pořád máte potřebu nám tady něco cpát. Kdo chce, si to zkusí, kdo nechce zůstane a případně se zapojí do akcí co děláme.

Přijdou mi naprosto zbytečný některý "útoky" z vaší strany. Těch nadávek a urážek, co sem se nejen já doslechla, ale i dočetla. :sick:

ja som na RU nešiel ako som hovoril u nás na TS ani za svet na RU nepôjdem to ardšej skončim hrou ako takou... GLOPS som počas eventu hral minimálne lebo som to dvoch či troch hrách vypol s tým, že som bežne mal 2x viac nastrieľané ako môj team nakepovane milion a aj tak prehra... proste GLOPS je pre sračkori čo tú hru nevedia hrať taktiež PvE

 

mňa len udivuje aké blbosti tu píšete... že vaša akcia ma nejaký úspech? aký úspech nedosiahli ste nič a ešte SS bude môcť hovoriť, že vlastne sa PvP hraje tak to clap clap pre vás ste fakt dosiahli mnoho

očividne ale zmýšľam ináč než vy dopočutia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Patricino napsal:

ja som na RU nešiel ako som hovoril u nás na TS ani za svet na RU nepôjdem to ardšej skončim hrou ako takou... GLOPS som počas eventu hral minimálne lebo som to dvoch či troch hrách vypol s tým, že som bežne mal 2x viac nastrieľané ako môj team nakepovane milion a aj tak prehra... proste GLOPS je pre sračkori čo tú hru nevedia hrať taktiež PvE

 

mňa len udivuje aké blbosti tu píšete... že vaša akcia ma nejaký úspech? aký úspech nedosiahli ste nič a ešte SS bude môcť hovoriť, že vlastne sa PvP hraje tak to clap clap pre vás ste fakt dosiahli mnoho

očividne ale zmýšľam ináč než vy dopočutia

Boha jeho, čteš to vůbec  co tu Ashadak psal?  Ty vaše příspěvky jak někomu pomáháme ... Jděte s tím už někam. Nikdo nikomu nepomáhá, to je fakt neuvěřitelný co dokážete psát za kraviny. 

Však vás nikdo ty akce hrát nenutí, tak proč se do toho pořád motáte?  Už je to fakt trapný ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kvetule napsal:

Boha jeho, čteš to vůbec  co tu Ashadak psal?  Ty vaše příspěvky jak někomu pomáháme ... Jděte s tím už někam. Nikdo nikomu nepomáhá, to je fakt neuvěřitelný co dokážete psát za kraviny. 

Však vás nikdo ty akce hrát nenutí, tak proč se do toho pořád motáte?  Už je to fakt trapný ;-)

 

v tom čase ani za pc nesedím ten čas trávim ináč

pre teba sú to kraviny, lebo je to tvoj pohľad na vec ja mam na vec úplne iný pohľad a  názor, ktorý tu len vyjadrujem... azda mi to chceš odoprieť? naozaj prepáč, že ťa nepotľapkám po pleci ako ste zabodovali

 

je to fórum kde môžem slobodne vyjadriť svoj názor ak porušujem nejaké pravidla prosím pekne zabanuj ma, zakáž mi sem prístup alebo čo len chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Patricino napsal:

lebo je to tvoj pohľad na vec ja mam na vec úplne iný pohľad a  názor, ktorý tu len vyjadrujem...

Obávám se, že svůj názor jsi napsal o x postů výše... Od té doby se tu jen snažís ostatní přesvědčit, že ten tvůj názor je jediný správný a ostatní jsou blbci, kteří tomu nerozumí... (alespoň tak tvé posty vyznívají...)

 

A to ti píšu jako někdo, kdo není nijak zainteresovaný ani v této debatě, ani v nějaké žabomyší válce Ru vs EU serveru, protože AW nehraju vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, aarongoldstein napsal:

Obávám se, že svůj názor jsi napsal o x postů výše... Od té doby se tu jen snažís ostatní přesvědčit, že ten tvůj názor je jediný správný a ostatní jsou blbci, kteří tomu nerozumí... (alespoň tak tvé posty vyznívají...)

 

A to ti píšu jako někdo, kdo není nijak zainteresovaný ani v této debatě, ani v nějaké žabomyší válce Ru vs EU serveru, protože AW nehraju vůbec...

 

jo aha takže ak zareagujem spätne na niekoho kto reaguje na mňa a očividne o tom diskutujem tak je to o tom, že ja niekomu niečo vnucujem... hm no neviem teda 

 

edit: a ešte ako nezainteresovaná osoba nemáš vôbec šajnu teda či skutočne mam pravdu ja alebo Kvetula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Patricino napsal:

a ešte ako nezainteresovaná osoba nemáš vôbec šajnu teda či skutočne mam pravdu ja alebo Kvetula

Vidíš a to je přesně ono... Já ve svém postu vůbec neřešil kdo má pravdu... Jen jsem napsal, že ostatním vnucuješ, že jí máš ty... Stejně jako jsi se o to teď pokusil u mě, přestože mě je úplně šumák, kdo jí má... 

 

Takže ti vlastně děkuji za zpětné potvrzení toho, že tvé posty jsou míněny přesně tak jak vyznívají... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, aarongoldstein napsal:

Vidíš a to je přesně ono... Já ve svém postu vůbec neřešil kdo má pravdu... Jen jsem napsal, že ostatním vnucuješ, že jí máš ty... Stejně jako jsi se o to teď pokusil u mě, přestože mě je úplně šumák, kdo jí má... 

 

Takže ti vlastně děkuji za zpětné potvrzení toho, že tvé posty jsou míněny přesně tak jak vyznívají... 

 

tak na toto zareagujem opäť takto :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: akurát som ti len poukázal, že sa fakt miešaš do niečoho čomu ani nerozumieš ale každý si z toho odnesie svoje ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ashadak napsal:

Podívejte se, úplně reálně a upřímně. Když jsme s činností na podporu EU začali, vůbec jsme do toho nešli s tím, že budeme zachraňovat něčí zadek v My.comu. Hlavním cílem celého tohoto snažení bylo zajistit kvalitní zábavu i pro lidi, kteří z nějakého důvodu nechtějí hrát na jiném serveru a s odchodem jejich klanu(na RU), či ne klanu o tuto příležitost přicházejí. O tom přeci komunita je. Pomáhat si a podporovat se navzájem.

 

před 1 hodinou, Patricino napsal:

mňa len udivuje aké blbosti tu píšete... že vaša akcia ma nejaký úspech? aký úspech nedosiahli ste nič a ešte SS bude môcť hovoriť, že vlastne sa PvP hraje tak to clap clap pre vás ste fakt dosiahli mnoho

očividne ale zmýšľam ináč než vy dopočutia

Jo píšeš blbosti Patricino o žádnou záchranu EU nejde jen si chceme občas zahrát spolu, kdo chce příjde kdo nechce má plnou hubu blbých keců jací jsme ******.

tak pa jeden z mega pyjů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle se musím zastat Květule.. o žádné zachraňování EU se nejedná.. ono to totiž těch 10 lidí co se toho účastnilo naposled tu statistiku tak neovlivní. To nic nemění na mém názoru že jste prodejné "však vy víte co" a tou žádostí o ceny jste si svojí snahu v očích komunity akorát tak pohřbili, protože se bude těžce vyvracet že nepůjdete ve všem na ruku jisté osobě.

 

Je mi upřímně jedno kde kdo hraje. 

Chci hrát skirmish tak jdu na EU (někdy čekačka v řádech desítek minut)

Chci hrát 15 vs 15 jdu na RU (čekačka max minutu v jakékoliv denní době)

Myslím že to je každého věc kde bude trávit svůj čas. A až se My.Comáci vzpamatují a udělají něco pro to aby se lidi na PVP vrátili tak začnu možná zase hrát na EU. I když měli na to poslední rok kdy šlo zaznamenat rapidní úbytek komunity, takže pochybuji že se situace změní.

 

Na druhou stranu se musí ocenit alespoň snaha udržet zbývající českou komunitu na EU pospolu.

 

Co se týče hráčů na EU..docela je chápu, stovky odehraných hodin, nemálo vražených peněz a kdysi jistá úroveň hráčské komunity. Jejich volba zda zůstanou a spokojí se s málem nebo dají SS najevo že takhle to dál nejde (SS sám řekl že pokud není něco v pořádku máme přestat hrát na EU že to je pro ně nejlepší feedback). 

 

před 1 hodinou, aarongoldstein napsal:

Od té doby se tu jen snažís ostatní přesvědčit, že ten tvůj názor je jediný správný a ostatní jsou blbci, kteří tomu nerozumí...

A ty se nám tu snažíš vnutit co?

Že tvůj názor na Patricina je správný? Nebo jak to mám chápat.. já jen že když o tom víš ják sám píšeš "lejno" tak proč se do něj navážíš?

 

Takže zameť si před svým prahem než začneš poučovat o tom kdo má jak napsat svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Aorus_AIR napsal:

A ty se nám tu snažíš vnutit co?

Že tvůj názor na Patricina je správný? Nebo jak to mám chápat.. já jen že když o tom víš ják sám píšeš "lejno" tak proč se do něj navážíš?

 

Takže zameť si před svým prahem než začneš poučovat o tom kdo má jak napsat svůj názor.

Ke tvé smůle můžu o tom skutečně vědět lejno, protože jsem nic neřešil ani ze hry, ani ze vztahů, ani z nějakých žabomyších válek RU vs EU... Pouze jsem popsal jak jeho posty vyznívají (v jednom jediném postu a nikoliv několikapostové litanii)... A u jeho dalších reakcí jsem mu akorát poděkoval, že svými následnými reakce potvrzuje vyznění jeho postů... Nic více a nic méně... Nějaký názor na Patricina jako takového v mých postech neshledávám a tvá snaha mi něco takového podsunout je úsměvná...

 

Navíc se ve svých postech obracím pouze na něj a řeč je pouze o jeho postech, tak mi není jasné, komu je to "nám" komu bych se měl snažit něco vnutit... 

 

A před tím prahem si mám konkrétně zamést co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Aorus_AIR napsal:

To nic nemění na mém názoru že jste prodejné "však vy víte co"

 

 

Za tyhle urážky si dostal varování v PM už včera a já ho myslím vážně.  ;-)

 

Nikdo nikomu nejde na ruku. Stále děláme vše podle sebe a tak to taky bude! Nikdo nám do ničeho nekecá a kecat ani nebude ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to zapotřebí se tu furt do někoho navážet a hejtovat?

Pro nás co se těch akci na EU zůčastňujeme to úspěch je a je tudíž logické,že těm co to nehrají,tak to přijde jako neúspěch.Nechte nás dělat to co nás baví a když se seženou nějaké ceny od úhlavního nepřítele tak nám prosím nenadávejte.Mi si to s těma kolaborantama (prodejnýma *****) vyřídíme samy.

Pořád tu čtu,jak podporují SS a EU a že to je špatně.Pri poslední epizodě bylo potřeba se dostat do 100 Top.V tomto seznamu jsem četl i jména,která zavrhuje podporu čehokoli co by bylo spojené s SS.

Hoši,tak jak to je?

Pokud se vám nelíbí,jak to ne EU vypadá a je pro vás lepší Mordor,tak prosím.Hrajte Mordor,ale proč furt dokola hejtite cokoli se týká snahy nám tu hru na EU zpříjemnit.

Já jsem přez den v práci a večer se připojím a hraju.Cekam tak minutku,pokecáme,zahrajeme prostě zábava taková,jaká se nám líbí.

Tímto bych chtěl zainteresovaným poděkovat a super zabavu.

Děkuji a konec hlášení v ČJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Patricino napsal:

 

v tom čase ani za pc nesedím ten čas trávim ináč

pre teba sú to kraviny, lebo je to tvoj pohľad na vec ja mam na vec úplne iný pohľad a  názor, ktorý tu len vyjadrujem... azda mi to chceš odoprieť? naozaj prepáč, že ťa nepotľapkám po pleci ako ste zabodovali

 

je to fórum kde môžem slobodne vyjadriť svoj názor ak porušujem nejaké pravidla prosím pekne zabanuj ma, zakáž mi sem prístup alebo čo len chceš

 

Napadat snahu někoho jiného, kdo se chce bavit a baví se, ano to sou pro mě kraviny z vaší strany,  jde jen o hru. Když nebude, budeš hrát jinou( možná už hraješ). Takže "sorry jako" každá hra je pro mě kravina, v normální životě řeším podstatně jiné a důležitější věci.

 

Zatím to na ban není, takže snad sem tě nezklamala. Ono pokud nepíši červeně, je to můj názor a ne z pozice admina;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Grad napsal:

Nemusíte být hned v křeči. 

My jsme si jen přečetli úvodní post topicu, kde je i o nás zmínka a na konci je výzva k podělení se se svými názory. 

Tak se dělíme. :-) 

My nejsme nepřátelé. :-D 

 

To mi taky nejsme nepřátelé.Je fajn,že napíšete svůj názor o tom to je,ale ono když v každém druhém čteš,jak je Mordor super a jak lidi podporující EU komunitu vlastně podporují zaručeně špatnou stranu.Misto toho,aby jste je podpořili,tak je "odrazujete".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale nemůžeš po nás, po dvou letech svatý trpělivosti chtít, abychom podpořili server,  jehož vedení poslalo PVP hru s našimi penězi  do kopru.

 

A to nehovořím, vlastně teď už ano, o jejich chování se k ČS komunitě. 

Nejde jen o to uzavření ČS sekce ale i o dvojí metr a licoměrnost, kdy jsme byli postihováni bany za něco, co je tam u postů "západních" hráčů blahosklonně tolerováno a přehlíženo.

Oni tu facku / no play feedback potřebují jako prase drbání. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...