Přejít na obsah

AW - Sobotní akce v Awčku - společné bitvy (úroveň 6-10)


Ashadak

Recommended Posts

před 10 minutami, kvetule napsal:

S kouzelníkem to je vtip. Nikdo ho nezval, aby došel ;-)

To, že si děláme akce sami pro sebe nemá s ním a ani My. Comem vůbec nic společného. Pokud se někdo přidá, je to čistě jeho věc.

Nám jde o zábavu, kterou na TS máme. Dej si další sklenku, my si zábavu kazit nenecháme ;-)

Zmrzlino, neberu vám to, zábava fajn, PvP žije.. to vám neberu.. zbytek je přesně tak jak sem napsal. *******  Sry edit, nebudu tu podporovat urážky// ice

 

Uvidíme se příště.. ještě na to máme půl roku než budou servery off :)

Upraveno uživatelem kvetule
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Aorus_AIR napsal:

Zmrzlino, neberu vám to, zábava fajn, PvP žije.. to vám neberu.. zbytek je přesně tak jak sem napsal.  *******  Sry edit, nebudu tu podporovat urážky// ice

Uvidíme se příště.. ještě na to máme půl roku než budou servery off :)

Ono to žije i bez našich akcí. To, že to dáme jednou za čas takhle veřejně to nemůže ničemu vadit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsme včera chtěli zažít ten fajn večer jako všichni, tak jsme šli na EU server, udělali 3 čety X tierů a vlezli do čekačky. Po 12 minutách jsme to bohužel vzdali(na každém tieru cca 1-2 stroje, na X nás 9) a celý večer jsme byly zklamáni a naše duše zely prázdnotou, páč jsme ten krásný večer nezažily. Tak nám nezbude nic jiného, než si o tom zážitku přečíst(pokud na to bude čas, bitvy nám skáčí v rozmezí vteřin). Tak snad někdy zažijeme to opojení z bitvy 15v15 i na EU. Budu čekovat vaše akce a zase přijdeme posilnit čekací frontu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, ujos napsal:

Tož jsme včera chtěli zažít ten fajn večer jako všichni, tak jsme šli na EU server, udělali 3 čety X tierů a vlezli do čekačky. Po 12 minutách jsme to bohužel vzdali(na každém tieru cca 1-2 stroje, na X nás 9) a celý večer jsme byly zklamáni a naše duše zely prázdnotou, páč jsme ten krásný večer nezažily. Tak nám nezbude nic jiného, než si o tom zážitku přečíst(pokud na to bude čas, bitvy nám skáčí v rozmezí vteřin). Tak snad někdy zažijeme to opojení z bitvy 15v15 i na EU. Budu čekovat vaše akce a zase přijdeme posilnit čekací frontu :-)

Bylo uvedeno, že se jede 6-10. Na ts padla domluva, že pojedeme od těch malých postupně nahoru. Když se došel biggpete na ts  ptát co se jede, byli jsme ještě s 10 a pak se jelo dle plánu. TSko máte, přístup tam taky. Stačilo dojít a přidat se, sám si tam proskočil několikrát;-). Vy tu možnost dojít na TS máte, ale byli jste na jiném. Takže je mi líto, že vás "naše" akce okradla o celých 12minut čekání, které jste mohli trávit na RU serveru ;-)

 

Já děkuji  všem, co se  zastavili a dali s námi pár her. :soldier_smiley3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, ujos napsal:

Tož jsme včera chtěli zažít ten fajn večer jako všichni, tak jsme šli na EU server, udělali 3 čety X tierů a vlezli do čekačky. Po 12 minutách jsme to bohužel vzdali(na každém tieru cca 1-2 stroje, na X nás 9) a celý večer jsme byly zklamáni a naše duše zely prázdnotou, páč jsme ten krásný večer nezažily. Tak nám nezbude nic jiného, než si o tom zážitku přečíst(pokud na to bude čas, bitvy nám skáčí v rozmezí vteřin). Tak snad někdy zažijeme to opojení z bitvy 15v15 i na EU. Budu čekovat vaše akce a zase přijdeme posilnit čekací frontu :-)

Ujosku nebuď takový. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tak nemyslel, ale je pravda, že když to po sobě čtu znovu, tak to může dávat jiný smysl, než jsem chtěl. Jen jsem tím chtěl naznačit, že jsme se těšily, ale bohužel nic nezažily, tak snad se nám to povede příště. A to jsme se prosím přihlásily na EU všichni, co jsme byly na TS a dokonce Biggpeteho jsem to donutil znovu nainstalovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...