Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 5 hodinami, Amina-opice napsal:

 https://aw.mail.ru/news/4698.html Mě osobně spíše zaujala informace jaké stroje preferuje N_A_F_N_A_F a N_I_F_N_I_F a že třetí z čety s předvídatelným jménem N_U_F_N_U_F se ve výsledcích bohužel neobjevil, jelikož neodjel 100 bitev :tongue_smiley53: Bude nám o tomhle referovat i SS?

To budou takoví hráči jako já.Na nízkých tierech hrajou machry,ala na vyšších čumí jako vydry,mrkají jak žaba v prachu a uhrajou vagínu :smileys-coffee-532684:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, odměny a bonusy tam mají super, ale většinou si je musíš zasloužit a některé jde získat, jen když jsi dobrý, což se mě líbí, čím jsi lepší, tím dosáhneš na lepší bonusy, tanky atd. Tudíž odměňují umění a ne dobu strávenou u hry. Včera jsme dostali krásný 4 tier v camo. https://aw.mail.ru/kb/t-62m  Dále stále běží akce na získání T64 AV Hunter zdarma a zítra končí akce na získání zdarma nebo se slevou na PZW-70, což je verze MBT-70. Jinak systém ranku(osobní hodnocení) běží stále, každý měsíc se resetuje a získáš zase odměny a kdo se dostane do elitní skupiny-označení ELITA-TYRAN, tak mu to dají i na tank, takovou zlatou korunku, aby všichni věděli, že je to borec :-) A jde to jezdit v každém modu, i PVE má systém ranků, ale rozdílné podmínky na získání, což se mi opět líbí, každý může jezdit co chce, za vše jsou odměny, ale s rozumným nastavením pro každý mod zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, ujos napsal:

Ano, odměny a bonusy tam mají super, ale většinou si je musíš zasloužit a některé jde získat, jen když jsi dobrý, což se mě líbí, čím jsi lepší, tím dosáhneš na lepší bonusy, tanky atd. Tudíž odměňují umění a ne dobu strávenou u hry. Včera jsme dostali krásný 4 tier v camo. https://aw.mail.ru/kb/t-62m  Dále stále běží akce na získání T64 AV Hunter zdarma a zítra končí akce na získání zdarma nebo se slevou na PZW-70, což je verze MBT-70. Jinak systém ranku(osobní hodnocení) běží stále, každý měsíc se resetuje a získáš zase odměny a kdo se dostane do elitní skupiny-označení ELITA-TYRAN, tak mu to dají i na tank, takovou zlatou korunku, aby všichni věděli, že je to borec :-) A jde to jezdit v každém modu, i PVE má systém ranků, ale rozdílné podmínky na získání, což se mi opět líbí, každý může jezdit co chce, za vše jsou odměny, ale s rozumným nastavením pro každý mod zvlášť.

aspoň niekto vie robiť akcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde bolo spomenuté, že v Rusku na to majú tým ľudí a hlavne takých ľudí, ktorí dokážu spracovať technickú časť takýchto akcií. Čiže počítanie bitiev, dmg a ďalších štatistík každého hráča.

 

Naopak NA/EU nedokážu technicky toto zabezpečiť. Osobne nechápem prečo je my.com takto poddimenzované. Na fóre bolo písané, po niektorej akcii, že manuálne rozdávajú odmeny. To je v tejto dobe jednoducho nepochopiteľné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem někde zahlédnul nějaké argumentace, že AW klanová komunita v podstatě neexistuje, ano na EU serveru už skoro žádná není(oni tam vlastně už nejsou skoro žádní jakýkoliv hráči)  a že proto není potřeba ve hře vytvářet jakýkoliv klanový obsah :-) Tak sem hodíme nějaké čísílka z RU serveru...

V nejaktivnějších klanech nad 30 hráčů je na RU serveru organizováno přes 35 tisíc hráčů, těchto aktivních klanů je 690, další desítky tisíc hráčů jsou v klanech pod 30 hráčů. Udělejte si obrázek sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2017 at 11:05, ujos napsal:

Ano, čím více tanků máš, tím větší bonus(od 3 tieru), je to úplně stejné jak na EU, ta samá hra, jen na jiném serveru, pouze se liší vedením(eventy atd.)

Ale kolonku jako z EU jsem teda neobjevil, ale může to být tím, že těch pár T4, co mám, nevygenerovalo žádný bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...