Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 6 hodinami, Ejzo napsal:

To jsem zkusil,ale nějak se mi to nelíbilo mute tlačítko je super;-) ale stejně by tam ta možnost v nastavení mohla být.

Tak sem to vyřešil ještě jinak. Trochu sem hledal v RU diskuzi  a teď tam mám tu původní garáž . Konec narozeninové šou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, pítt64 napsal:

Počítám, že max. do 5. dnů je tu update, alespoň na RU, protože o IT 1, což je jedna z cen k 3 výročí, není zatím v souborech ani čárka.

Asi jo. Oslava končí 14.9 večer, a jak píšou tak ten tank přidají do garáže po ukončení akce. Většinou když jsou odměnové tanky, tak mají zpoždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky bude, držím palce. ;) Na tu osmičkovou se taky těším obecně se mi Merkrávy dost líbí i když mám pocit že je to dost papír oproti tomu co to bylo myslím hlavně tu tír 7 premiovou. Ale i ta 5-6tir je dost papírová. Magach vypadá podle toho jejich inspektoru hůř ale přijde mi že vydrží o dost víc...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, MegaVydra napsal:

Díky bude, držím palce. ;) Na tu osmičkovou se taky těším obecně se mi Merkrávy dost líbí i když mám pocit že je to dost papír oproti tomu co to bylo myslím hlavně tu tír 7 premiovou. Ale i ta 5-6tir je dost papírová. Magach vypadá podle toho jejich inspektoru hůř ale přijde mi že vydrží o dost víc...

 

Souhlasím. S Magachem mám zatím jen pár bitev a zdá se na hrání snazší a jak píšeš „ vydrží o dost víc.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Технические работы [13 сентября]

12.09.2018

Уважаемые игроки!

13 сентября с 8:00 до 11:00 мск игра будет недоступна в связи с установкой патча на версию 0.26.

Сайт, форум и официальные сообщества игры продолжат работу в прежнем режиме. Рекомендуем воздержаться от пополнения счета до окончания работ.

Приносим извинения за возможные неудобства!

Tipoval jsem správně....zítra 07 až 10.00 si na RU neškrtnem, jen doufejme že ten čas dodrží..

A mám o zábavu zase postaráno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pítt64 napsal:

Технические работы [13 сентября]

12.09.2018

Уважаемые игроки!

13 сентября с 8:00 до 11:00 мск игра будет недоступна в связи с установкой патча на версию 0.26.

Сайт, форум и официальные сообщества игры продолжат работу в прежнем режиме. Рекомендуем воздержаться от пополнения счета до окончания работ.

Приносим извинения за возможные неудобства!

Tipoval jsem správně....zítra 07 až 10.00 si na RU neškrtnem, jen doufejme že ten čas dodrží..

A mám o zábavu zase postaráno :-)

Ale ta neutuchající vděčnost nás hráčů a to myslím vážně.:salute:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Jsem to po patchi zapnul teprve dneska a celkem se mi hra po odchodu z bitvy na chvíli jako by sekne.Taky vám to dělá.A co to udělali s tím objektem 279 vždyť to nejde zabí t :-D

 

Konečně pořádné MBT.

 

Sluší mu zelenené a platí na něj Chally stejného tieru.

 

Po patchi jsem měl problém s FPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 31 minutami, Ejzo napsal:

Taky jste dostali bedničky a samolepky (nálepky) na vozidlo? A jestli ano, tak zaco to bylo.Nedává jí to na začátku  nového měsíce?

Předpokládám že myslíš na RU.

Jak jsem koukal hraješ PvE a tam se dostaneš každý měsíc na nějakou úroveň. Podle toho jak jsi hrál a kam si postoupil jsou vždy prvního v měsíci odměny. Tvůj postup se vynuluje a hraješ znova.

Spec. Ops. se tam nepočítá.

V PvP se pokračuje do maxima.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...