Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

4 mise Spec Ops, dohrál jste jí někdo.??

 

Já se na nádvoří dostal už sám. A to fakt nejde. LT shoří jako první. Buď je dostanou věže, nebo střelci z oken. K tomu nálety.

Když zničím ty reaktory, otevře se vstupní brána a nebo tu sekundárku klidně vynechat ???

 

KONEČNĚ VÝZVA :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, akymcz76 napsal:

4 mise Spec Ops, dohrál jste jí někdo.??

 

Já se na nádvoří dostal už sám. A to fakt nejde. LT shoří jako první. Buď je dostanou věže, nebo střelci z oken. K tomu nálety.

Když zničím ty reaktory, otevře se vstupní brána a nebo tu sekundárku klidně vynechat ???

 

KONEČNĚ VÝZVA :-)

Neodpovím ti na otázku, jak to je se sekundárama, teď jsme to odjeli poprvé. je to mazec, ale dá se to. Tady je skladba techniky:

 

ScreenShot0338.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, pítt64 napsal:

Asi jak u koho :-)  :-) já dostal plech na 3 dny :-(

Asi každému podle zásluh  :-)

Ahoj. Taky jsem se divil. Pokud jde o zásluhy, tak bych dostal kulový. Poslední dobou moc nehraji z časových důvodů, ale těšil jsem na ty izraelské tanky.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ejzo napsal:

Nevíte jestli (jak) se dá vypnout to otravný bouchání (výbuchy radosti) petard v garáži. Na jednom videu jsem viděl že to nejspíš vypnout jde,ale za boha sem nepřišel na to kde .

Tak sem to vyřešil a přitom sem to měl na očích ..Ten klid balzám pro uši :Smile_veryhappy:

mute.jpg.CROP.promo-mediumlarge.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...