Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

Návštěvník
před 22 minutami, arnost905 napsal:

A navíc skirmiš, jako jahúdka :-D

 

a jak to cele (ne)funguje? za vyhru hvezdicka?

a muzu o hvezdicku prijit? - prohral jsem a hvezdu jsem neztratil

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, reditelvesmiru napsal:

 

a jak to cele (ne)funguje? za vyhru hvezdicka?

a muzu o hvezdicku prijit? - prohral jsem a hvezdu jsem neztratil

 

Když připojíš další porážku o hvězdu přijdeš. Můžeš přijít i o hodnost. Prostě musíš mít víc vítězství než porážek. Ne každé vítězství je hvězda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 42 minutami, Iosifek napsal:

Skrimiše 5x5  na plných mapách. Tj. všech mapách PvP. Většinou se ta pětka snaží držet pohromadě. Musíš mít víc jak 50% výher, abys postupoval. Čím víc, tím líp.

 

tak to uplne nebude pravda s tema 50%, vcera jsem prohral tak 70% her a poskocil jsem o 2 hodnosti

je nekde odkaz na pravidla?

prijde mi, jakoby to hvezdy neubiralo - proste vyhra=hvezda , prohra=nic se nedeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, reditelvesmiru napsal:

 

tak to uplne nebude pravda s tema 50%, vcera jsem prohral tak 70% her a poskocil jsem o 2 hodnosti

je nekde odkaz na pravidla?

prijde mi, jakoby to hvezdy neubiralo - proste vyhra=hvezda , prohra=nic se nedeje

A kolikátej seš v žebříčku hráčů? Nevím jestli to nemá vliv.

Máš 10 výher na 23 her (stačí se podívat) :-D  Ono to vlastně taky o tom je. O statech.

Tak to není 70%

 

Jinak, promiň že jsem ti ve hře neodpověděl. Já totiž nestíhám psát a u toho hrát. Buď jedno, nebo druhé.

A jak mě to jde? To se můžeš podívat. Jednak má rank vlastní žebříček a pak, já nemám statistiky zakázané.

Jako PvE hráč na mapách, kde spoustu míst vidím poprvé, tak snad i dobrý. 5x5 mě vyhovuje, jen ten tier bych radši jinej. Není moc výběr tanků, co by mě vyhovovaly. :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Pecka je že je konečně po hooodně dlouhé době ve hře víc tanků jak rakeťáku a hned je to o něčem jiném, úplně jiná hra. I když jsem dal jen pár her.

Kochal  jsem se, ty nové Merkrávy jsou fakt super, snad budou co k čemu. Ta premiová mi přišla jak papír v poslední době...

Jedete spodek má Magach nebo vrch Merkravu?

p.s. Borci když kupujete teď novej tank přibila tam možnost krom za peníze i za goldy ale nevím co mám to rozhašené... Posádku počítám nějakou lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...