Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

Změna přidělování náhodných bodů "очков", při plnění úkolů Operation”Black Eagle” na RU serveru. Upozornění! Jedná se o náhodné body a ne o body za splnění úkolu v misi.
Od dnešního dne se podmínky pro získání náhodných bodů v operaci "Black Eagle"mění. Dříve každý hráč bez ohledu na výsledek bitvy dostal náhodný počet bodů od 0 do 100. Nyní tyto body dostanou hráči PVP nebo GLOPS, kteří budou v Top 10 získané reputace za bitvu. V případě PVE dostanete body pokud budete v Top 3 získané reputace za bitvu. Je to jedno z opatření proti AFK hráčům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompenzace za technický problém ze dne 6. 1. 2018.

Dne 12. 1. od 18:00 do 13. 1. 23:59 MSK budou výdělky za bitvu zvýšeny o 50% (reputace a kredity). Dne 14. 1. od 00:00 do 23:59 MSK budou výdělky za bitvu zvýšeny o 100% (reputace a kredity). Všichni účastníci operace "Black Eagle" přihlášeni před  11.1. dostanou 150 náhodných bodů(очков). Jinak pokud hráči vstoupí do hry během prázdnin v RU dostanou: jeden den prémiového účtu, jednu platinovou bednu a pět platinových žetonů pro zkušenosti velitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci help jsem v pasti :D dojel jsem to první kolo černého orla a obdržel odměnu 2C14 "Sting-C" černý orel. Kde koupím ten token na další  ůkoly? Mám to tam zamčené ... Nemůžu to najít vidím tam jen kup pro kámoše :D 

Aha už to chápu musím mít uroveň 9 a 19 aby se mi to odemčelo že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem v prde*i  :/ jsem na trojce a mám defakto jen samé prohry, takže body nenaskakují nebo jen velice pomalu... na úroveň 9 se nemám šanci dostat a na 19 už vůbec ne ... pokud si to nezaplatím  :/ 

p.s. pevnej počet bodu za výhru není že? je to počítaný náhodně podle toho jak zahraju? jsou body i podle modu v kterým hraji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, MegaVydra napsal:

Tak to jsem v prde*i  :/ jsem na trojce a mám defakto jen samé prohry, takže body nenaskakují nebo jen velice pomalu... na úroveň 9 se nemám šanci dostat a na 19 už vůbec ne ... pokud si to nezaplatím  :/ 

p.s. pevnej počet bodu za výhru není že? je to počítaný náhodně podle toho jak zahraju? jsou body i podle modu v kterým hraji?

Za PVP je určitě víc bodů. Moje skušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...