Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 8 hodinami, Romario napsal:

Pokud budeš zakládat účet může se ti hodit nějaký kód. Mají být funkční pro nové účty na RU serveru.

                      P23ZR5KKBJ8OCCA         ?
                      TTUMD9XYW791AVR      MBT-70
                      192KA08JHK03VD6         Zhalo-S

 

 

škoda někdo ty kody už vyžral :D :/ 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Romario napsal:

Aktualizace vrátila vše do základního nastavení. Pokud máte klávesnici jinak nastavenou tak pozor.:smileys-gaming-278245:. Klávesnici jsem nastavil podle sebe(potvrdil nastavení) a restartoval hru. A ejhle, hra je opět v základním nastavení. Asi tam je nějaká chyba.

Chyby v PvE misích ostaly, třeba co mažu Ricochet, tak tam to dá 5 kusů sekundárek a musíš obsadit jen 3. To byl předpoklad :-( Musí se všech 5. jak předtím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MegaVydra napsal:

Tak jsem haluzově zprovoznil ten svuj starej učet a jede to :D

Ale teda nevím kterou lajnu pojedu :/ Armatou nic nezkazím ale jel jsem to nedávno kua :D 

Asi zkusím nějaký lighty. Už opravili ten spoting nebo furt svítí stejně jak mbt?

Se stingem jsem nastřílel 6000 8 killů 15 spotů a ani jsem se nehnul z míst :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chlapi , mám na Vás  zkušenější   dotaz k této  akci . 

Jedu tu druhou misy a zaseknul  jsem se na osmém úkolu : 

POD KRYTEM NOCI

Režim: Přiřazení k boji (PvE)

Technika: Neomezená

Získejte 5 odznaků "Masker" pro jeden boj

už nevím co s tím , co vlastně mám udělat , jestli mám sebe nebo někoho z týmu  "zakrýt"  dýmovou clonou . to už jsem udělal několikrát a nic . 

Takže vám budu vděčný za jakoukoliv radu , věřím že to bude nějaká blbina  , ale moje ruština  ......:facepalmic:

předem díky , a hezký svátky 

 


ScreenShot0012.thumb.jpg.028031305b6667d62357d5f28e46df95.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, venat napsal:

ahoj chlapi , mám na Vás  zkušenější   dotaz k této  akci . 

Jedu tu druhou misy a zaseknul  jsem se na osmém úkolu : 

POD KRYTEM NOCI

Režim: Přiřazení k boji (PvE)

Technika: Neomezená

Získejte 5 odznaků "Masker" pro jeden boj

už nevím co s tím , co vlastně mám udělat , jestli mám sebe nebo někoho z týmu  "zakrýt"  dýmovou clonou . to už jsem udělal několikrát a nic . 

Takže vám budu vděčný za jakoukoliv radu , věřím že to bude nějaká blbina  , ale moje ruština  ......:facepalmic:

předem díky , a hezký svátky 

 


ScreenShot0012.thumb.jpg.028031305b6667d62357d5f28e46df95.jpg

Ahoj. Nakonec jsem se použil body na vykoupení. Dal  jsem snad vše, ale odznak Маскировщик ne a ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Romario napsal:

Ahoj. Nakonec jsem se použil body na vykoupení. Dal  jsem snad vše, ale odznak Маскировщик ne a ne. 

 ahoj,  taky přemýšlím o přeskočení úkolu , ale teda jak ten  odznak Маскировщик  vypadá? 

Jestli to je na tom mým obrázku ten třetí zprava ? A jestli to je on , tak  5 jsem jich za jedem boj získal   a nic se nepřipsalo , tak nevím .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, venat napsal:

 ahoj,  taky přemýšlím o přeskočení úkolu , ale teda jak ten  odznak Маскировщик  vypadá? 

Jestli to je na tom mým obrázku ten třetí zprava ? A jestli to je on , tak  5 jsem jich za jedem boj získal   a nic se nepřipsalo , tak nevím .....

Jak ten odznak vypadá fakt nevím. Po cca 30 hrách PVE jsem to vzdal a mám dojem, že jsem vyzkoušel snad všechno (asi všechno ne). :Smile_sad: Jinak ten odznak co popisuješ se nechá přeložit jako :  Skrytí spoluhráčů pomocí dýmových granátů nebo dýmové clony. Tento odznak(úkol) budeš plnit v dalších úkolech. S body opatrně budeš je potřebovat. Otevírají se s nimi úrovně na postup. Jinak je budeš muset koupit za peníze.

 

ScreenShot0137.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu možnost na 30 dní pronájmu AMX-10RCR VIVE LA FRANCE (zdarma). Víc na https://aw.mail.ru/static/aw.mail.ru/promo/new_vision/. 

rcr.jpg

 

Jediný problém je, že někdy pokud se chcete dostat na oficialní stránky  https://aw.mail.ru , musí se zadat ověřovací kód(že nejste automat).

 

rcr2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...