Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 49 minutami, Amina-opice napsal:

Tak ta Amiga je hardcore jak prase....10 killů v PvP bitvě, 15k spot,pomoc při zničení 12 tanků,spot 10 tanků atd. a dle překladače nesmíš být poškozen :smileys-afraid-815429:A poslední mise přátelé...tak to je opravdu masakr. 20 tisíc poškození v jedné PvP bitvě :smiley-tongue:

to dáš :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Aorus_AIR napsal:

Takže na EU už jdou koupit Zhalo a Merkava "Black Eagle" akorát jaksi oproti RU to nevypadá na kampaň :D Prostě další ojeb ze Silentovi červené knihovny :D

No vidíš.My máme za 50 Kč přístup ke čtyřem.To že tu desítku získaj jen ti co to nějak s pomocí klanu a odpočtů ojebou je věc jiná :wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě vyrazilo dech, k čemu mi bude dobrých v garáži 10 vozidel v 5 grafických variantách? Né že bych takto neměl pár vozidel, ale zpětně už ty duplicitní nákupy tak nechápu.

Aha , už jsem to pochopil, jde primárně o prodej velitela Kortéza. Jaké má vlastně přednosti? Je v něčem dobrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, arnost905 napsal:

Tak to mě vyrazilo dech, k čemu mi bude dobrých v garáži 10 vozidel v 5 grafických variantách? Né že bych takto neměl pár vozidel, ale zpětně už ty duplicitní nákupy tak nechápu.

Aha , už jsem to pochopil, jde primárně o prodej velitela Kortéza. Jaké má vlastně přednosti? Je v něčem dobrý?

Prý na kolové td, ale nějak se mi to nezdá 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, akymcz76 napsal:

Amino to PVE je zabít tank, který má méně než 50% HP.

Já si koupil ty žetony a nakonec jsem to přeskočil spolu stím ramováním, to mě nebere :laugh:...cca 100 vozidel jsem zničil a skončilo to 3/10...nejsou to dorážky, takhle jsem se Sphinxem dorazil asi 20 vozidel...měly třeba 100 hp a nic to nezapočítalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak to mě vyrazilo dech, k čemu mi bude dobrých v garáži 10 vozidel v 5 grafických variantách? Né že bych takto neměl pár vozidel, ale zpětně už ty duplicitní nákupy tak nechápu.

Aha , už jsem to pochopil, jde primárně o prodej velitela Kortéza. Jaké má vlastně přednosti? Je v něčem dobrý?

Ten Kortéz by měl mít dovednost "Mlýnek na maso" tzn. můžeš si u něj 5x otevřít tenhle skill a bude to dávat 100% bonus...chápu to tak, že udělíš vždy maximální možné poškození...tzn. XM1A3 například bude dávat heatem každou ranou za 1336 dmg...odstraníš vlastně rng ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...