Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 13 minutami, Romario napsal:

Ahoj není. Píšou, že to je PVP režim. https://aw.mail.ru/news/4821.html . Ale jak je znám, tak mají problém něco zprovoznit.

PvP režim je na RU i GLOPS...píše se tam něco o respawnování tanků, takže mě z toho logicky vyplývá GLOPS.Ale zase ty dvě základny a že bude jedna, v Glopsech obsazuješ body, základny jsou v PvP...no nevim :smileys-coffee-532684:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Amina-opice napsal:

PvP režim je na RU i GLOPS...píše se tam něco o respawnování tanků, takže mě z toho logicky vyplývá GLOPS.Ale zase ty dvě základny a že bude jedna, v Glopsech obsazuješ body, základny jsou v PvP...no nevim :smileys-coffee-532684:

Pokud nějaký tým zničí všechny tanky nepřítele (neexistuje možnost oživení), tak vyhrává. Dole je přeložený screen překladačem google.

oživení.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Romario napsal:

Pokud nějaký tým zničí všechny tanky nepřítele (neexistuje možnost oživení), tak vyhrává. Dole je přeložený screen překladačem google.

oživení.jpg

Tohle mi to taky vyprsklo, ale proč by někdo u PvP zdůrazňoval, že se nejde oživit, to je snad jasný...i když :laugh: Pokud je to ale opravdu PvP tak ten bránící tým A je v obrovské výhodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Amina-opice napsal:

Tohle mi to taky vyprsklo, ale proč by někdo u PvP zdůrazňoval, že se nejde oživit, to je snad jasný...i když :laugh:

Máš pravdu, že na RU je GLOPS taky PVP. Každý režim tam má jiný název. Tak je možný, že máš možná pravdu ty. 

ScreenShot0131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRVNÍ POHLED NA OBJEKT "OBJEKT 640"
 Dne 13. prosince můžete vidět legendární tank "Objekt 640" na bojišti https://aw.mail.ru/news/4825.html. Chavez od 18:00 MSK na https://www.youtube.com/watch?v=7Qv-vUnjTgs&feature=youtu.be a ZuberG 20:30 MSK https://www.youtube.com/watch?v=B-FvouwYQaM&feature=youtu.be

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Dnes jsem se díval na stream od Chaveze a převážně jel normální PVP (Cражение - bitva). Ten Šturm (Штурм - Útok) tam skutečně byl. Pokusil jsem se udělat screen, ale nevím jak to bude vidět. Pokud by jel GLOPS tak by tam bylo (Cтолкование - sčítání). Штурм - Útok je tedy skutečně součástí normálního PVP (сражение - bitva). A skutečně je pravda, že ten bránící tým "A" je v obrovské výhodě.

 

 

šturmxx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alexandr Cortes.

Tento velitel je údajně vhodný pro téměř každý tank. Mezi všemi svými dovednostmi si zaslouží zvláštní pozornost základní dovednost "Mlýnek na maso", která umožňuje maximální poškození při penetraci. Na první úrovni bude schopen tento velitel udělit plné poškození s 25% šancí, ale již na 5. úrovni velitele, s otevření 4 dalších buněk v stromu dovedností, se šance zvýší na 85% a na 15. úrovni - na 100%. V takovém případě je každý úspěšný výstřel s maximálním poškozením.  Mezi další dovednosti, které si zaslouží zvláštní pozornost, je možné zaznamenat i další schopnosti: "Reakce" - zvyšuje rychlost otáčení věže. "Manévrovatelnost" - zvyšuje rychlost otáčení podvozku. "Invader" - zvyšuje rychlost zabrání základny (celkový bonus dává zisk více než 20%, což je obzvláště důležité pro fanoušky režimu "GLOPS"). Omlouvám se překlad není zrovna nejlepší, dělal jsem to v rychlosti.

 


1, 7, 8, 9, 10 - Mlýnek na maso. + 100% šanci způsobit maximální poškození. 
2. Požární bezpečnost. -x% snížení pravděpodobnosti požáru. 
3, 6.14. Kurz mechaniky. -x% k snížení postihu mechanického poškození. 
4, 11, 19. Nehořlavé nádrže. Zvyšuje pevnost nádrží. 
5, 12, 22. Přebíjení. + x% rychlost změny střeliva. 
13, 21. Nabíjecí kurz. -x% k snížení postihu při zranění nabíječe.                             
15, 27. Reakce. + x% na rychlost otáčení věže. 
16, 28, 32. Kurz střelců. -x% k snížení postihu při zranění střelec.             
17, 29, 33. Včasné čištění. + x% k zlepšení účinnosti zbraně. 
18, 30. Manévrovatelnost. + x% na rychlost otáčení podvozku. 
20, 26. Pozorné ukládání. + x% k odolností munice. 
23, 31. Zlaté ruce. + x% zvýšení rychlosti oprav. 
24, 34. Ocelová opěrka. + x% odolnosti pásů. 
25, 35, 36. Invader. + x% na rychlost zabrání základny. 

kortes1.jpg

kortez.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...