Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Huntera jsem nedostal, nesplnil jsem podmínky, které jsem si asi nepřeložil pořádně translátorem gůglu.

No musíš nahrát 4 500 000 základních expů s někým koho máš v přátelích, takže vetšinou se to hraje v četách. Já mám zatím třeba jen 1 300 000, takže pro mě je to takřka nesplnitelné :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na stránkách AW do statistik, tohle není EU a můžeš se v klidu podívat na přehled...je tam souhrn nedávných bitev asi 100 bitev nazpět...já třeba 11,13 a 15. září vůbec nehrál :-) Čistě náhodu, ač moc nic jiného než PvP nehraju, tak jsem ale v tom týdnu odjel a dal damáž v každém režimu, to možná byla skutečná podmínka, těžko říct jestli strýček google překladač lže nebo ne :smileys-gaming-278245: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Amina-opice napsal:

Koukni na stránkách AW do statistik, tohle není EU a můžeš se v klidu podívat na přehled...je tam souhrn nedávných bitev asi 100 bitev nazpět...já třeba 11,13 a 15. září vůbec nehrál :-) Čistě náhodu, ač moc nic jiného než PvP nehraju, tak jsem ale v tom týdnu odjel a dal damáž v každém režimu, to možná byla skutečná podmínka, těžko říct jestli strýček google překladač lže nebo ne :smileys-gaming-278245: 

Já jsem hrál jen pvp a jeden den vynechal a dostal jsem ji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem se lognul na ru a zacatky budou tezke..na eu mam premiaky a par desitek a na ru max 3tier ale fungujici pvp..rad bych se zaradil mezi kluky z meho klanu CZP..bohuzel muj nick ma na ru nakej rusak tak Ujosi jestli muzes naber me na ru pod nickem Vladicatko78..ps:jak si prepnu tu ruskou hatlaninu do eng?Diikz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...