Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 1 hodinou, TimYork napsal:

Mě spíš příde, že někteří EU experti, když jsou konfrontováni s RU hraním, zjistí, že zas takový experti nejsou. A namísto toho, aby si připustili ten fakt, že zas takový experti nejsou, raději píšou blbosti o tom jak jsou na RU divní.

 

Vážení, já už hraji na RU rok. A ze začátku jsem hrál jak EU, tak RU zaráz. Takže dokážu srovnat. Ano, rozdíl ve stylu hraní je. Ale rozhodně to není takové, jak zde mnozí popisují. 

Jako že nejezdí yolo dokolečka nebo nekempi na jednom místě? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem celý odpoledne a večer hrál s jedním Rusem, přesně popisoval jak ho štvou "kruhové" války, ale že sám jako jednotlivec stím nic neudělá, tak jsme se pokud to šlo stavěli do protisměru, byli z toho chuděry tak rozhozený, že jsme tam drželi třeba 12 tanků :-) Ne, rozdíl tu prostě je, oni jezdí daleko tupěji a stádovitěji, nějaká pomoc někomu cizímu pokud sním nejsi v četě tu neexistuje, rozdílů je až příliš, zatímco na nižších tierech je to +- ok,dokážeš tam i pár tanků zastavit sám tak na vyšších je to až otravný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TimYork napsal:

Mě spíš příde, že někteří EU experti, když jsou konfrontováni s RU hraním, zjistí, že zas takový experti nejsou. A namísto toho, aby si připustili ten fakt, že zas takový experti nejsou, raději píšou blbosti o tom jak jsou na RU divní.

 

Vážení, já už hraji na RU rok. A ze začátku jsem hrál jak EU, tak RU zaráz. Takže dokážu srovnat. Ano, rozdíl ve stylu hraní je. Ale rozhodně to není takové, jak zde mnozí popisují. 

:D :D :D že sa zrovna ty ožívaš Expert :D keby to napíše Opičák neceknem lebo je fakt dobrý hráč :D ale ty ? :D keď už rok hraješ na RU tak si odišiel ešte v dobe kedy sa hra dala v primetime hrať v pohode :D což bol normálny čas (pre pracujúceho človeka cez deň) od 17-01h tak asi dôvod na odchod bol iný než sa zdá 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Jako že nejezdí yolo dokolečka nebo nekempi na jednom místě? 

Už to, že generalizujete, že se všude jezdí dokola, jasně ukazuje, že o tom málo víte. Ano cca 2 ze všech map bývají často kruhové, ale rozhodně ne všechny.  A ani na těchto mapách to vždy neplatí. Záleží na hráčích jak to zrovna pojmou. 

 

Ad kempení. Četli jste si někdy ta různá zdejší hodnocení ? Jeden píšete, že se jezdí divoce, jiný, že se kempí. Inu měli by jste se s kritikou trochu domluvit. 

Já osobně nevidím žádný rozdíl mezi kempením na EU a RU. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Patricino napsal:

:D :D :D že sa zrovna ty ožívaš Expert :D keby to napíše Opičák neceknem lebo je fakt dobrý hráč :D ale ty ? :D keď už rok hraješ na RU tak si odišiel ešte v dobe kedy sa hra dala v primetime hrať v pohode :D což bol normálny čas (pre pracujúceho človeka cez deň) od 17-01h tak asi dôvod na odchod bol iný než sa zdá 

Já se nepovažuji za AW experta. Je mi to jedno. Já si prostě hraju hru. Expertění nechávám na jiných. Hra má bavit a má se u ní odpočnout. Honba za dokonalostí mi nepřináší relax. Jinak už ani nepamatuji , kdy a jestli vůbec jsme se na EU potkali. Takže vzájemné hodnocení není na místě. Můžeme hodnotit jen slovní projev. A ten často vypoví hodně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frontline-kruhovka,Lost Island-kruhovka,Pipelíny-kruhovka s hardcampem,Roughneck-kruhovka s hardcampem,Cold strike-kruhovka,Ghost field-kruhovka s hardcampem,Port-kruhovka...7/11 map těžký kruhovky, jo jedna z deseti her tam třeba tak neprobíhá,ale to se asi zrovna kousnou EU hráči a zatarasej objezd. Reactor- půlka tupců v reaktoru,půlka na přehradě, zbytek hardcamp, Narrows je předělaný a v podstatě se tam nedá skoro hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Amina-opice napsal:

Frontline-kruhovka,Lost Island-kruhovka,Pipelíny-kruhovka s hardcampem,Roughneck-kruhovka s hardcampem,Cold strike-kruhovka,Ghost field-kruhovka s hardcampem,Port-kruhovka...7/11 map těžký kruhovky, jo jedna z deseti her tam třeba tak neprobíhá,ale to se asi zrovna kousnou EU hráči a zatarasej objezd. Reactor- půlka tupců v reaktoru,půlka na přehradě, zbytek hardcamp, Narrows je předělaný a v podstatě se tam nedá skoro hrát.

Tohle všechno ? No to ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TimYork napsal:

Už to, že generalizujete, že se všude jezdí dokola, jasně ukazuje, že o tom málo víte. Ano cca 2 ze všech map bývají často kruhové, ale rozhodně ne všechny.  A ani na těchto mapách to vždy neplatí. Záleží na hráčích jak to zrovna pojmou. 

 

Ad kempení. Četli jste si někdy ta různá zdejší hodnocení ? Jeden píšete, že se jezdí divoce, jiný, že se kempí. Inu měli by jste se s kritikou trochu domluvit. 

Já osobně nevidím žádný rozdíl mezi kempením na EU a RU. 

Pokud zrovna někdy nejde kolečko jako idiot v hloučku nebo nekempí na jednom čtverečku jsou to většinou neruscí hráči.Nevím jak na vyšších tirech mám max šest,ale většinu her co hraju jsou takové jak jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech každý hra čo chce!Komentovať a hodnotiť môže tiež každý a pretože každý ma iný nazor  na spôsob hry Rusov..tak nech hra na Eu servery,verte alebo nie rád by som hral Eu server,ale nie preto,že sú tam všetci ,,super"" taktici s vyberaným štýlom ,Nemeckou ,,presnoťou"Česko Slovenskou ,,krásou "a Poľským ˇ,,šarmom" atď..zhry,ale pretože je mi bližšia Eu komunita,ale v normalnom čase čakačka ,hoci v súčasnosti sa da hrať PVP aj 3  vs 3,ale to nech si strčia niekam.Ja som podpriemerny hráč preto mi neprisluší nikoho urážať asi tak ako sa tu urážate medzi sebou,byť dobrým hráčom nie je pre mňa žiaden vzor,pretože to je zrejme všetko čo dokáže a kľudne môžu pri tej hre aj onanovať,ja budem rád podpriemernym hráčom,ten čo je debil a hra z,, debiilnými"Ru a odpadlikmi z EU.

Nechcel som nikoho uraziť ,je to len môj názor ,akurát neznášam narcistov a najmudrejších poučovateľov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mise na RU splněna, všechny X tiery vyzkoumané a koupené, ted už se budu jen bavit, včera mě postihl Aminův syndrom :)

K tomu hraní na RU, je to trošku jiné než EU , ale podle mě je důvodem počet hráčů, na EU zbyla jen šlechta více méně bez rajčat, kdyby bylo na EU tolik hráčů jako na RU, hra bude vypadat podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, biggpete napsal:

tak mise na RU splněna, všechny X tiery vyzkoumané a koupené, ted už se budu jen bavit, včera mě postihl Aminův syndrom :)

K tomu hraní na RU, je to trošku jiné než EU , ale podle mě je důvodem počet hráčů, na EU zbyla jen šlechta více méně bez rajčat, kdyby bylo na EU tolik hráčů jako na RU, hra bude vypadat podobně.

Myslím,že máš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nikoho urážet, ale tomata na EU prioritně hrála a hrají PvE...to málo co zbylo na PvP byli až na pár vyjímek poměrně dobří hráči...tady na RU je to prostě klasická skladba 90% tomat, 8% lepší hráči a 2% elitní hráči, na vyšších tierech se ten poměr trochu obrací...jak teď jezdím stím Rusákem, tak mě přesně upozorňuje kdo je dobrej v proti týmu...říká jim statist (statisti) nejdříve jsem myslel, že má namysli campery, ale myslel to jako, že hrají na čísílka :) Pokud je člověk jako jednotlivce eliminuje, tak je pak cesta k vítězství poměrně lehká :-) , pokud jsou v četě je zle.Zatím už se poměrně orientuji a dávám si pozor na klany PAND (Pandemic), EASY, AVISO, IBOSS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že to není úplně k tématu a vyvedete mě z omylu, ale co jsem si tak projížděl RU fórum, tak mě zarazila jedna věc...mnoho hráčů má sice vysoké DPM(4-6k), ale zato velmi nízké počty najetých bitev(1-2k, max. 4k). Je to asi tím, že RU server na rozdíl od EU nabídl s resetem postupu i reset statistik a následně po B2.0 už byl menší problém natočit velká čísla v poškození. Příklad. Borec, před B2.0 se naučí hru a je třeba i dobrý(DPM 2-3k), náhle dostane možnost resetu a hle, když začne na novo a na vysokých úrovních bez nutnosti vy expit tanky, tak má 4-5k. Pak jsou elitní hráči jako Amina, Jarda a další co měli před B2.0 3-4k DPM a dostanou možnost resetu...bác a mají 5-6k DPM, žádná věda...

 

Co z toho plyne? Že si nemyslím, že by na RU byli mnohem lepší hráči než na EU, v době největší slávy. Myslím, že dobří hráči z EU budou dobří i na RU a aspoň pro ty ruské lovce slabších hráčů vznikne nějaká solidní konkurence.

 

Pouze můj názor a teď do mě kamenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím naprosto souhlasím. Těch dobrých hráčů tam není moc. Co sem tak koukal tak 80% lidí v TOP clanech má resetované statistiky.  2 dny na 10 tieru na V PVP sem nezaznamenal někoho kdo by excelentně vynikal. A co se týče čet.. to samé bylo na EU.. pokud potkáš silnou četu tak dostali na *****, to samé se děje i na RU. Co se týče kempení tak od toho 7/8 tieru se to trochu změnilo a najde se sice pár zakempenců, ale není to tak tragické. A pak tu máme experty typu Titanic a York, kteří si jedou pořád svojí kempící flow a hrají to jak se říká "technicky" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opičko přidej si na seznam UKRAS, sice jsou po Porošenkově blokaci netu vidět trochu méně ale umí a v četě jsou taky dost nepříjemní.

Na druhou stranu asi taky jezdí na stats, protože v době, kdy byl Leo EVO hodně OP stroj , nejezdili skoro nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, biggpete napsal:

tak mise na RU splněna, všechny X tiery vyzkoumané a koupené, ted už se budu jen bavit, včera mě postihl Aminův syndrom :)

K tomu hraní na RU, je to trošku jiné než EU , ale podle mě je důvodem počet hráčů, na EU zbyla jen šlechta více méně bez rajčat, kdyby bylo na EU tolik hráčů jako na RU, hra bude vypadat podobně.

Včera jsem byl svědkem ruského syndromu u Tawaruse. Málem potřeboval oživovat. :laugh:  Už má taky všechno. Rošťák. Co mě trvalo půl roku on dal za jednu bitvu. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...