Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 7 hodinami, Aorus_AIR napsal:

3 dny zpátky byl oficiálně založen klan FOSY na RU serveru.
Vzhledem k tomu, že díky jisté osobě je EU server v naprosto nevyhovujícím stavu, byl to jeden z nevyhnutelných kroků jak udržet stávající hráče u hry. 

 

Osobně tu podporu EU serveru nezavrhuji, jen sem názoru, že o tenhle typ podpory se má starat primárně BUG.com. 

 

Když si vzpomenu ty slova, kdysi použitá mistrem A. na adresu lidí hrajících na RU, musím se usmívat. :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem to už jednou,ale bylo mě to smazáno. Tenhle příspěvek vyjímečně myslím smrtelně vážně. Je smutné, že osoby, které svojí lehkovážnou podporou a účastí v GLOPS eventu pomáhali EU server potopit, házeli na "přeběhlíky" špínu a plivali na ně se najednou bijí v prsa, jaké je to tu na RU vlastně skvělé. Je to vaše věc, já vás mám lidi stejně rád, ale chtělo by to trochu sebereflexe. To, že v četách na nižších tierech je to procházka růžovým sadem netřeba diskutovat, ale počkejte třeba na 10.tieru. Sólo si moc nezahrajete. Tohle není zatuchlej EU rybníček, kde někteří z vás kralovaly. Jezdí tu spousta pitomců (včetně mě :laugh:), ale taky se dost často stane, že máte proti sobě třeba deset "Jardů Vyžírků". Top RU klany mají v náborových požadavcích např. dmg 5k+, 6k+ na desítkách. Uvidíme, třeba se vám tam zadaří,ale dost možná to bude kruté vystřízlivění a rychlé volání po návratu. Takže trocha pokory a sebereflexe a bude to možná fajn hošové :thumbsup: Zatím začínáte od nuly a s čistým štítem jako každej ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Amina-opice napsal:

Napsal jsem to už jednou,ale bylo mě to smazáno. Tenhle příspěvek vyjímečně myslím smrtelně vážně. Je smutné, že osoby, které svojí lehkovážnou podporou a účastí v GLOPS eventu pomáhali EU server potopit, házeli na "přeběhlíky" špínu a plivali na ně se najednou bijí v prsa, jaké je to tu na RU vlastně skvělé. Je to vaše věc, já vás mám lidi stejně rád, ale chtělo by to trochu sebereflexe. To, že v četách na nižších tierech je to procházka růžovým sadem netřeba diskutovat, ale počkejte třeba na 10.tieru. Sólo si moc nezahrajete. Tohle není zatuchlej EU rybníček, kde někteří z vás kralovaly. Jezdí tu spousta pitomců (včetně mě :laugh:), ale taky se dost často stane, že máte proti sobě třeba deset "Jardů Vyžírků". Top RU klany mají v náborových požadavcích např. dmg 5k+, 6k+ na desítkách. Uvidíme, třeba se vám tam zadaří,ale dost možná to bude kruté vystřízlivění a rychlé volání po návratu. Takže trocha pokory a sebereflexe a bude to možná fajn hošové :thumbsup: Zatím začínáte od nuly a s čistým štítem jako každej ;-)

 

K tomu nemám víceméně nic... až na tu jednu drobnost... na přeběhlíky z RU se nadávalo dávno před eventem.  EU byl "nehratelný" už před eventem, po eventu nahodili nový MM a ten úplně zprasili, takže proto jsme šli na RU, jinak by jsme tam nehráli.

Ono by to chtělo i sebereflexi z druhé strany... jít hrát na RU během eventu je to samé jako hrát event. Ten event by běžel i bez nás. V té chvíli byly pouze 2 možnosti, nehrát vůbec nebo hrát GO.

O RU v té době uvažoval snad jen Mike.

 

Co se týče 10tek na RU, už sem měl tu čest :D Nechápu že se na ty desítky vůbec probojovali :D Někteří tam s tím jezdí jak kdyby to hráli s propíchnutýma očima a svázanýma rukama za zády :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste měli koule, mohlo se říct, že na celej GLOPS event házíme bobek a jede se dál PvP, věřím, že spousta lidí by se přidalo, ale k tomu bohužel nedošlo. Připomínalo to plíživej nástup totalitní společnosti, většina se jen mlčky vezla s davem, kdo odporoval byl za potlesku tribuny zlikvidován, ale po pádu režimu jsou vždy největší přisluhovači nějvětšímy odbojáři a hrdiny. Tak si užijte svůj protileteckej Abrams (jitrnice kterou svět neviděl), věřím, že to zato stálo :-) P.S. jo Patriku, utratil jsem desítky milionů, mám všechno a furt mě kotel zbejvá...zatím mě přes prsty neklepli :tongue_smiley53:

ScreenShot0034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Patricino napsal:

keď to tu tak čítam fakt nemám chuť prejsť na RU ani za nič.... a Opičák pekný bug... dlho som tak necivel :D 

Kapric :laugh: RU je úplně stejnej jako EU. Od všeho trochu. A jak už bylo zmíněno, top RU klany jsou špička. Kam se hrabe nějaké FOSY. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, TimYork napsal:

Kapric :laugh: RU je úplně stejnej jako EU. Od všeho trochu. A jak už bylo zmíněno, top RU jsou špička. Kam se hrabe nějaké FOSY. 

hmmm a prečo ma chceš zatiahnuť do tejto debaty ohľadom nášho klanu Fosy na RU? fakt nechápem ... ja som totiž reagoval celkovo na to, že ako je celé EU/RU rozhádané 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Amina-opice napsal:

Uvidíme jak si povedou, já bych je nezatracoval, ale jestli mě na EU dokázal převálcovat leda Jarda, a to taky né pokaždý, tak tady jsou takovejch "nadlidí" fakt desítky a často dostávám sodovku a přejedou mě jak parní válec :-)

ono to je len dobre máš aspoň ciele sa ďalej "zlepšovať"... ej kej ej myslené v dobrom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Amina-opice napsal:

Kdyby jste měli koule, mohlo se říct, že na celej GLOPS event házíme bobek a jede se dál PvP, věřím, že spousta lidí by se přidalo, ale k tomu bohužel nedošlo. Připomínalo to plíživej nástup totalitní společnosti, většina se jen mlčky vezla s davem, kdo odporoval byl za potlesku tribuny zlikvidován, ale po pádu režimu jsou vždy největší přisluhovači nějvětšímy odbojáři a hrdiny. Tak si užijte svůj protileteckej Abrams (jitrnice kterou svět neviděl), věřím, že to zato stálo :-) P.S. jo Patriku, utratil jsem desítky milionů, mám všechno a furt mě kotel zbejvá...zatím mě přes prsty neklepli :tongue_smiley53:

ScreenShot0034.jpg

Nechali ti ty prachy z pátku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, MegaVydra napsal:

Já napsal také svůj názor a to můžu i jako moderátor, ale to se vám očividně nelíbí, dotkl jsem se božského ru serveru což . Nevidím tam nic závadného nebo vulgárního, je trošku od rány ale to zvládnete  ;)

Vaše reakce na eu a lidi co to tu na fóru  drží nad vodou, podporují, pořádají,překládají mně vytáčí a tohle je moje reakce.

Nic vic nic míň  ;)

P.s. tohle je reakce na všechny rusofilní příspěvky zde na fóru směřující na naše akce a ne jen  na ten jeden konkrétní. 

 

ty vese vikendove akce by mohl nejeden pomaleji chapajici brat jen jako umyslne prodluzovani/sabotovani nevyhnutelneho = slouceni EU a RU serveru :) :) :)

mir v dusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, peterramis napsal:

Som dal asi zo 5 hier a skonštatoval,radšej budem pre niektorích priateľov debil,ale to je hra -rýchla smrť,čakačka je minimálna a hra mi pripadá ako predčasný orgazmus,takže dovY ,dopo-EU server aspoň zatiaľ....:smileys-school-678000:

Mě spíš příde, že někteří EU experti, když jsou konfrontováni s RU hraním, zjistí, že zas takový experti nejsou. A namísto toho, aby si připustili ten fakt, že zas takový experti nejsou, raději píšou blbosti o tom jak jsou na RU divní.

 

Vážení, já už hraji na RU rok. A ze začátku jsem hrál jak EU, tak RU zaráz. Takže dokážu srovnat. Ano, rozdíl ve stylu hraní je. Ale rozhodně to není takové, jak zde mnozí popisují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...