Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 5 hodinami, MegaVydra napsal:

Já napsal také svůj názor a to můžu i jako moderátor, ale to se vám očividně nelíbí, dotkl jsem se božského ru serveru což . Nevidím tam nic závadného nebo vulgárního, je trošku od rány ale to zvládnete  ;)

Vaše reakce na eu a lidi co to tu na fóru  drží nad vodou, podporují, pořádají,překládají mně vytáčí a tohle je moje reakce.

Nic vic nic míň  ;)

P.s. tohle je reakce na všechny rusofilní příspěvky zde na fóru směřující na naše akce a ne jen  na ten jeden konkrétní. 

 

Vydro sundej si ten rudej hadr z očí :) Ty jako moderátor máš lidi zklidňovat a ne přilívat oleje do ohně :) . Zatím jsem tu opravdu neviděl žádné snahy se vám vysmívat, že něco děláte pro komunitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny zpátky byl oficiálně založen klan FOSY na RU serveru.
Vzhledem k tomu, že díky jisté osobě je EU server v naprosto nevyhovujícím stavu, byl to jeden z nevyhnutelných kroků jak udržet stávající hráče u hry. 

 

Osobně tu podporu EU serveru nezavrhuji, jen sem názoru, že o tenhle typ podpory se má starat primárně BUG.com. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo jasné a jen otázka casu že  ;)

Jste mezi nejlepšími klany ve hře a byla by škoda to všechno zahodit.

Podle mně tam budete těžce kralovat bo to co jsem tam zažil když jsem to zkoušel ... jediná možnost je jezdit čety a to vy umíte  ;)

Tak ať se vám daří ! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Aorus_AIR napsal:

Tak hodně ted pomohlo to výročí že běží event. Takže kluci co začínali 3 dny zpět už mají první 7/8 tier. Uvidíme co vymyslí SS na EU a podle toho se zařídíme dál.  Každopádně na ty vaše eventy budeme jezdit EU

Rusové z vás budou na játra, protože umí jenon dva styly hraní. Všichni jedou dokola a všichni kempí na jednom místě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Rusové z vás budou na játra, protože umí jenon dva styly hraní. Všichni jedou dokola a všichni kempí na jednom místě 

Nejen rusové :D Už nás vyhánějí i ty naše české lamičky... Asi jsme vlezli někomu do rybníčku :D Ale jako ti rusáci to fakt jezdí na prasáka, ale zase alespoň se na nich docela obstojně farmí :D

 

Ale v jednom měl SS pravdu.. je to opravdu úplně jiná hra...teda co se mentality komunity týče :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Aorus_AIR napsal:

Nejen rusové :D Už nás vyhánějí i ty naše české lamičky... Asi jsme vlezli někomu do rybníčku :D Ale jako ti rusáci to fakt jezdí na prasáka, ale zase alespoň se na nich docela obstojně farmí :D

 

Ale v jednom měl SS pravdu.. je to opravdu úplně jiná hra...teda co se mentality komunity týče :D

 

No jo jezdí to divoce. Ale mají dobrou podporu od vývojářů a mail.ru kterou jim můžeme jen závidět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

No jo jezdí to divoce. Ale mají dobrou podporu od vývojářů a mail.ru kterou jim můžeme jen závidět. 

To se musí uznat. A na nás zbyl jen odpad co nedokáže ani přepracovat MM do fungující podoby, podpora ze strany My.Comu žádná a k tomu jsme vyfasovali v balíčku jednoho šaška jako free bonus co tomu nasazuje dennodenně korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Aorus_AIR napsal:

Tak hodně ted pomohlo to výročí že běží event. Takže kluci co začínali 3 dny zpět už mají první 7/8 tier. Uvidíme co vymyslí SS na EU a podle toho se zařídíme dál.  Každopádně na ty vaše eventy budeme jezdit EU

 

Patří vám dík, že se zapojujete do těch našich vymyšlených akcí. :t48126:

 

 

 

A ostatním na RU hodně štěstí, ale chápu, že Vydra tak vybuchl. Ono, to co se dostane k nám za informace, to by z toho člověk blil, jak jsou lidi schopní lhát. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ich štyl mne vyhovuje,opčas čumím-kurňa to čo bolo,ale hrám ďalej a nepremýšľam a v duchu si myslím-DURAKY a spomeniem si na EU server a poviem škoda,že nie je všetko inač,ale nepremýšľať vydržím tak hodinku a potom to príde a dám si otázku,,čo tu robím"a idem na EU server a bohužiaľ tu istú otázku si dám aj tu po dvoch hrach PVP a to je pol hodina v prdelke...:smileys-afraid-815429:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, peterramis napsal:

Ten ich štyl mne vyhovuje,opčas čumím-kurňa to čo bolo,ale hrám ďalej a nepremýšľam a v duchu si myslím-DURAKY a spomeniem si na EU server a poviem škoda,že nie je všetko inač,ale nepremýšľať vydržím tak hodinku a potom to príde a dám si otázku,,čo tu robím"a idem na EU server a bohužiaľ tu istú otázku si dám aj tu po dvoch hrach PVP a to je pol hodina v prdelke...:smileys-afraid-815429:

Teď to bitvy sází docela rychle, problém je, že jsou to skirmishe, třeba 3 vs. 3 :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, peterramis napsal:

Ten ich štyl mne vyhovuje,opčas čumím-kurňa to čo bolo,ale hrám ďalej a nepremýšľam a v duchu si myslím-DURAKY a spomeniem si na EU server a poviem škoda,že nie je všetko inač,ale nepremýšľať vydržím tak hodinku a potom to príde a dám si otázku,,čo tu robím"a idem na EU server a bohužiaľ tu istú otázku si dám aj tu po dvoch hrach PVP a to je pol hodina v prdelke...:smileys-afraid-815429:

Ja čoraz častejšie rozmýšľam, že sa toho ruského účtu zbavím. Mám z toho hlavu na prasknutie. A nestíham expiť ani jeden poriadne a furt skáčem medzi TS, a držať miesto na disku, a živiť 3 účty ak teda rátam aj Michalov. No a to nehovorím, že mám ešte nainštalovaný aj čínsky klient a v neposlednom rade pracujem na preklade aj ruského serveru a pletú mi súbory a inštalátor jeden cez druhý. Proste mi to komplikuje voľný čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Aorus_AIR napsal:

Nejen rusové :D Už nás vyhánějí i ty naše české lamičky... Asi jsme vlezli někomu do rybníčku :D Ale jako ti rusáci to fakt jezdí na prasáka, ale zase alespoň se na nich docela obstojně farmí :D

 

Ale v jednom měl SS pravdu.. je to opravdu úplně jiná hra...teda co se mentality komunity týče :D

 

Když zaberete, třeba budou před Vámi všichni utíkat na EU server...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...