Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

No zkoušeli jsme různý kombinace boostů apod a nic, kdyby se vědělo jak nato, tak by se to samozřejmě udělalo, aby to měli všichni co se vymlouvaj, že nechtěj na RU expit znova :thumbsup:...přišlo mě, že to udělala kombinace 12h platiňáku a zlatýho boostu, prostě dvouch top boostů a ten special event to pobláznil, jelikož jsem předtím jel jen s jedním boostem a nedělalo to :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Grad napsal:

 Nemůžu najít topic s informacemi z RU serveru, tak šup sem.

 

Na RU se slaví 2 roky ve strojích.

https://www.youtube.com/watch?v=Lm8-wV8QTaI (2:16 je na monitoru SKOT)

Slaví se 8.-15. září a rozdávají se odměny, boosty, bedny a T-62M.

 

https://aw.mail.ru/special/birthday2017/

 

https://aw.mail.ru/static/aw.mail.ru/img/main/content/tankopedia/tank/t-62m.jpg

 

Akce na oslavu dvou let se chystá i na EU...ovšem jakou bude mít podobu a kdy přesně bude to netuším...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, TimYork napsal:

Nezlobte se na mě, ale tyhle a podobné akce mi přijdou jako marné pokusy o resuscitaci mrtvoly lidmi, co se jim nechce začít znovu. 

Nechce, a nechápu rejpali co hraji na ru a tváří jak bozi a rejpou do těch co zůstali na eu.Hrajte si tam, a s prominutím neotravujte svýma topicama lidi na eu,  nějak si nejsem vědomé že by jsme to my dělali těm na ru. Jenom vy nás musíte furt o něčem přesvědčovat.

Dal jsem do toho nějaké peníze a málo jich nebylo a hlavně dal jsem do toho hafo svého volného času "který v podstatě nemám " což je pro spoustu z nás fotry od rodin největší problém... A teď dělat to samé od znova s tankama co nechcu abych se dostal opět  kam chci to fakt ne ... pro mne osobně je to  minimálně rok ježdění... děkuji nechci, a zkusil jsem to, rusáci a jejich taktika při hře je katastrofa... jsou i jiné hry které si zaslouží mojí pozornost a peníze. Než stejná hra 2x tolik peněz a času.

Radši zůstanu tady a sem tam si zahraji nebo prostě končím.

Chápeme ??? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

Nechce, a nechápu rejpali co hraji na ru a tváří jak bozi a rejpou do těch co zůstali na eu.Hrajte si tam, a s prominutím neotravujte svýma topicama lidi na eu,  nějak si nejsem vědomé že by jsme to my dělali těm na ru. Jenom vy nás musíte furt o něčem přesvědčovat.

Dal jsem do toho nějaké peníze a málo jich nebylo a hlavně dal jsem do toho hafo svého volného času "který v podstatě nemám " což je pro spoustu z nás fotry od rodin největší problém... A teď dělat to samé od znova s tankama co nechcu abych se dostal opět  kam chci to fakt ne ... pro mne osobně je to  minimálně rok ježdění... děkuji nechci, a zkusil jsem to, rusáci a jejich taktika při hře je katastrofa... jsou i jiné hry které si zaslouží mojí pozornost a peníze. Než stejná hra 2x tolik peněz a času.

Radši zůstanu tady a sem tam si zahraji nebo prostě končím.

Chápeme ??? 

 

hele sklidni se, jsi moderátor, tak se podle toho chovej, napsal svůj názor do topicu k tomu určeného a není na tom nic závadného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já napsal také svůj názor a to můžu i jako moderátor, ale to se vám očividně nelíbí, dotkl jsem se božského ru serveru což . Nevidím tam nic závadného nebo vulgárního, je trošku od rány ale to zvládnete  ;)

Vaše reakce na eu a lidi co to tu na fóru  drží nad vodou, podporují, pořádají,překládají mně vytáčí a tohle je moje reakce.

Nic vic nic míň  ;)

P.s. tohle je reakce na všechny rusofilní příspěvky zde na fóru směřující na naše akce a ne jen  na ten jeden konkrétní. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, MegaVydra napsal:

Já napsal také svůj názor a to můžu i jako moderátor, ale to se vám očividně nelíbí, dotkl jsem se božského ru serveru což . Nevidím tam nic závadného nebo vulgárního, je trošku od rány ale to zvládnete  ;)

Vaše reakce na eu a lidi co to tu na fóru  drží nad vodou, podporují, pořádají,překládají mně vytáčí a tohle je moje reakce.

Nic vic nic míň  ;)

 

No ono to spíš vypadá, jako že se někdo dotknul EU. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, RoboZilina napsal:

Tvoj prvý príspevok sa všeobecne označuje ako "Flaming", a reakcia tomu zodpovedá. Našťastie tu chodí len pár ľudí, tak sa to nerozhorelo.

Flaming ani náhodou. Jen můj názor na tyhle akce. Pokud budeme považovat jakýkoliv negativní názor za tohle, pak diskuse nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MegaVydra napsal:

Nechce, a nechápu rejpali co hraji na ru a tváří jak bozi a rejpou do těch co zůstali na eu. Hrajte si tam, a s prominutím neotravujte svýma topicama lidi na eu.

 

 

 Tohle není Silentovo ofi fórum ... a tohle je topic o RU serveru.

Když tě to RU tak dráždí, tak to nerozklikávej a názory lidí tu nečti, snadné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Grad napsal:

 

 Tohle není Silentovo ofi fórum ... a tohle je topic o RU serveru.

Když tě to RU tak dráždí, tak to nerozklikávej a názory lidí tu nečti, snadné.

Síce to nieje Silentovo fórum, ale bezdôvodne kopať do snahy ostatných ľudí by sa teda nemuselo. 

Večer to bol fajny a určite si ho zopakujeme, ale  každému je asi jasné že my sami tu hru nezachranime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 TimYork napsal, že z jeho pohledu to vidí jako resuscitaci mrtvoly ... vidím to stejně, nevěřím, že to parta okolo SS zlepší ani s penězi od Mail.ru na reklamu, stále budou protěžovat PVE/GLOPS .... navíc poté, jak s námi všemi SS naložil ... 

... a to mám na EU taky utraceno pár tisíc (ještě v době, kdy už to tam stálo za prd a skoro jsem tam už nehrál, jsem tam koupil T-72B3, Objecta a Merkavu - má poslední charita) ... jen nejsem optimista a už nevidím to světlo na konci, jen tmu ... a cyklisty. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepší nechat lidi,co se snaží něco udělat pro EU server na pokoji a zbytečně nerejpat?

I když toto je vlákno o RU,tak je nechte být.

Samy jste donedávna jezdili taky na EU a nikdo vám to myslím nevyčítá.

Lidi jako Grad,Ashadak,MegaVydra,Květulka udělali pro hru a potažmo CZ a SK komunitu hodně.To že se někdo poškorpí s SS,tak jsou všichni co jezdí EU méněcení??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jste se všichni zbláznili? Copak se tu někdo posmívá vaší snaze? Myslím, že v tom případě asi nerozumím psanému textu. Tim slušnou formou napsal v topicu tomu určeném svůj názor a všichni vyskakujete jako čertík z krabičky. Tak tady dejte když chcete , že je to forum EU only. Teda jestli to myslíte vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...