Přejít na obsah

AW - Nekoukej a střílej? Každej mrtvej My.comák, dobrej My.comák a ještě dostaneš odměnu - akce


Ashadak

Recommended Posts

AW - Nekoukej a střílej? Každej mrtvej My.comák, dobrej My.comák a ještě dostaneš odměnu - akce

Vítej v soutěži Bounty Hunt, kde budeš odměněn za to, že ukončíš jejich mizerné životy ... zábavným způsobem! Už jsi někdy potkal zaměstnance My.com hrajícího Armored Warfare a povzdechl si, "bylo by opravdu cool je roztrhat na součástky!" Jasně párkrát se nám poštěstilo a nějakého pošetilce z My.comu jsme takto zlikvidovali, ale co si pocit uspokojení ještě vylepšit?

 

Nebojte se, protože teď dostaneš další šanci! Mezi 4. září a 8. září 2017 budou zaměstnanci, moderátoři a mírotvůrci(LOL dělají válečnou hru) My.com hrát v určitých hodinách a to náhodné bitvy v režimech PvP a Global Operations každý den v určitých hodinách (viz níže uvedený plán). Takže budou ve hře, a borec(ne z vlastního týmu!), kterému se podaří je sejmout, bude odměněn 10 zlatými bednami za jeden kill!

 

screenshot0064.jpg

 

A kdy, že to?

  • 4. září - od 18:00 do 20:00
  • 5.září - od 18:00 do 20:00
  • 6.září - od 18:00 do 20:00
  • 7.září - od 18:00 do 20:00
  • 8.září - od 18:00 do 20:00

Co budou mizerové hrát?

  • Pondělí - PvP čtvrté úrovně
  • Úterý - GLOBS páté úrovně
  • Středa - PvP šesté úrovně
  • Čtvrtek - GLOBS sedmé úrovně
  • Pátek - PvP osmé úrovně

Jak je poznat?

 

Je to jednoduché? Musejí být součástí klanu [mycom]. Po přihlášení do bitvy se v chatu objeví hláška:

 

“I’m a My.com employee or moderator and have a bounty on my head! Destroy me and you’ll win a prize!”

 

"Jsem zaměstnanec nebo moderátor My.com a za mojí hlavu je odměna! Zničte mě a vyhrajete cenu!

 

Také ti, po vstupu do hry, přijde serverové oznámení, že akce začíná.

 

(Jestli se akce zúčastní i Silentstalker to netuším, protože když jsem ho nedávno potkal v PvP, tak nebyl součástí klanu My.com. pozn. autor)

 

Pravidla

  • Nebuď blbej, do vlastních se nestřílí, za to je jediná odměna - ban a diskvalifikace z akce.
  • Můžeš dostat tolik cen, kolik uneseš. Ale bacha i ty ceny nemusí být vždycky stejný, podle toho jak moc jsi jich zabil.
  • Jo a nemusíš si dělat poznámky, kolik skalpů máš. Hošani to sledují sami.

Tak nekoukej a střílej, každej mrtvej My.comák dobrej My.comák.

 

Zdroj. https://aw.my.com/gb/news/general/bounty-hunt-contest-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od 18 do 20h je na EU serveru 10-12 lidí ve frontě, takže nevím jak chtějí zařídit bitvu :-) A taky nevím, jestli ti transexuální induvidua umějí pustit záložku PVP, protože dle jejich práce tento mod ještě nehráli :-) P.S-úterý a čtvrtek ani nezapínejte PVP, je akce na GO :-) P.S 2-Mrtvej My.komák, dobrej My.komák, to chápu jako že mám nabít brokovnici a jít zajistit světlé zítřky EU serveru? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak včera jsem zůčastnil eventu. Čekačka na 4 tieru, kde event probíhal cca 30s. Točily se tam 2bitvy furt dokola se stejnýma lidma 15 na 15. Takže +- něco málo přes 60lidí jen ve 4tieru. Ale nehrálo se mi moc dobře.

Bohužel neměl jsem štěstí a Mycomáka jsem nezabil. :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď náš mladší začal liezť na stoličky a presúvať ich po byte, tak som pri počítači musel kľačať.  To som bol za úplného závisláka. Posledný asi rok si to už nechávam na neskorý večer.

A navyše zdieľam herný PC so starším synom a okolo siedmej-ôsmej má zväčša povolený počítač on.

Každý si to samozrejme zariadi ako sa dá, ale ja mám tú správnu pohodu až v noci. Preto som už viac krát spomínal, že už minimálne pol roka som nesplnil žiadny EU event. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...