Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

Někdo hraje na RU, někdo na EU a není to jedno?

Myslím si, že vyvíjet jakoukoliv aktivitu na podporu hry a společných aktivit, není žádným zločinem. 

Všichni si přejeme lítat z bitvy do bitvy, nečekat, ale ne každý chce přejít na ruský server.

Pokud z toho něco bude mít My.com, budiž - to je stejně každému druhému hráči buřt.

Pokud s námi začnou i lépe komunikovat a naslouchat, dobrý.

Pokud oslovíme a nadchneme další lidi a motivujeme je pro hru na EU, super.

Pokud si večer užijeme zábavu a zahrajeme si, úkol splněn.

 

Děláme to hlavně pro sebe lidi. Ne pro My.com, Silenta atd...

 

Já si právě myslím, že je super, že je tolik lidí i na RU serveru, můžete tak psát na ruské fórum, přímo vývojářům a pokusit se hru někam směřovat, když tam prý lidem víc naslouchají. 

 

My tady na EU si naopak musíme vystačit s tím co máme...a myslím, že se situace po malých krocích zlepšuje...jen doufám, že třetí epizoda opravdu přinese nějaký PvP obsah...jak bylo přislíbeno. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Ashadak napsal:

Někdo hraje na RU, někdo na EU a není to jedno?

Myslím si, že vyvíjet jakoukoliv aktivitu na podporu hry a společných aktivit, není žádným zločinem. 

Všichni si přejeme lítat z bitvy do bitvy, nečekat, ale ne každý chce přejít na ruský server.

Pokud z toho něco bude mít My.com, budiž - to je stejně každému druhému hráči buřt.

Pokud s námi začnou i lépe komunikovat a naslouchat, dobrý.

Pokud oslovíme a nadchneme další lidi a motivujeme je pro hru na EU, super.

Pokud si večer užijeme zábavu a zahrajeme si, úkol splněn.

 

Děláme to hlavně pro sebe lidi. Ne pro My.com, Silenta atd...

 

Já si právě myslím, že je super, že je tolik lidí i na RU serveru, můžete tak psát na ruské fórum, přímo vývojářům a pokusit se hru někam směřovat, když tam prý lidem víc naslouchají. 

 

My tady na EU si naopak musíme vystačit s tím co máme...a myslím, že se situace po malých krocích zlepšuje...jen doufám, že třetí epizoda opravdu přinese nějaký PvP obsah...jak bylo přislíbeno. 

 

 

 

Je každého věc kde hraje a to tvrdím pořád. Jenom lidi nemusí neustále upozorňovat na to jak je ru úžasný i když zase tak super není. Já jim taky nelezu na jejich fórum a neustále neupozorňju na to že to Rusové hrajou jako ******. Květule ***** je kohout kdyby jsi mě chtěla zase cenzurovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je každého věc kde hraje a to tvrdím pořád. Jenom lidi nemusí neustále upozorňovat na to jak je ru úžasný i když zase tak super není. Já jim taky nelezu na jejich fórum a neustále neupozorňju na to že to Rusové hrajou jako ******. Květule ***** je kohout kdyby jsi mě chtěla zase cenzurovat :-)

 

Jasně, jenže brání svoje zájmy, názory a přesně to děláme i my. Ve finále, ale obě skupiny mají hru rádi, ať je jaká je...

 

Stejně si každý člověk nakonec udělá svůj názor a rozhodne se co je pro něj nejlepší...a pokud to nepřesáhne určitou mez, musíme názory ostatních, kór lidí, kteří pro komunitu udělali opravdu hodně(Ujos) respektovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba začal RU hrát už někdy v květnu, jelikož se vracím z práce třeba ve 2-3 hodiny ráno, tak na EU jsem si pochopitelně nezahrál, stejně tak jsem si nezahrál odpolko, než jsem na noční vyrazil...do večera bylo EU mrtvé. Když mám denní, tak jsem hrával večer na EU...to mi bylo eventem znemožněno, podotýkám, že jsem během eventu na EU neodehrál jediný GLOPS a myslel jsem, že se najde dost jedinců, kteří to budou bojkotovat a PvP pojede mírně oslabené dále a po eventu se vše vrátí do starých kolejí. Bohužel tomu tak nebylo, jelikož většina zaprodala duši ďáblu, nechápu co na GLOPSECH honili, každý kdo resetoval účet má na něm stovky miliónů kreditů, nebo snad nějaký mrzký prémiák, který ani nedostanou? Osobně mám na RU už 5 desítek, ale hra na vyšších tierech tam není to pravé ořechové, mužici totiž při hraní nemyslí a jezdí tupě "kruhovky", rád bych se zase večer vracel na EU si zahrát s pořádnejma hráčema, třeba jako minulý pátek, není totiž slastnější pocit, než si v bitvě zabít pár hráčů co osobně znáte :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, MikeVrbka napsal:

No podle toho, co dle komunikace se zástupci RU vyšlo, tak vůbec nevěděli, v jakém stavu EU je, ale do ukončení balancu 2.0, tedy patch 0.23 s tím nic dělat nebudou. Pak dají My.Comu prachy na reklamní kampaňa pokud ani potom se to nezlepší , tak asi finíto ...

 

Jen doufám, že pokud k něčemu takovýmu dojde, tak přenesou účty. Protože jinak by se jednalo o čistou krádež (z morálního hlediska, když už ne právního). Pokud by přenesli účty tak bych to uvítal, konečně by se dalo hrát v jakoukoli dobu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem asi 10 měsíční odmlku od AW, po této době jsem to opět zapnul a byl zrovna ten update s tím resetem účtu. Já osobně jsem to nevyužil, nevím teď konkrétně z jakého důvodu. Takže jsem neměl na účtě stovky miliónů, ale snad jen kolem 10 mega, které mám i doteď (pohybuji se kolem 5 - 25 mega, než nakoupím tank). Chvilku jsem hrával a pak se zase na nějakou dobu odmlčel. A zapnul jsem to tak týden nebo dva před Rtepovo ČS maratónem.

Samozřejmě jsem se zúčastnil ;-).

 

Inu, teď hrávám jen ty GLOBSy, vysoké výdělky, svižné hry, žádné dlouhé čekačky (krom té 23h, lidi už chodí spát). PvE jsem hrával jen v časech, když servery na PvP byly prázdné a já měl chuť si zahrát, teď PvE ani nezapínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ashadaku vím že se opakuji, ale největší chybou je my.com. S tím by jsme měli něco dělat v první řadě. Jenže do toho by se musela zapojit celá eu komunita a zatlačit na šéfy v Rusku 

Jo, jenže co jsem si z toho vyvodil, tak jsme my evropané mail.ru u zadele. Ale to by bylo zase na OT diskuzi. :smileys-school-678000:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Ashadak napsal:

Jo, jenže co jsem si z toho vyvodil, tak jsme my evropané mail.ru u zadele. Ale to by bylo zase na OT diskuzi. :smileys-school-678000:

Jenže co jsem pochopil já tak eu něco vydělává a ru server ne takže by jsme jim u zadku být neměli. Myslím že Mike nebo Aorus už něco řešili, Garrth by taky něco dokázal a zapojit do toho i členy jiných komunit tak by nás už ignorovat nemohli 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Amina-opice napsal:

Já třeba začal RU hrát už někdy v květnu, jelikož se vracím z práce třeba ve 2-3 hodiny ráno, tak na EU jsem si pochopitelně nezahrál, stejně tak jsem si nezahrál odpolko, než jsem na noční vyrazil...do večera bylo EU mrtvé. Když mám denní, tak jsem hrával večer na EU...to mi bylo eventem znemožněno, podotýkám, že jsem během eventu na EU neodehrál jediný GLOPS a myslel jsem, že se najde dost jedinců, kteří to budou bojkotovat a PvP pojede mírně oslabené dále a po eventu se vše vrátí do starých kolejí. Bohužel tomu tak nebylo, jelikož většina zaprodala duši ďáblu, nechápu co na GLOPSECH honili, každý kdo resetoval účet má na něm stovky miliónů kreditů, nebo snad nějaký mrzký prémiák, který ani nedostanou? Osobně mám na RU už 5 desítek, ale hra na vyšších tierech tam není to pravé ořechové, mužici totiž při hraní nemyslí a jezdí tupě "kruhovky", rád bych se zase večer vracel na EU si zahrát s pořádnejma hráčema, třeba jako minulý pátek, není totiž slastnější pocit, než si v bitvě zabít pár hráčů co osobně znáte :thumbsup:

Přesně jak píše Amina. My taky po začátku akce na GO seděli na TS a měli zapnutou čekačku, ale jen jsme si povídali a 15-20 min se nic nědelo, pak jedem skirmish a zase nic. Postupně nás na TS začalo ubejvat, kluci začali hrát jiné hry, já také nainstaloval crossout a abych si alespoň něco večer ve volnu zahrál. Pak nás napadlo na zkoušku zkusit RU server a světe div se, bitva za bitvou ve stejné hře, která se nám líbí a máme ji rádi. A lidi na TS zase začli přibejvat. Je to úplně ta samá hra, jen se liší vedení serverů. Na RU jsou super eventy vyvážené pro všechny mody, nenutí to nikoho přebíhat jinam, bohužel EU vedení v čele s tím chlapcem má jiné myšlenkové pochody. Nikdo tady nevychvaluje RU hru, to ani nejde, jsou to identické hry, jen chválíme vedení pobočky. Včera jsem naskočil na EU serveru, bohužel jsem mohl jet jen 4 tier, nic jiného se jet nedalo a to ještě štěstí, že byla akce ulov Mycomáka, jinak by to zelo prázdnotou a tak jsem si s chutí zajel proti Evropanům, krapet jsem je postřílel, až jsem si připadal jak ve Francii, samé nice, nice :-) Jenže dnes třeba například je zase ta soutěž určena pro GO, takže na PVP EU nebude ani noha a to mě sejří nejvíc, jak všichni chtějí podporu serveru, ale běhají jak ocáskové z modu do modu podle odměn. Kdyby opravdu chtěli hrát PVP, tak neodejdou do GO. Kdežto na druhém serveru akce běží současně a podmínky jsou nastaveny adekvátně pro každý mod, tudíž to nikoho nenutí nikam přebíhat. Jinak já pravidelně každý den zapínám EU, kouknu kolik jezdí lidí a když je v čekačce 5-10 lidiček, přepínám servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...