Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

Amina: Zbavit se reptajicich pvpckaru - to je moc velka konspiracka:) Neco jako, ze CIA zborilo Dvojcata. Ale samozrejme mozne to je.

 

Badysak: Tak samozrejme, jeden dva kaminky a je z toho lavina:) 

 

Lukaso: Cisla nemam v ruce, abych mohl oponovat a vzhledem k tomu, jak strasne se brani SS rict cisla populace na EU, skoro pochybuju, ze je mas taky. Nejakej brubej obrazek asi urcite mas diky tomu, ze hrajes na obou serverech, ze? Chces rict, ze hraje 5-tina hracu a vsich jsou na pvp? Kdyz jsem zkousel na eu pvp, bylo ve fronte 10 lidi. Na tieru 8-10 jen ja. Na GO bylo lidi 40. Je to na ru tak jiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní problém PvP je to, že udělali event na GLOPs, kvůli kterému se tam nahrnulo spoustu lidí z PvP, potom tam minimálně čtvrtině hráčů padly platinovky z každé bitvy. Odstranili náklady na munici, takže GLOPs je teď nejvýdělečnější mód... PvP během eventu umřelo a teďka ho oživit bude těžký - chtělo by to nějáký pořádný event, ale pochybuju že něco udělají. Já teďka taky hraju GLOPS, protože se mi v pvp nechce čekat a když už se dočkám tak je to skirmish, ve kterým si bez MBT nezahraju.

 

Ještě by byla možnost zrušit pvp úplně a místo toho dát ten lords of war v nějáké upravené podobě, tak aby bylo možný hrát po celý den na jakýmkoli tieru bez omezení počtu typu vozidel ve hře. Jednak by se dostalo aspoň trochu na klany a zahráli by si i samostatní hráči... a hra by se nerozdělila na další módy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mysakbm napsal:

Amina: Zbavit se reptajicich pvpckaru - to je moc velka konspiracka:) Neco jako, ze CIA zborilo Dvojcata. Ale samozrejme mozne to je.

 

Badysak: Tak samozrejme, jeden dva kaminky a je z toho lavina:) 

 

Lukaso: Cisla nemam v ruce, abych mohl oponovat a vzhledem k tomu, jak strasne se brani SS rict cisla populace na EU, skoro pochybuju, ze je mas taky. Nejakej brubej obrazek asi urcite mas diky tomu, ze hrajes na obou serverech, ze? Chces rict, ze hraje 5-tina hracu a vsich jsou na pvp? Kdyz jsem zkousel na eu pvp, bylo ve fronte 10 lidi. Na tieru 8-10 jen ja. Na GO bylo lidi 40. Je to na ru tak jiny?

Myšáku já se pozastavuju nad tím,že na ru pvp jede a na eu ne i když evropanů je víc než rusů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mysakbm napsal:

Amina: Zbavit se reptajicich pvpckaru - to je moc velka konspiracka:) Neco jako, ze CIA zborilo Dvojcata. Ale samozrejme mozne to je.

 

Badysak: Tak samozrejme, jeden dva kaminky a je z toho lavina:) 

 

Lukaso: Cisla nemam v ruce, abych mohl oponovat a vzhledem k tomu, jak strasne se brani SS rict cisla populace na EU, skoro pochybuju, ze je mas taky. Nejakej brubej obrazek asi urcite mas diky tomu, ze hrajes na obou serverech, ze? Chces rict, ze hraje 5-tina hracu a vsich jsou na pvp? Kdyz jsem zkousel na eu pvp, bylo ve fronte 10 lidi. Na tieru 8-10 jen ja. Na GO bylo lidi 40. Je to na ru tak jiny?

no konspiračka to teda moc není, on totiž SS sám několikrát řekl, že 0,19 prosazují přes odpor starých hráčů a že jim je jedno jestli u hry zůstanou nebo ne. Jinak z historie v klanech bylo cca 300-400 hráčů z toho pravidelně aktivních cca 120 ted na odpočtu s velkou slávou cca 80 lidí z toho velká čast vůbec normálně nehraje. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MikeVrbka napsal:

No podle toho, co dle komunikace se zástupci RU vyšlo, tak vůbec nevěděli, v jakém stavu EU je, ale do ukončení balancu 2.0, tedy patch 0.23 s tím nic dělat nebudou. Pak dají My.Comu prachy na reklamní kampaňa pokud ani potom se to nezlepší , tak asi finíto ...

Jak nevěděli. Co to je. A prachy nepomůžou, když to povedou ti dovedové co teď. Spíš by jste měli na Rusy tlačit aby si to vzali na starost sami, když máte na ně kontakt 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MikeVrbka napsal:

No podle toho, co dle komunikace se zástupci RU vyšlo, tak vůbec nevěděli, v jakém stavu EU je, ale do ukončení balancu 2.0, tedy patch 0.23 s tím nic dělat nebudou. Pak dají My.Comu prachy na reklamní kampaňa pokud ani potom se to nezlepší , tak asi finíto ...

Fakt myslíš že by zrušili eu/na server?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, každého věc, co hraje, ale mě nic jiného nezbývalo. Když jsem viděl jak díky skvělé akci na EU mě začali mizet hráči do jiných her, ani na TS už nechodily, tak jsem musel něco udělat, nalákat je tam, kde hra frčí a hráči jsou spokojeni a zase už je nás na TS dost a jezdíme několik čet najednou odpočty. Na EU jim toto nabídnout nemohu a aby celý večer doufali, že trefí 1 bitvu 15vs15, to je nebaví. A máme skvělé hráče a nechci o ně přijít, tak jim hledám adekvátní náhradu. Hrajeme tu samou hru, jen na jiném serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti nikdo nebere. Ale teď děláš to co dělali jiní hráči. Máš plnou pusu ruského serveru a na eu nadáváš. Všichni víme jaké to tady je tak to nemusíš připomínat. Jinak včera jsme jeli odpočty na eu až na dvě výjimky se hrálo 15vs15. Chápu že chceš klukům zajistit zábavu, ale momentálně jste se zařadili mezi ty kteří pohřbívají eu server. Kdyby všichni se ti kteří tam utekli vrátili na eu mohlo by to tu vypadat jinak. Takhle tu zůstala jen tlupa pvečkařů kterým je jedno co se s pvp a hrou na eu děje a pár pvpčkařů kteří se snaží nějak tu hru oživit. A ty tuto snahu ještě shazuješ vychvalováním ru. Jak jsem řekl každý si může hrát kde chce, ale nemusí kazit snahu druhých o oživení eu. 

 

Luky, prosím pozor na ty výrazy. Děkuji ice

Upraveno uživatelem kvetule
Vulgarita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

To ti nikdo nebere. Ale teď děláš to co dělali jiní hráči. Máš plnou pusu ruského serveru a na eu nadáváš. Všichni víme jaké to tady je tak to nemusíš připomínat. Jinak včera jsme jeli odpočty na eu až na dvě výjimky se hrálo 15vs15. Chápu že chceš klukům zajistit zábavu, ale momentálně jste se zařadili mezi ty kteří pohřbívají eu server. Kdyby všichni se ti kteří tam utekli vrátili na eu mohlo by to tu vypadat jinak. Takhle tu zůstala jen tlupa pvečkařů kterým je jedno co se s pvp a hrou na eu děje a pár pvpčkařů kteří se snaží nějak tu hru oživit. A ty tuto snahu ještě shazuješ vychvalováním ru. Jak jsem řekl každý si může hrát kde chce, ale nemusí kazit snahu druhých o oživení eu. 

 

Já to vidím stejně ale je to na každém.

Pokud to na eu padne volba je jasná ,odchod ze hry nebo ru... Všichni ví že přechod teď na ru škodí eu hlavně pvp.Ti kteří odešli vlastně eu odepsali a v podstatě je to tu už nezajímá... Píšou jak je jim k breku plná garáž a prémka ale nedělají pro to nic...

Upraveno uživatelem kvetule
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

... ale momentálně jste se zařadili mezi ty kteří pohřbívají eu server. 

 

EU server se pohřbil sám ještě před tím, než jsme odešli.

Čekačky 20 minut na bitvu byly ještě před tím, než jsme odešli.

Dnes je to ještě okořeněný skirmishema.

Jsme následek, ne příčina.

Příčinu hledej u vedení EU serveru.

 

Vydro PVP v  EU serveru neškodí hráči ale ti, co to tam řídí.

Z mého pohledu (a jak víte, ne jen z mého) jste sice "EU patrioti" ale lze to vidět i jako masochismus.

Je to hra, která vás má bavit, dáváte ji svůj volný čas a své peníze ... a přestože vidíte, jak to na EU vedou a že zábava šla do kopru, tak se tam pořád držíte.

To je práce My.comu, nalákat a UDRŽET hráče, ne vaše nebo naše. (my se máme bavit - i vy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ujoska se  musím částečně zastat. Psal, že se v pátek přidá. To, že jim pak spadl RU server, tomu asi i pomohlo.  Ale je zbytečné se dohadovat ;-)

Já mám třeba obavu, že o ty malé tiery bude ještě menší zájem, jak o ty velké, ale uvidíme. S propagací té sobotní akce začneme co nejdřív.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MY jsme pohřbily EU? Já i ostatní jsme jezdily jen PVP na EU, nešli jsme se zaprodat do GO, to udělala spousta jiných, kteří teď chtějí zase jezdit PVP, ale na to měly myslet dříve, než nás vyhnali jinam. A že skončila akce na GO? Když je to tak baví a znemožnily nám hru na PVP, tak ať to GO hrají dále. Mě se nechce pořád přeskakovat podle toho, jak na EU udělají event, na RU se převážně hraje PVP, ať je jakákoliv akce. Já bych hrál hrozně rád na EU(z důvodu vyexpených tanků), ale místní omladina(pár výjimek se najde) přeskakuje podle toho, kde dostanou větší odměnu. A druhá věc je, že pokud se to bude pořád oživovat, žádná změna ve vedení nebude(a to chceš i ty), pouze radikální úbytek hráčů by zajistil, že se něco bude dít, buď dobrého nebo zlého, ale alespoň něco. A to bych si přál nejvíce, potrestat ty zodpovědné, kteří za to vše mohou. Tím že budu hrát jinde jako hráč o nic nepřijdu, ale mohu pomoci naklonit misky vah na stranu pohybu v managmentu MyComu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem, že jste se zařadili mezi ty kteří pohřbívají eu. Ale to je jedno. Kdo to nechce chápat tak to nepochopí. Píšete, že to je stejná hra, ale nejsou lidi. Ať se vrátí ti, co utekli na ru a hned bude dost hráčů, ale to neudělají a tímto přístupem napomáhají idiotům v čele se ss k zabití eu serveru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale nebude dostatek hráčů, vždyť na EU byly čekačky ještě před naším odchodem.

Maximálně vám ubude pár skirmishů.

Osobně skirmish neberu jako bitvu, tak mě pokaždý akorát nas**e.

 V pátek jsem chytil jen dvě bitvy 15 vs 15, pak přišel skirmish a EU jsem vypnul ... díky, ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je úplně jedno, jestli je to EU, RU, NA, BK, DE nebo SI, my chceme hrát. A budeme hrát to, co je hratelné. Jinak mi to připomíná, že jsi odešel z WOT, vrať se do WOT, pohřbíváš ho! Nebo uznáš, že jsi přešel na hru, která tě baví více? A vidíš, třeba já se držel pouze PVP na EU, dokud to šlo, ale jsem jen člověk a chci hrát. A jestli se nepletu, tak i ty jsi hrál ty GO, zatímco my věrní čekali dlouhé minuty na EU serveru v PVP na jeden skirmish.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ujos napsal:

Mě je úplně jedno, jestli je to EU, RU, NA, BK, DE nebo SI, my chceme hrát. A budeme hrát to, co je hratelné. Jinak mi to připomíná, že jsi odešel z WOT, vrať se do WOT, pohřbíváš ho! Nebo uznáš, že jsi přešel na hru, která tě baví více? A vidíš, třeba já se držel pouze PVP na EU, dokud to šlo, ale jsem jen člověk a chci hrát. A jestli se nepletu, tak i ty jsi hrál ty GO, zatímco my věrní čekali dlouhé minuty na EU serveru v PVP na jeden skirmish.

Ne Ujosku go jsem nehrál na rozdíl od jiných z czp takže se pleteš, ale nechci se hádat a s tebou už vůbec ne. Nehrál jsem poslední měsíc vůbec, protože jsem byl pořád v práci. A teď, když mám čas, tak večer batalion mrtvý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RU nevydělává ?

No nevím, pravdu asi nikdo odpovědný na beton neřekne.

Ale premium vehiklů tam jezdí cca stejně co na EU a co vidím videa streamerů, tak mají hory goldů na accountu a fůru premium time.

Jestli to není kec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, ujos napsal:

Mě je úplně jedno, jestli je to EU, RU, NA, BK, DE nebo SI, my chceme hrát. A budeme hrát to, co je hratelné. Jinak mi to připomíná, že jsi odešel z WOT, vrať se do WOT, pohřbíváš ho! Nebo uznáš, že jsi přešel na hru, která tě baví více? A vidíš, třeba já se držel pouze PVP na EU, dokud to šlo, ale jsem jen člověk a chci hrát. A jestli se nepletu, tak i ty jsi hrál ty GO, zatímco my věrní čekali dlouhé minuty na EU serveru v PVP na jeden skirmish.

 

před 6 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ne Ujosku go jsem nehrál na rozdíl od jiných z czp takže se pleteš, ale nechci se hádat a s tebou už vůbec ne. Nehrál jsem poslední měsíc vůbec, protože jsem byl pořád v práci. A teď, když mám čas, tak večer batalion mrtvý. 

 

Já třeba GLOBS hrála  a jak to tady psal už někde Aorus, bylo to proto, že když si šel člověk zahrát PVP, tak  po delší době ve frontě hrál jen skirmish a ten sem po pár bitvách vzdala. 

EU server na tom byl špatně před tím eventem a to už většina skillerů přešla nebo přecházela na RU, protože je to čekání od EU odradilo a event jejich rozhodnutí jen urychlil. 

 

Je opravdu zbytečné se teď hádat kdo a nebo co, to ničemu fakt nepomůže. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...