Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

před 36 minutami, RoboZilina napsal:

Som zvedavý do kedy vás bude táto téma ešte držať. To asi len tak neomrzí. Ak sa rozprúdi akákoľvek debata, tak z toho musí byť hneď flejm na tému Sajlent? 

 

 

 

 

To je prave to. Ten flame je z casti neopravneny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, mysakbm napsal:

To je prave to. Ten flame je z casti neopravneny.

 mysaku hele nic proti, ale ten flame je právě z velké části oprávněný , víš prd jak klany tlačily na SS , dávaly tekzbymu feebacky, chodily na TS se SS a říkali že to půjde do kytek, každej na nás sral . Já jsem s Mycom skončil , už ode mě neuvidí nic a to jsem neměl problém vrazit do hry celkem balík. Chceš snad říct, že Mycom to dělá dobře?

To co se stalo pak už je jen ta třešnička na dortu. Ani jeden event nedokázali zvládnou bez problémů. Nikdy jsem neviděl tak amatérsky vedenou hru. Já si ještě pamatuju ty sliby a jak to mělo vypadat s touto hrou a když se podívám jak to dopadlo, je mi z toho smutno. A to měl Mycom komunitu , která rok čekala a zábavu si dělala sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě do půl roku od zahájení hry už měli přemýšlet o klanovém obsahu neboli zábavě..Právě v té době kdy se lidé nadšeně hrnuli do klanů a byli rádi že potkávali kamarády z wotka. Čekal jsem žebříčky podobně jako na RU kde by lidé dostávali za každý level odměnu možná nějakou sadu osobních misí která by lidi mezitím zabavila. V tu dobu ještě propagovali hru známý streameři a byl potenciál nalákat plno lidí na o něco lepší wotko. Místo toho pak přišel glops nepříliš výrazný mod bez výzvy pro pohodové hraní nevěřil jsem tomu od začátku. Pve neřeším to by mohla být taková výcvikovka vedle online hraní. Prostě mám pocit že vývoj nebral ohled na to co hráči chtějí a neměl sám žádné nápady spíš to byli vždycky výmluvy proč něco nejde. Přijde mi že  hru vytvářeli jenom roboti a né lidé kteří něco kdy hráli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, biggpete napsal:

 mysaku hele nic proti, ale ten flame je právě z velké části oprávněný , víš prd jak klany tlačily na SS , dávaly tekzbymu feebacky, chodily na TS se SS a říkali že to půjde do kytek, každej na nás sral . Já jsem s Mycom skončil , už ode mě neuvidí nic a to jsem neměl problém vrazit do hry celkem balík. Chceš snad říct, že Mycom to dělá dobře?

To co se stalo pak už je jen ta třešnička na dortu. Ani jeden event nedokázali zvládnou bez problémů. Nikdy jsem neviděl tak amatérsky vedenou hru. Já si ještě pamatuju ty sliby a jak to mělo vypadat s touto hrou a když se podívám jak to dopadlo, je mi z toho smutno. A to měl Mycom komunitu , která rok čekala a zábavu si dělala sama.

 

před 1 hodinou, PanJelen napsal:

Podle mě do půl roku od zahájení hry už měli přemýšlet o klanovém obsahu neboli zábavě..Právě v té době kdy se lidé nadšeně hrnuli do klanů a byli rádi že potkávali kamarády z wotka. Čekal jsem žebříčky podobně jako na RU kde by lidé dostávali za každý level odměnu možná nějakou sadu osobních misí která by lidi mezitím zabavila. V tu dobu ještě propagovali hru známý streameři a byl potenciál nalákat plno lidí na o něco lepší wotko. Místo toho pak přišel glops nepříliš výrazný mod bez výzvy pro pohodové hraní nevěřil jsem tomu od začátku. Pve neřeším to by mohla být taková výcvikovka vedle online hraní. Prostě mám pocit že vývoj nebral ohled na to co hráči chtějí a neměl sám žádné nápady spíš to byli vždycky výmluvy proč něco nejde. Přijde mi že  hru vytvářeli jenom roboti a né lidé kteří něco kdy hráli..

S tým všetkým sa dá súhlasiť. A asi sa aj viacerí zhodneme. Mne len vadí ten nekonečný negativizmus. A hlavne to neustále urážanie/vulgarizmus na adresu kohokoľvek...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mysakbm napsal:

A sly by promazat i ty kecy od Aoruse? Jednak se chova jak rozmazlenej fracek, kterymu nedali lizatko, a druhak placa naprosty hovadiny, takze se to uz neda cist.

Jako uprime, dost hracu porad opakuje jednu vec dokola a napada SS, ze znicil AW. Nemuzu si pomoct, ale to jak kdyz nekdo vola na call centrum O2 a rve na tu operatorku, ze mu nefunguje telefon. Co asi ta operatorka tak udela? SS jen pise texty ke kampanim a snazi se delat vsechno proto, aby na EU serveru aspon nekdo hral. To, ze AW je takovy, jaky je, je dany tim, ze to vyvijej rusaci pro rusaky. A rusaci totalne kaslou na to, co si mysli na EU/NA serveru. AW predtim byl vyvijenej zapadni firmou pro zapadni trh - rusaci plakali, ze jim to nefunguje na kalkulackach a mail.ru zase byl nastvanej, ze je to malo WoT klon. Tak to dneska vyviji rusaci pro rusaky. A s touhle pakazi, ktera totalne ignoruje feedback z EU, SS spolupracuje a snazi se na EU nekoho udrzet. 

Tim nechci obhajovat SS, proto mi vadi, jak je neuprimnej a bulikuje hovadiny. Na druhy strane, zacina mi trochu vadit primitivismus nekterych hracu tady. 

Řediteli eventy má na starost taky SS a jenom protěžuje pve a glops takže částečně je za stav eu serveru zodpovědný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mysakbm napsal:

Aorusi, prestan machrovat. Nemas na to. Ja situaci znam docela dobre a taky vim primo z My.com, co SS dela a nedela. Myslim, ze co se tyce nalislani si, mel bys zacit u sebe a neprestavat ?

 

Nicmene, nejde tu o PvP ani PvE, ale opravdu o ty cisla. Tj. populace na serveru. A kdyz to malo hraje Glops nebo PvE, co asi bude EU komunitak tlacit dopredu? Blik, cvak, prijem?! 

PVP lidi přestali hrát až v momentě kdy nahodili do glops event a přehnané odměny.Do té doby byli ve frontě max 2 lidi.Bohužel momentální stav eu pvp je i vina hráčů,protože hrajou něco co je nebaví,ale chamtivost je sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On bude problém hlavně v myšlenkových pochodech hráčů ze "západních zemí"(celá EU), na RU je hra stejná, ale PVP jede jak o život, kdežto na EU hrají převážně PVE a GO, proč? To krásně vysvětlil Grad, prostě EU hráči jsou rozmazlení mamánci, v drtivé většině neschopni sami přemýšlet(všude a všichni to dělají za ně) a tak jim PVP přijde strašně těžké a to jim ještě vyšli vstříc a z hry udělali paskvil, kdy odstranily pixel hunting atd. Jsou to v drtivé většině hráči, kteří hráli WOT nebo WT a vůbec jim to tam nešlo(pochopitelně) a tak si mysleli, že tady to půjde samo a ono ne, tady se musí přemýšlet ještě více. Jenže je tu něco, co jiné hry nemají, 2 mody pro slaboduché, tak přesedlali tam. To byl první úbytek. Druhá příčina je v nenaplnění klanového obsahu, tím se odradila druhá skupina, která chtěla hrát PVP.  Včera se mi stala úsměvná historka, přišli za mnou 2 úplně cizí Čeští hráči, že začínají na AW a chtějí hrát PVP, ale že ve frontě nikdo není a hlavně že je tam ten bug, kdy v PVP frontě vám zamrzne přihlášení(jaká náhoda že zrovna v tomto modu?), tak co mají dělat a jestli jim pomohu. Vysvětlil jsem jim hraní a výhody RU serveru, hoši nainstalovali, zapnuli EN jazyk a hurá, jsou štastní jak blecha mastily hru až do půlnoci jednu bitvu za druhou. Takže problém jsou samotní hráči EU, MyCom se koukne na čísla a vidí, že drtivá většina hraje PVE, tak aby udrželi příjem peněz a nepřišli o práci, logicky udělají event pro větší skupinu hráčů. Teď už EU server nezachrání nikdo, přijde mi to tak, že kdo chce hrát online hru a má zdravý rozum, bude hrát PVP na RU, kdo je línej a nechce přemýšlet, bude hrát PVE a GO na EU. Alespoň bude na výběr, nechceš myslet, zapni EU, chceš adrenalin a otestovat své schopnosti? Zapni RU. Stačí se kouknout v reálném životě kolem sebe, všichni čučí do chytrých telefonů, když něco neví, nepoužijí mozek, ale Google, na počítání musí mít kalkulačku(v mobilu), bez navigace netrefí ani na hajzl atd. A pak se nedivte, že jim mozková kapacita stačí tak akorát na PVE. Uff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Badysak napsal:

Ta bez banu je přece přepisování toho configu při spouštění. To praktikovali přeběhlíci do teď nebo to už nefunguje?

 

před 3 hodinami, MegaVydra napsal:

Funguje ale musíš to dělat každou hru mno :/

 

před 13 hodinami, garrth napsal:

aha ja myslel nejak normalne bez moznosti zabanovani

Nemusíš nič robiť každú hru. Stačí nainštalovať. Ten instalator pridá môj preklad a angličtinu do adresára localization.  Originálne súbory zostávajú nedotknuté! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, MegaVydra napsal:

Já jsem se nebavil ted o tvém instalátoru Robo ale o té klasice přepisování configu na engl/rus... to je potřeba děla každou hru jiank to stahuje x giga znovu ...

Nie netreba! Nainštaluj a užívaj. Inštalátor poskytnem cez súkromnú správu.

 

 

Upraveno uživatelem RoboZilina
Zmazaný link na inštalátor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaso, odpošty na TS jezdíme každý den, hlavně nízké tiery-3-4-5-6, podporujeme nováčky na tierech 1-2 a taky se jezdí vyšší tiery na odpočet, bitva střídá bitvu a ta radost, když je nás více v jedné bitvě a společně naháníme expy na t64 AV Hunter :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 8/31/2017 at 18:50, biggpete napsal:

 mysaku hele nic proti, ale ten flame je právě z velké části oprávněný , víš prd jak klany tlačily na SS , dávaly tekzbymu feebacky, chodily na TS se SS a říkali že to půjde do kytek, každej na nás sral . Já jsem s Mycom skončil , už ode mě neuvidí nic a to jsem neměl problém vrazit do hry celkem balík. Chceš snad říct, že Mycom to dělá dobře?

To co se stalo pak už je jen ta třešnička na dortu. Ani jeden event nedokázali zvládnou bez problémů. Nikdy jsem neviděl tak amatérsky vedenou hru. Já si ještě pamatuju ty sliby a jak to mělo vypadat s touto hrou a když se podívám jak to dopadlo, je mi z toho smutno. A to měl Mycom komunitu , která rok čekala a zábavu si dělala sama.

Hosi, chapu vase urazeny ega, protoze ruku na srdce, to neni nic jinyho. Kdyz se v klidu zamyslite, kolik lidi bylo v klanech? Mysleno, kolik lidi to bralo nejak vazne? Myslite si, ze to byla vetsina hracske populace?

Ja vychazim z toho, ze driv se Wargaming chlubil nejakyma cislama a vyplyvalo z nich, ze klanova zakladna je relativne velka, ale v porovnani s celkovou populaci je mnohem mensi. Navic, penize jim prinaseli prave ti tatici, co to hrali po vecerech, kdyz dali decka spat, vic nez hraci, kteri misto skoly hrali Wotko, protoze nemeli ani vyndru na premiovej ucet. Trochu to bagatelizuju, nechci zbytecne zabyhat do podrobnosti, ale chci nastinit jen point. 

 

Myslim si, ze SS ****** spoustu veci, ale myslim si, ze AW jako celek to rozhodne neni. Populace klesala celou dobu - a argument, ze ve spicce jste na hru nemuseli cekat moc dlouho... bigPete, jak dlouho jsi cekal na bitvu, kdyz AW jeste jezdil skocic? Par vterin? A to skoro po cely den. To je muj point - GO mozna zasadil posledni hrebik do rakve PvP - z naseho pohledu, pohledu hracu. Ale zjevne to byl uz umirajici mod, proto se nekde muselo zacit setrit a najit se cesta jak udrzet aspon nejakou populaci. A tahle restrukturalizace probiha posledni dva mesice, ne?

 

Jako statistik se ridim vzdycky cislama a ne nazorama. Takze verim, ze i sebeblbejsi manazer, kterej vidi upadajici populaci na pvp a stagnujici populaci na pve, zacne reorganizovat eventy tak, aby se to stalo lakadlem i pro hrace z pvp. Zjevne to nebyly tak skalni fandove, jak si myslite, protoze se nechali zlakat na GO. A pochybuju, ze to bylo kvuli creditum a expum... 

 

Takze za me tak. Tim nechci rict, ze me nemrzi nulova populace na pvp. Takze po tom fiasku s 0.21 patchem, ktery prvni mesic odsunuli a v den vydani se neslo dostat do pvp bitvy jsem AW zas odinstaloval. Vsichni slibovali, jak super patch to bude a oni nejsou schopni ho ani vydat v poradku. A protoze, navzdory tomu, co si Aorus mysli, PvE/GO nehraju, nejak mi prijde zbytecny se s tim vubec otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ujos napsal:

Lukaso, odpošty na TS jezdíme každý den, hlavně nízké tiery-3-4-5-6, podporujeme nováčky na tierech 1-2 a taky se jezdí vyšší tiery na odpočet, bitva střídá bitvu a ta radost, když je nás více v jedné bitvě a společně naháníme expy na t64 AV Hunter :-)

Veliteli jdi víš kam s ru.Je každého věc kde hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před eventem i se "skomírající" populací si večer na +6 tieru nečekal...populaci klanů tu narozdíl od WoT tvoří právě ti tatíci co mají každej prémiák, kdyby se další část eventu zaměřila čistě na PvP (i s vysokýma odměnama) viděl bys, jak by se rychle PvP oživilo...jenže ona se nezaměří, protože zbavit se reptalů z PvP bylo zřejmě cílem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že velké přesun PVPčkařů do GO, mě přinutil taky hrát GO jinak bych čekal 10+ minut na bitvů a zas tak špatné GO není, abych čekal tak dlouho.

Ale zdá se že PVP se trochu zvedá na nohy včerá jsem expil v PVP Šakala a hrači byly od 4řek do 8ček par skirmišrů bylo, ale překvapivě více 15 vs 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mysakbm napsal:

 

Hosi, chapu vase urazeny ega, protoze ruku na srdce, to neni nic jinyho. Kdyz se v klidu zamyslite, kolik lidi bylo v klanech? Mysleno, kolik lidi to bralo nejak vazne? Myslite si, ze to byla vetsina hracske populace?

Ja vychazim z toho, ze driv se Wargaming chlubil nejakyma cislama a vyplyvalo z nich, ze klanova zakladna je relativne velka, ale v porovnani s celkovou populaci je mnohem mensi. Navic, penize jim prinaseli prave ti tatici, co to hrali po vecerech, kdyz dali decka spat, vic nez hraci, kteri misto skoly hrali Wotko, protoze nemeli ani vyndru na premiovej ucet. Trochu to bagatelizuju, nechci zbytecne zabyhat do podrobnosti, ale chci nastinit jen point. 

 

Myslim si, ze SS ****** spoustu veci, ale myslim si, ze AW jako celek to rozhodne neni. Populace klesala celou dobu - a argument, ze ve spicce jste na hru nemuseli cekat moc dlouho... bigPete, jak dlouho jsi cekal na bitvu, kdyz AW jeste jezdil skocic? Par vterin? A to skoro po cely den. To je muj point - GO mozna zasadil posledni hrebik do rakve PvP - z naseho pohledu, pohledu hracu. Ale zjevne to byl uz umirajici mod, proto se nekde muselo zacit setrit a najit se cesta jak udrzet aspon nejakou populaci. A tahle restrukturalizace probiha posledni dva mesice, ne?

 

Jako statistik se ridim vzdycky cislama a ne nazorama. Takze verim, ze i sebeblbejsi manazer, kterej vidi upadajici populaci na pvp a stagnujici populaci na pve, zacne reorganizovat eventy tak, aby se to stalo lakadlem i pro hrace z pvp. Zjevne to nebyly tak skalni fandove, jak si myslite, protoze se nechali zlakat na GO. A pochybuju, ze to bylo kvuli creditum a expum... 

 

Takze za me tak. Tim nechci rict, ze me nemrzi nulova populace na pvp. Takze po tom fiasku s 0.21 patchem, ktery prvni mesic odsunuli a v den vydani se neslo dostat do pvp bitvy jsem AW zas odinstaloval. Vsichni slibovali, jak super patch to bude a oni nejsou schopni ho ani vydat v poradku. A protoze, navzdory tomu, co si Aorus mysli, PvE/GO nehraju, nejak mi prijde zbytecny se s tim vubec otravovat.

Jak vysvětlíš že Rusové hrají pvp bez problémů a dlouhého čekání. A v poměru populace jich je přibližně 5x méně. Je to prostě o propagaci a podpoře. A na eu se prostě protěžuje go a hráči jsou tak blbí a chamtiví že si sami zabili pvp, ale hlavní vina padá na my.com a pana eventáře SS. Vždy jsem ho obhajoval, ale mýlil jsem se. Je to obyčejný ubožák a žoldák. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...