Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

On je problém ten že i když jsme to PvP jezdit chtěli tak nás to házelo max do skirmishe a i tak byla čekačka v řádech desítek minut. Ne každý chtěl hned rozjíždět nový účet na RU tak jsme se přizpůsobili a hráli GLOPS.

 

Teď po updatu byl spíš problém s tím, že i když v čekačce na PVP bylo 30 lidí tak to napsalo joining, ale do bitvy tě to nepustilo. (údajná chyba v HW, zajímavé že pouze u PvP.. závěr ať si každý udělá již sám)

 

Jinak po eventu byly i ty PvP docela hratelné. Párkrát 15 vs15, ale většinou skirmishe. Nikdo tady už neobviňuje přeběhlíky na RU, protože je naprosto chápu a myslím, že než ztrácet čas na EU je lepší začít jezdit rovnou na RU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Něco ti prozradím, Mysaku.

Na celým slavným Balance 2.0, který hru posunul někam, odkud se teď pomalu zase vrací zpět, začala dělat ještě ta tvá "západní firma pro západní trh-OE" a to proto, že právě "západní trh - rozmazlení noob playeři" si stěžovali,

že netrefí weakspoty a oproti zručnějším playerům že příliš často prohrávají a to je nebaví. (starý pixelhunting)

+ to, že NA/EU serverech měli slabší populaci, tak aby to mohlo skládat MM+/-2 a ti v MM-2 měli alespoň trochu šanci.

 

Věř mi, že na RU po téhle B2.0 EU korektnosti nikdo moc netoužil a vidí to jako vinu lempl-playerů z EU/NA, že musel přijít B2.0 aby si i mamánci "zahráli".

Ne, to si nevymýšlím, to jsi se v zimě mohl dočíst na RU fóru během PTSek, kdy bylo už vidět, kam se to s B2.0 (made in Obsidian - dopracováván My.comem) ubírá.

 

Eventy, který pohřbívají na EU PVP režim má "na triku SS", v tom má volné ruce on a je to jeho práce.

Možná se řídí čísly, která mu říkají, že je na EU už více PVE/GLOPS playerů, tak vychází vstříc většině. (navíc je sám občasný PVE player)

Takže ano, přílišnou podporou eventů pro PVE/GLOPS má SS svůj podíl na tom, jak na EU teď vypadá PVP - to těžko svedeš na rusy, tam jsou eventy vyvážený pro všechny režimy a PVP jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, ujos napsal:

P.S.-proč se třeba neřešil odpočet během té akce? Aha, já zapoměl, museli jste honit odměny .-)

 

Třeba já jsem přišel opět do hry po delší odmlce v půlce eventu a o eventu jako takovém jsem neměl vůbec tucha a ani jsem ho cíleně nejezdil.

To proč  pvp nikdo nejezdí jsem se dozvěděl až pak...

Sorry za off topic musel jsem reagovat ale ono se to tu zase stejně promaže... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož stále píšete OT do vlákna k jiné akci, rozhodli sme se tohle vlákno přejmenovat a otevřít k diskuzi.  ALE:

Jakmile zde dojde k napadaní, vulgaritám atd., bude tohle vlákno už bez pardonu uzamknuto a za každý další OT příspěvěk jinde ve vláknu dostanete už varovný bod. Pořádek je potřeba ;-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Silentstalker napsal:

 

A vy se pak divíte že jsem československou sekci zrušil :) Takovou míru primitivismu jsem snad v životě neviděl (a ne, tohle nezačalo po zrušení).

My zas takovou miru neschopnosti, nenadelas nic :-D

btw ty jsi zrusil velky kulovy, rozhodnuti nebylo na tobe a ani to neni tvoje prace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aorusi, prestan machrovat. Nemas na to. Ja situaci znam docela dobre a taky vim primo z My.com, co SS dela a nedela. Myslim, ze co se tyce nalislani si, mel bys zacit u sebe a neprestavat ?

 

Nicmene, nejde tu o PvP ani PvE, ale opravdu o ty cisla. Tj. populace na serveru. A kdyz to malo hraje Glops nebo PvE, co asi bude EU komunitak tlacit dopredu? Blik, cvak, prijem?! 

 

A pokud mam verit tem clankum na netu, ktery psali byvaly vyvojari, tak ano, myslim si, ze v tom OE nenese moc velkou vinu. Naopak si myslim, ze politika mail.ru, udelat z toho klon wotka pohrbila tuhle hru na zapadnim trhu. Pochybuju, ze kdyby na serverech byla zdrava populace, tak by ji nejaky glops event vytrhl. A snaha EU/NA komunitaku o udrzeni jakes takes populace pomoci ruznych eventu je samozrejme logicky krok. Za stav soucasny hry SS tezko nes3 vinu - neni vyvojar, ale komunitni manazer. Za to, ze vetsina hracu hraje PvE/Glops taky asi tezko ponese vinu on. A to, ze dela eventy prave pro PvE/GO, tak to snad i blbymu dojde, ze je jeden z mala kroku, jak udrzet aspon par hracu ve hre, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Silentstalker napsal:

Garrth na tom samozřejmě taky podíl měl (ale to je samostatná kapitola, ale jeho probírat už fakt nechci)

protože firma nechtěla čelit žalobě co už byla přichystaná na tvou osobu a jejíž součástí byl příkaz k tvé oficiální omluvě v cz sekci

neni vyvojar, ale komunitni manazer

content manager - jeho jedina prace je psat texty na web

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mysakbm napsal:

Me z My.Com napsali, ze primo Komunitak.

mam dojem ze byval, ale opravdu neni, jestli mi neveris napis Maikelovi z my.com, ten ti to potvrdi .. SS je pouze ekvivalent cloveka, co v restauracich pise na tabule pred vchodem upoutavky, i kdyz se tvari jako reditel zemekoule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, mysakbm napsal:

No, ja jsem jim psal pred asi mesicem, mesicem a pul a na komunitniho manazera SS me odkazala i samotna podpora. Nema Maik stary info?

protoze se snazi mit nad tim kontrolu a cpe se do vseho, nekde jsem u me na foru daval screen z komunikace, uz i jim to vadi, ze nedela to co ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, mysakbm napsal:

Aorusi, prestan machrovat. Nemas na to. Ja situaci znam docela dobre a taky vim primo z My.com, co SS dela a nedela. Myslim, ze co se tyce nalislani si, mel bys zacit u sebe a neprestavat ?

 

Nicmene, nejde tu o PvP ani PvE, ale opravdu o ty cisla. Tj. populace na serveru. A kdyz to malo hraje Glops nebo PvE, co asi bude EU komunitak tlacit dopredu? Blik, cvak, prijem?! 

 

A pokud mam verit tem clankum na netu, ktery psali byvaly vyvojari, tak ano, myslim si, ze v tom OE nenese moc velkou vinu. Naopak si myslim, ze politika mail.ru, udelat z toho klon wotka pohrbila tuhle hru na zapadnim trhu. Pochybuju, ze kdyby na serverech byla zdrava populace, tak by ji nejaky glops event vytrhl. A snaha EU/NA komunitaku o udrzeni jakes takes populace pomoci ruznych eventu je samozrejme logicky krok. Za stav soucasny hry SS tezko nes3 vinu - neni vyvojar, ale komunitni manazer. Za to, ze vetsina hracu hraje PvE/Glops taky asi tezko ponese vinu on. A to, ze dela eventy prave pro PvE/GO, tak to snad i blbymu dojde, ze je jeden z mala kroku, jak udrzet aspon par hracu ve hre, ne?

 

To nás tu je víc.

Takže SS nemůže za to že hra je teď nehratelná? Tak tedy pár faktů a pak to možná dojde i tobě:

SS vytváří eventy kterými do jisté míry ovlivňuje populaci na EU

 - už v posledním roce byla komunita rozdělena převážně na PvE a PvP

- SS vymyslel event na GO ... co se stalo? 

     a) 50% hráčů hru odinstalovalo, část se přesunula na RU kde jsou eventy vyváženy pro všechny 3 mody a pochybuji že se někdo z nich ještě vrátí

     b) zbývá nám tedy 50 % hráčů.. z toho část přestala hrát a čekala na skončení eventu, zbytek se přizpůsobil

- pokud vytvoří event na PvE kde není problém s populací asi bych v tom neviděl ten záměr přilákat další hráče

- neustále protěžuje PvE a GLOPS (o které mu nikdo nestál dokud nevytvořil event) a tím definitivně pohřbil mod na který měl přilákat lidi kteří mu právě kvůli nehratelnosti PvP odešli. 

- ten člověk vůbec neví co má dělat a pod jeho krutovládou šla takhle hra co se týče populace naprosto do kopru

- nikdo SS nevyčítá herní mechaniku, nebo že hra nefunguje...pouze to za co je přímo odpovědný

 

Co se týče tvých informací z My.Comu... zkus jim napsat ať ti ještě jednou vysvětlí co má SS dělat a co dělá navíc jen proto aby si udržel místečko (o nekorektních reportech a statistikách se netřeba ani vyjadřovat)

 

Můžeme se tady sálodlouze bavit, že určitou část komunity odlákalo od hry předělání herní mechaniky, každopádně od té doby uplynulo už mnoho měsíců a hra byla dá se říct "hratelná" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, garrth napsal:

to by me taky zajimalo, asi videli ze jsi cech

Wowowow. Tak jestli to dobre chapu, tvrdis, ze je to jen textar eventu a nema na nic vliv a zaroven mi chces rict, ze je to v My.Com takovy zvire, ze jen pri jeho  zmince v supportu, mu davaj echo? To mi prijde uz jako moc velka konspiracka. Verim, ze SS dela hodne, ale bud mel prava odpovidat za support, nebo nabadat lidi na supportu, aby o nem lhali, to uz mi pri takovem molochu, jakym My.com byval nebo mozna jeste je, prijde za vlasy pritazeny. Nicmene, sam SS pred par dny na foru rikal, ze probiha nejaka restrukturalizace, takze mozna povysil? Nebo mu sebrali funkci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Aorus_AIR napsal:

 

To nás tu je víc.

Takže SS nemůže za to že hra je teď nehratelná? Tak tedy pár faktů a pak to možná dojde i tobě:

SS vytváří eventy kterými do jisté míry ovlivňuje populaci na EU

 - už v posledním roce byla komunita rozdělena převážně na PvE a PvP

- SS vymyslel event na GO ... co se stalo? 

     a) 50% hráčů hru odinstalovalo, část se přesunula na RU kde jsou eventy vyváženy pro všechny 3 mody a pochybuji že se někdo z nich ještě vrátí

     b) zbývá nám tedy 50 % hráčů.. z toho část přestala hrát a čekala na skončení eventu, zbytek se přizpůsobil

- pokud vytvoří event na PvE kde není problém s populací asi bych v tom neviděl ten záměr přilákat další hráče

- neustále protěžuje PvE a GLOPS (o které mu nikdo nestál dokud nevytvořil event) a tím definitivně pohřbil mod na který měl přilákat lidi kteří mu právě kvůli nehratelnosti PvP odešli. 

- ten člověk vůbec neví co má dělat a pod jeho krutovládou šla takhle hra co se týče populace naprosto do kopru

- nikdo SS nevyčítá herní mechaniku, nebo že hra nefunguje...pouze to za co je přímo odpovědný

 

Co se týče tvých informací z My.Comu... zkus jim napsat ať ti ještě jednou vysvětlí co má SS dělat a co dělá navíc jen proto aby si udržel místečko (o nekorektních reportech a statistikách se netřeba ani vyjadřovat)

 

Můžeme se tady sálodlouze bavit, že určitou část komunity odlákalo od hry předělání herní mechaniky, každopádně od té doby uplynulo už mnoho měsíců a hra byla dá se říct "hratelná" 

Par faktu? ? Dal jsem nemel silu cist vazne :)

Ne, trochu vazneji, My.com tyhle cisla nedava, takze tvoje alternativni fakta jsou spis vyplodem fantasie.

Jako treba tech 50%, co sis vycucal z prstu :-)

Od pocatku uzavrene bety, kdyz jsem zacinal, byla komunita rozdelena na pvp a pve hrace. To se nezmenilo a nezmeni.

A tech pve bylo dost na to, aby uz tehdy tvrdili, ze je to plnohodnotny mod, ktery zustane. Uz tehdy byli hraci, kteri hrali jen pve a kteri hrali jen pvp. Co se v poslednim roce, roce a pul, nejpravdepodobneji stalo, protoze ani ja nemam cisla, je, ze populace sla geometrickou radou dolu. Hlavne pvp populace, protoze ta, zda se, momentalne nadava na populaci nejvic. A na serveru tak zustala vyrazne pocetnejci populace pve. V jednom starsim (mesic, dva) videu jsem dokonce zaznamenal, ze tanky se zacaly balancovat na zaklade pve, nikoli pvp. Takze opet se dostavame k tomu, proc ted SS vytvari hlavne pve kampane a ne pvp kampane jako driv, protoze pred tema mesici, kdy jsem hral, bylo kazdou chvili nejaky event na pvp. Dokonce byl i velky mezinarodni kontest mezi polaky a nemci. Opet, pvp.

Uz chapes, proc to SS tlaci hlavne pres PvE?

Nebo si myslis, ze manazerum (SS) hrablo v bedne a zacali umyslne tvorit kampane jen pro pve, aby odradili zaryty fanousky pvp a tebe?

Mimochodem, v tvem argumentovani je drobatko logicky problem - kdyz byla komunita rozdelena na pvp a pve, proc, kdyz udelal SS kampan na GO, proc se vsichni ti verni hraci sebrali a odinstalovali hru nebo odesli hrat Pve? Proc proste nepokracovali v hrani pvp, jako do te doby? Hmmm? Nejaka pohadka?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, mysakbm napsal:

Wowowow. Tak jestli to dobre chapu, tvrdis, ze je to jen textar eventu a nema na nic vliv a zaroven mi chces rict, ze je to v My.Com takovy zvire, ze jen pri jeho  zmince v supportu, mu davaj echo? To mi prijde uz jako moc velka konspiracka. Verim, ze SS dela hodne, ale bud mel prava odpovidat za support, nebo nabadat lidi na supportu, aby o nem lhali, to uz mi pri takovem molochu, jakym My.com byval nebo mozna jeste je, prijde za vlasy pritazeny. Nicmene, sam SS pred par dny na foru rikal, ze probiha nejaka restrukturalizace, takze mozna povysil? Nebo mu sebrali funkci?

sam jsem zvedavy jak to dopadne ... je to minimalne zvlastni, treba si na supportu chteli ulehcit praci a nekdo jim rekl, ze cechy maj hazet na SS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, mysakbm napsal:

Par faktu? ? Dal jsem nemel silu cist vazne :)

Ne, trochu vazneji, My.com tyhle cisla nedava, takze tvoje alternativni fakta jsou spis vyplodem fantasie.

Jako treba tech 50%, co sis vycucal z prstu :-)

Od pocatku uzavrene bety, kdyz jsem zacinal, byla komunita rozdelena na pvp a pve hrace. To se nezmenilo a nezmeni.

A tech pve bylo dost na to, aby uz tehdy tvrdili, ze je to plnohodnotny mod, ktery zustane. Uz tehdy byli hraci, kteri hrali jen pve a kteri hrali jen pvp. Co se v poslednim roce, roce a pul, nejpravdepodobneji stalo, protoze ani ja nemam cisla, je, ze populace sla geometrickou radou dolu. Hlavne pvp populace, protoze ta, zda se, momentalne nadava na populaci nejvic. A na serveru tak zustala vyrazne pocetnejci populace pve. V jednom starsim (mesic, dva) videu jsem dokonce zaznamenal, ze tanky se zacaly balancovat na zaklade pve, nikoli pvp. Takze opet se dostavame k tomu, proc ted SS vytvari hlavne pve kampane a ne pvp kampane jako driv, protoze pred tema mesici, kdy jsem hral, bylo kazdou chvili nejaky event na pvp. Dokonce byl i velky mezinarodni kontest mezi polaky a nemci. Opet, pvp.

Uz chapes, proc to SS tlaci hlavne pres PvE?

Nebo si myslis, ze manazerum (SS) hrablo v bedne a zacali umyslne tvorit kampane jen pro pve, aby odradili zaryty fanousky pvp a tebe?

Mimochodem, v tvem argumentovani je drobatko logicky problem - kdyz byla komunita rozdelena na pvp a pve, proc, kdyz udelal SS kampan na GO, proc se vsichni ti verni hraci sebrali a odinstalovali hru nebo odesli hrat Pve? Proc proste nepokracovali v hrani pvp, jako do te doby? Hmmm? Nejaka pohadka?

 

K tomu jen 3 věci:

1) Těch 50% je čistě průzkum mezi klany které jsou zaměřeny na PVP (ano My.Com čísla nedává protože těmi 4,5 tisíci hráči co tuhle hru hrají by se asi moc chlubit nechtěli)

2) Ty si asi spadl z jiné planety když tvrdíš, že eventy byly zaměřeny na PVP (oka.. dali jsme hlavy dohromady a našli jsme 2 za poslední rok) a dalších 10 co bylo na PvE (takže si to srovnéj v hlavě a přestaň SS lozit do prdelky)

3) Tak třeba proto že jim nic jiného nezbylo protože PvP bylo nehratelné?

 

Ale s tebou je to asi ztráta času ti něco vysvětlovat, protože uvažuješ jako klasický PvE hráč.. snad jen na závěr.. tohle je výsledek práce toho tvého hrdiny : https://pirates.my.com/en/news/announcements/all-good-things

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Aorus_AIR napsal:

K tomu jen 3 věci:

1) Těch 50% je čistě průzkum mezi klany které jsou zaměřeny na PVP (ano My.Com čísla nedává protože těmi 4,5 tisíci hráči co tuhle hru hrají by se asi moc chlubit nechtěli)

2) Ty si asi spadl z jiné planety když tvrdíš, že eventy byly zaměřeny na PVP (oka.. dali jsme hlavy dohromady a našli jsme 2 za poslední rok) a dalších 10 co bylo na PvE (takže si to srovnéj v hlavě a přestaň SS lozit do prdelky)

3) Tak třeba proto že jim nic jiného nezbylo protože PvP bylo nehratelné?

 

Ale s tebou je to asi ztráta času ti něco vysvětlovat, protože uvažuješ jako klasický PvE hráč.. snad jen na závěr.. tohle je výsledek práce toho tvého hrdiny : https://pirates.my.com/en/news/announcements/all-good-things

Ahoj, to se musím přiznat, že to mi vadilo taky, jakási propagace Pirátů v rámci SS straemu...prostě jsem to nechápal, myslel jsem, že tanky jsou na prvním místě, tak jako třeba u konkurenční hry. A najednou jsem cítil, že to tak úplně není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, to se musím přiznat, že to mi vadilo taky, jakási propagace Pirátů v rámci SS straemu...prostě jsem to nechápal, myslel jsem, že tanky jsou na prvním místě, tak jako třeba u konkurenční hry. A najednou jsem cítil, že to tak úplně není.

on je dostal na starost, aby se prave moc necpal do fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oni mi zavřeli piráty? Ach jo.

K tématu. Prostě My.com prodrbal peníze , které měl na hru a ted to podle toho vypadá. Nevím proč dostávají feedback takový jako dostávají , ale nepochopili základní premisu moderních on line her  a to, že hráčskou základnu dělají klany. Když klany nebudou, hra skomírá. Náplň pro klany není, klany se rozpadají a končí hráči. Z 9 TD je už více lidí na RU než na EU a když už i FOSY začínají údajně hrát na RU, je fakt něco špatně.

SS svoji práci nezvládl, zlikvidovat forum nejaktivnější neanglicky mluvící komunity , to chce opravdu pořádný důvod a ten ví jen on sám, nesmysly o žumpách a toxicitě si může strčit někam, každé forum bez komuniťáka se stane toxickým :). Pro mě je EU mrtvá a odmítám se zúčastňovat nějakých hurá akcí komunity z jednoho prostého důvodu. Jediná šance na změnu je ta, že Mycom začnou mizet hráči a jejich peníze. Pak se možná někomu rozbřeskne a tu partu amatérů požene k odpovědnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Aorus_AIR napsal:

Ale s tebou je to asi ztráta času ti něco vysvětlovat, protože uvažuješ jako klasický PvE hráč.. snad jen na závěr.. tohle je výsledek práce toho tvého hrdiny : https://pirates.my.com/en/news/announcements/all-good-things

Doufám, že tohle nebudu muset číst ani někam zpracovávat ohledně Armored Warfare. :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Aorus_AIR napsal:

K tomu jen 3 věci:

1) Těch 50% je čistě průzkum mezi klany které jsou zaměřeny na PVP (ano My.Com čísla nedává protože těmi 4,5 tisíci hráči co tuhle hru hrají by se asi moc chlubit nechtěli)

2) Ty si asi spadl z jiné planety když tvrdíš, že eventy byly zaměřeny na PVP (oka.. dali jsme hlavy dohromady a našli jsme 2 za poslední rok) a dalších 10 co bylo na PvE (takže si to srovnéj v hlavě a přestaň SS lozit do prdelky)

3) Tak třeba proto že jim nic jiného nezbylo protože PvP bylo nehratelné?

 

Ale s tebou je to asi ztráta času ti něco vysvětlovat, protože uvažuješ jako klasický PvE hráč.. snad jen na závěr.. tohle je výsledek práce toho tvého hrdiny : https://pirates.my.com/en/news/announcements/all-good-things

 

Hele, bambulo, ja nikomu do zadku nelezu, zvlaste ne nonename pisalkovi kultury kriplu. Ale musim vyjadrit sve politovani nad tebou. Tvuj svet musi bejt neuveritelne nudnej, kdyz ho rozdelujes jen na lidi, co lezou do zadku tobe a na lidi, co lezou do zadku SS. A predstav si, existuje i skupina lidi, ktera neleze do zadku ani jednomu a presto nesouhlasi s obema. Heureka!

Poznamka o hrdinovi a pve hracovi me nechala beze slov. Na takovou hovadinu nemam argument. 

 

50% je pruzkum ciste mezi klany pvp? Tohle myslis jako vazne? Ufff. To je silnej argument.... jeste ke vsemu sam priznas, ze ty cisla jsou bezcenny, protoze jsou ze spatnyho vzorku.... uff. 

Podivej se, jen proto, ze jsi nejkriklavejsi neznamena, ze jsi nejchytrejsi. Bohuzel, delas ostudu ceskoslovensky komunite, tak mam trpelivost ti to vysvetlovat polopaticky. Ta tvoje radoby statistika je uplne o nicem, protoze za a) mas dost pravdepodobne malej vzorek, za b) tvuj vzorek obsahuje jen klany! Nemas dost sirokej stratifikovanej vzorek, abys mohl usuzlvat o stavu populace ani jejim chovani. 

Takze jeste jednou: opravdu si myslis, ze populace hracu pvp se zmensila proto, ze ti superduper loyalni klanovy hraci odesli hrat pve, protoze SS udelal event na PvE? Asi tezko, ze. Takze, nebude to spis tak, ze tech hracu, kteri hralo pvp nebylo zas az tolik a ti, kteri hrali, tak mnohem zabavnejsi jim prislo pve? Takze kdyz byl event na GO, sli to hrat? A tech par zarytejch pvp hracu nemelo s kym hrat a odeslo na ru server? Takze ted na pvp na EU neni uz vubec nikdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...