Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

před 3 minutami, Silentstalker napsal:

 

V pohodě. Já vám sem trolit chodit nebudu :)

lepsi bude, abys preventivne odtahl na to TVE forum a sem nelezl, at to tu nahodou taky nekdo nezavre....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, aarongoldstein napsal:

Lepší bude abys preventivně nikoho nenabádal ať odtáhne....  

v zadnem pripade to neni nabadani, jenom "pratelske" doporuceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, reditelvesmiru napsal:

vyhrozujes mne snad? nebo jak mam to "ZATIM" chapat?

Přátelsky upozorňuji... To ZATÍM chápej tak, že příště už to nemusí být dvakrát přátelské... Jestli to vnímáš jako výhrůžku je tvůj problém... Rozhodně tu nikdo nebude trpět nějaký flame... A ani "drsné" poznámky, že má někdo odtáhnout... Přeber si to jak umíš... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, aarongoldstein napsal:

Přátelsky upozorňuji... To ZATÍM chápej tak, že příště už to nemusí být dvakrát přátelské... Jestli to vnímáš jako výhrůžku je tvůj problém... Rozhodně tu nikdo nebude trpět nějaký flame... A ani "drsné" poznámky, že má někdo odtáhnout... Přeber si to jak umíš... 

ok, chapu, uz sem si totiz zacinal myslet, ze tady nekdo leze Tichemu Smirakovi do (_*_)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, reditelvesmiru napsal:

lepsi bude, abys preventivne odtahl na to TVE forum a sem nelezl, at to tu nahodou taky nekdo nezavre....

 

před 11 minutami, reditelvesmiru napsal:

ok, chapu, uz sem si totiz zacinal myslet, ze tady nekdo leze Tichemu Smirakovi do (_*_)

Myslím si, že tohle je zbytečné. Pokud se někdy tohle fórum uzavře, bude to max na georgeem. Nikdo jiný o tom rozhodovat nebude, takže nemusíš mít strach, že by se něco zavíralo a hlavně, nikdo nikomu do zadku neleze a nepoleze. Tohle fórko si žije dál svým životem a žít taky bude.

 

A pro ostatní, hoďte se do klidu. Tady se opravdu  ta žumpa z ofika trpět nebude. Moderátoři mají veškerá práva vám příspěvky editovat a dávat nejen varování, ale i trestné body a v nejhorším případě banovat a to doufám nebude zatím potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Silentstalker napsal:

 

Ano. Zaprvé, ten problém byl daný HW, ne patchem. Za druhé, i kdyby byl stav sebehorší, takový stupeň vulgarity není normální.

Ten problém byl daný HW? Ok.. takže proč ten problém není odstraněn? O tom problému víte od 12ti hodin? Pak po mě nechtěj ať mám k vám nějaký zbytek úcty.

Vulgarita z mé strany přišla v tu chvíli kdy jsi záměrně pohřbil PvP mod. Když sem něco přepískl vždy sem se ti omluvil, v tomto případě se omlouvat už nehodlám..

 

To v jakém stavu je hra (pomineme tedy ten problém co je teď) tak to je čistě tvoje práce, tvůj výsledek a jediné co mě zaráží je, že ještě sedíš vůbec na svém místečku.

Sám víš že co se týče fóra tak v tom sem s tebou souhlasil do té doby než si přešel k absolutní diskriminaci a šikaně CZ/SK komunity. To, že je díky tobě hra na PvP nehratelná je jasné každému kdo má alespoň základní informace, doufám že si na sebe náležitě hrdý a spí se ti dobře. Dlouho sem stál za tebou, ale od spuštění kampaně sem musel uznat že by ses měl opravdu věnovat něčemu kde nenaděláš více škod než užitku.

 

Upřímně si myslím, že bys po tomhle co předvádíš nedokázal dělat content managera ani u hry PIŠKVORKY, ale ve chvíli kdy My.Com vedou pomalu teenageři tak máš asi respek... boužel u všech ostatních si už ve škatulce "*pokakal co mohl"

 

Doufám, že tohle bylo dostatečně slušně a konstruktivně napsáno. Pro mě tímto prozatím uzavřeno než příjde další tvůj průser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Silentstalker napsal:

 

A vy se pak divíte že jsem československou sekci zrušil :) Takovou míru primitivismu jsem snad v životě neviděl (a ne, tohle nezačalo po zrušení).

 

 Sice jsem byl teď pár týdnů OFF ale skoro bych řekl, že si pamatuju, jak jsi zkraje při uzavření psal něco v tom smyslu, že to bylo uzavřeno na příkaz "SHORA" ... po několikatýdenním zkoumání a radění se.

+

Pak jsi psal, že to bylo kvůli pár jedincům co porušovali pravidla,

pak zase proto, že nebyl "vhodný" kandidát na moderátora

a pak zase "na tom měl velký podíl Garrth".

 

 Nebude lepší se na to lhaní a vymýšlení pohádek se už vy**** ?

Je to fakt k smíchu, když si nepamatuješ co jsi kde komu odpověděl (nalhal co se zrovna hodilo) a pak to má X variant. :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Grad napsal:

 

 Sice jsem byl teď pár týdnů OFF ale skoro bych řekl, že si pamatuju, jak jsi zkraje při uzavření psal něco v tom smyslu, že to bylo uzavřeno na příkaz "SHORA" ... po několikatýdenním zkoumání a radění se.

+

Pak jsi psal, že to bylo kvůli pár jedincům co porušovali pravidla,

pak zase proto, že nebyl "vhodný" kandidát na moderátora

a pak zase "na tom měl velký podíl Garrth".

 

 Nebude lepší se na to lhaní a vymýšlení pohádek se už vy**** ?

Je to fakt k smíchu, když si nepamatuješ co jsi kde komu odpověděl (nalhal co se zrovna hodilo) a pak to má X variant. :laugh: 

 

Počkej, všechno to co jsi napsal se snad vylučuje?

 

To, že bylo forum uzavřené protože to byla žumpa je snad každému normálnímu člověku jasné, jakož i to, že to nemohlo pokračovat. Stejně jako to že já osobně o takových věcech nerozhoduji sám (opět, nejsem komuniťák), takže bylo bylo skutečně uzavřeno na příkaz "shora" po rozhodnutí vedoucího komunity (na mé doporučení). Garrth na tom samozřejmě taky podíl měl (ale to je samostatná kapitola, ale jeho probírat už fakt nechci) a nakonec, co se "vhodného" kandidáta týče, to je rovněž naprostá pravda. Tektzbyho (kterého si za jeho práci vážím, fakt tomu dával hodně) jste vyhnali, Ashadak to odmítl (viz jeho post v tomto postu) a rtepa jsem za vhodného nepovažoval (a to je asi tak seznam všech o kterých jsem na moderátora opravdu uvažoval). Oficiální důvod zavření byl tedy taky pravda.

 

Takže co přesně je lež?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sly by promazat i ty kecy od Aoruse? Jednak se chova jak rozmazlenej fracek, kterymu nedali lizatko, a druhak placa naprosty hovadiny, takze se to uz neda cist.

Jako uprime, dost hracu porad opakuje jednu vec dokola a napada SS, ze znicil AW. Nemuzu si pomoct, ale to jak kdyz nekdo vola na call centrum O2 a rve na tu operatorku, ze mu nefunguje telefon. Co asi ta operatorka tak udela? SS jen pise texty ke kampanim a snazi se delat vsechno proto, aby na EU serveru aspon nekdo hral. To, ze AW je takovy, jaky je, je dany tim, ze to vyvijej rusaci pro rusaky. A rusaci totalne kaslou na to, co si mysli na EU/NA serveru. AW predtim byl vyvijenej zapadni firmou pro zapadni trh - rusaci plakali, ze jim to nefunguje na kalkulackach a mail.ru zase byl nastvanej, ze je to malo WoT klon. Tak to dneska vyviji rusaci pro rusaky. A s touhle pakazi, ktera totalne ignoruje feedback z EU, SS spolupracuje a snazi se na EU nekoho udrzet. 

Tim nechci obhajovat SS, proto mi vadi, jak je neuprimnej a bulikuje hovadiny. Na druhy strane, zacina mi trochu vadit primitivismus nekterych hracu tady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mysakbm napsal:

A sly by promazat i ty kecy od Aoruse? Jednak se chova jak rozmazlenej fracek, kterymu nedali lizatko, a druhak placa naprosty hovadiny, takze se to uz neda cist.

Jako uprime, dost hracu porad opakuje jednu vec dokola a napada SS, ze znicil AW. Nemuzu si pomoct, ale to jak kdyz nekdo vola na call centrum O2 a rve na tu operatorku, ze mu nefunguje telefon. Co asi ta operatorka tak udela? SS jen pise texty ke kampanim a snazi se delat vsechno proto, aby na EU serveru aspon nekdo hral. To, ze AW je takovy, jaky je, je dany tim, ze to vyvijej rusaci pro rusaky. A rusaci totalne kaslou na to, co si mysli na EU/NA serveru. AW predtim byl vyvijenej zapadni firmou pro zapadni trh - rusaci plakali, ze jim to nefunguje na kalkulackach a mail.ru zase byl nastvanej, ze je to malo WoT klon. Tak to dneska vyviji rusaci pro rusaky. A s touhle pakazi, ktera totalne ignoruje feedback z EU, SS spolupracuje a snazi se na EU nekoho udrzet. 

Tim nechci obhajovat SS, proto mi vadi, jak je neuprimnej a bulikuje hovadiny. Na druhy strane, zacina mi trochu vadit primitivismus nekterych hracu tady. 

Takže uvedeme to na pravou míru? Kde že kecám hovadiny? Přímo text prosím

 

btw.. když už neznáš situaci tak alespoň mlč než ze sebe uděláš blbečka. SS není jako operátorka na call centru.. SS totiž nedělá jen překlady.. SS ty eventy vytváří, píše k nim story které nikoho nezajímají, píše reporty atd... takže ano.. za stav který teď ve hře je může SS.

 

Přístě než si mě vezmeš do huby tak si napřed nalískéj a zkus se informovat na skutečnosti. 

 

Co se týče toho výkvětu co si psal mezi tím.. prostě snůška nesmyslů... ale tak proč to nesvést na rusáky  a nelézt někomu do zadnice 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádřím svůj názor. Lidé se nahrnuli do GLOPS, aby si vyjezdily tančík a bonusy a na PVP kašlali, ti co chtěli jezdit PVP, měli prostě smůlu a jelikož nechtěli čekat měsíc, až si někteří nagrindí v GLOPS, tak odešli, nebo hrají na jiném serveru. Teď akce na GLOPS skončila, bonusy také a tak chtějí někteří zase hrr do PVP, aby mohli uplatnit ty úplatky z GO. A čučí že je to nehratelné. Toto jste si měli uvědomit předtím, než jste šli podpořit MyCom v jejich modu GO. Že si teď někteří chtějí zahrát PVP, už nás skalní fandy tohoto modu netrápí, našli jsme si alternativu, kde hráči preferují hru v modu, který chceme hrát.Neříkám že všichni, někteří měli tu trpělivost čekat celý večer na 2 skirmishe, ale na většinu platí to, co jsem řekl. Vy jste kašlali na PVP, když bylo potřeba hráčů, teď my kašleme na vás a ty tanky co jste dostali, si můžete v garáži otáčet stále dokola. Ano, jsem rozezlen, PVP mod jsem podporoval od začátku, inicializoval odpočty třeba tří batalionů na jednom TS, snažil se všechny co znám nahnat do tohoto modu, a pak lidé, kteří ho nechali padnout(znova opakuji že ne všichni), halasí, jak je potřeba jezdit odpočty. Brrr. Styďte se uličníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Aorus_AIR napsal:

To abys nevyšla ze cviku a pořádně si to natrénovala :D Víš že pravidelný trénink je polovina úspěchu :D

Nedráždi hada bosou nohou :-D  Tady jsme rychlejší jak průjem :-P  a hlavně tebe si musíme hlídat. Neboj, nejen já :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...