Přejít na obsah

AW - Diskuze na téma AW, PVP, GLOBS, PVE


Grad

Recommended Posts

 Však on si vás na ofiku hlídá, tomu novýmu topicu dávám čas tak do večera, než si toho všimne a ten link v podpisu, počítám taky vyluxuje.

U mě to zdůvodnil tím, že je zakázáno mít v podpisu link na jiné fórum o AW, protože "to jediné správné" je jen to oficiální .... který nám pár hodin předtím pro ČS uzavřel ... :rofl-16c: 

 

 Sorry ale u mne podpora Silent-Serveru už skončila. (... a trpělivý jsem byl dost dlouho)

Připadal bych si, jako by mě střídavě někdo fackoval a kopal do rozkroku, já mu za to ještě poníženě děkoval a přispíval mu svými penězi na nové kopačky, protože se mi to "fakt líbí". :laugh: 

 Sám psal, že největší feedback pro ně je - nehrát, tak když jsou mu reakce hráčů na fóru málo - ty maže, chce rovnou "no play-feedback", budiž.

Navíc to jeho chování a reakce ... tam by měl být někdo jiný ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nebudeš, ty co tě znají, tak vědí své.

 

Bývalá CZ/SK sekce byla bohužel jedna velká hromada mrvy. Takhle šílené forum jsem ještě nikde neviděl.

Sám jsem moderoval forum, které mělo přes 500 uživatelů, dnes jich je mnohem více. Samožřejmě jsem na to nebyl sám, každý měl svou sekci. A to forum dál žije.

 

Vždycky se objeví někdo, kdo je vulgární, napadá okolí, lečí si kompleks, nebo prostě jen Trollí.

Když nebyl nikdo, kdo by to ohlídal, je jasné, že se to zvrhlo. Za sebe jsem na to mnohokrát poukazoval. Když nevrhovali tebe za moderátora, tak to nešlo.

 

Držím ti palce, ale myslím, že jsi plavčík na Titanicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Teď upřímně Ashi, myslíš, že by byla ČS sekce na ofiku zrušena nebo i jinak "buzerována" , kdyby tam na postu "červenýho" nebyl někdo, kdo náhodou je taky ČS a rozumí československy ?

Jak mám pobrat, že tu před pár týdny někdo napsal, že je to u SS přeci stará známá věc, že se rád "vozí" po ČS a že to tak dělal už ve WoT ?

Asi to bere tak, že čím víc bude protiČS - tím většího "zápaďáka" to z něho udělá. :-D

Vietnamskou, Čínskou komunitu takhle buzerovat v jejich topicu nemůže, protože jim nerozumí - to jen my jsme holt "vyhráli" jeho.

 Je problém více v nás, nebo v něm ? ... sorry ale podle mě to je jeho "válka" - komplex - prostě v našem případě nás nebere jako platící zákazníky,

kterým by měl naslouchat stejně jako jiným, nás bere jen jako přítěž - obtížný hmyz - protože nám rozumí a nelíbí se mu to.

Začít na RU není vůbec tragédie a jelikož se tam hraje a nečeká, jde to rychle.

Každého věc co chce u monitoru dělat. :smile:

Zajistit a udržet hráče je práce/úkol obsluhy Silent-Serveru ne moje, já se mám za své peníze bavit ... a to lze teď jen na RU. 

+za to jak se zachoval mu nehodlám v jeho práci/úkolu pomáhat a ani přispívat na jeho mzdu.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, také jsem měl strach, také se mě nechtělo začínat znova, ale jde to vážně rychle, navíc si člověk rozjede to, co už zná, s těmi tanky umí a hlavně tam to frčí, takže bitva za bitvou na každém tieru, kolega od nás měl do druhého dne IV tier. Hlavně se nebát, a je to i zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Silentstalker napsal:

Ty jo, Ashadaku, když jsi mi psal abych "přišel mezi vás", ani mne nenapadlo že to tu tak "jede" :)

 Vítej na fóru, snažíme se, ale největší zásluhy patří Květuli, jak říká jedno přísloví "za vším hledej ženskou", v tomto případě v tom pozitivním slova smyslu :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Ashadak napsal:

 Vítej na fóru, snažíme se, ale největší zásluhy patří Květuli, jak říká jedno přísloví "za vším hledej ženskou", v tomto případě v tom pozitivním slova smyslu :thumbsup:

Nepřeháněj. Já jen nabídla místo ;-) To, že se tady o to staráte je vaše zásluha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kvetule napsal:

Nepřeháněj. Já je na nabídla místo ;-) To, že se tady o to staráte je vaše zásluha.

Ono někdy motivovat lidi pro společné úsilí je ta nejhorší a nejdůležitější práce...a nevím kdo do mě s vydrou tak dlouho hučel :laugh: Ale chtěli jste spam, máte spam.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Grad napsal:

 No pěkně Ashi, na moderátora ČS sekce mu nejsi dost dobrý/"vhodný" ... ale jako jeho externí cyklista ... schön. :laugh: 

Sorry jako. ;-) 

 

 

 

No moderátorství na ofiku mi raději ani nepřipomínej. Za to bych si měl vysypat popel na hlavu. Silent mi ho nabídl, ale já byl blbej a nechtěj jsem být zlý, ošklivý a mazat příspěvky, banovat apod. Kdybych to, ale zase na druhou stranu vzal, třeba by se CZSK sekce nezrušila. Bohužel v tom období jsem na to neměl čas. Do teď toho lituju...:ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam chceš jako v pátek hrát když to ti ****** zase ****** a do bitvy tě to nechodí. Akorát ti tam visí 10 minut joining a pak tě to vždy vyhodí s chybou... Ale místo toho aby to opravili tak se tam plácají po zádech jak se jim to povedlo :D Chudáčci.. je mi jich až líto.

Upraveno uživatelem RoboZilina
vulgarizmus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Aorus_AIR napsal:

A co tam chceš jako v pátek hrát když to ti ****** zase ****** a do bitvy tě to nechodí. Akorát ti tam visí 10 minut joining a pak tě to vždy vyhodí s chybou... Ale místo toho aby to opravili tak se tam plácají po zádech jak se jim to povedlo :D Chudáčci.. je mi jich až líto.

Tak já to ještě nezkoušel a nápad vznikl před aktualizací...pokud to bude do té doby nehratelné, tak to odložíme, ale jak psala Květule...je to akce hlavně pro nás... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, člověk si chce zahrát a nechce na RU server, tak zkusí prostě nějakou akci a hned je to špatně .... 

Si hrajte na RU, kdo bude chtít, tak přijde. Určitě to nevzniklo za účelem někomu pomáhat a pokud to nejde, tak se to opravdu odloží. Od toho máme pusy, aby došlo k nějaké domluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak drobné info pro ty, kteří ještě nehráli patch 0.21, až do VIII tieru zapomeňte na vše, co jste se učily, jedinné co se dá jezdit jsou vozidla s HE granáty(Ruská linie T) a hlavně rakeťáci, kor když už není automatické varování. :-) Jinak Ashi, kluci co okusili RU, už na EU nějak nechtějí, ani nemají čas, jedna bitva za druhou, ani si nestihnou přečíst email :-) A já musím pro kluky z batalionu hledat hratelnou zábavu, aby se nenudily a neutíkali jinam a to jim na RU můžu zajistit :-) Ale zaskočíme se podívat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Ashadak napsal:

Tak já to ještě nezkoušel a nápad vznikl před aktualizací...pokud to bude do té doby nehratelné, tak to odložíme, ale jak psala Květule...je to akce hlavně pro nás... 

Ano je to nehratelné.
20 minut čekačka z toho ti 10 minut svítí joining. Problém u všech hráčů.

Soudruzi zase někde udělali chybu, nebo je to jen další úmyslný krok jak si udržet místečko a nahnat lidí na GLOPS a PvE, protože u těchto tvou modu problém není. 

 

Doufám že brzy příjde den, kdy se ty neschopné ***** co tam sedí...

 

EDIT: To opravdu vtip nebyl ... pouze mé nejaktuálnější přání k Vánocům :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Silentstalker napsal:

Ty jo, Ashadaku, když jsi mi psal abych "přišel mezi vás", ani mne nenapadlo že to tu tak "jede" :)

 

Ty mas tu odvahu a drzost se tady ukazat? Po tom vsem, co jsi pro CZ/SK komunitu udelal?

Asi na tu bezpaternost musi mit clovek opravdu zaludek....blijici smajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Aorus_AIR napsal:

Ano je to nehratelné.
20 minut čekačka z toho ti 10 minut svítí joining. Problém u všech hráčů.

Soudruzi zase někde udělali chybu, nebo je to jen další úmyslný krok jak si udržet místečko a nahnat lidí na GLOPS a PvE, protože u těchto tvou modu problém není. 

 

Doufám že brzy příjde den, kdy se ty neschopné ***** co tam sedí, všichni ufetují k smrti a nahradí je někdo schopnější. Ale vánoční večírek se blíží tak hlavně nasyslit další akce ať mají na fet :D

 

A vy se pak divíte že jsem československou sekci zrušil :) Takovou míru primitivismu jsem snad v životě neviděl (a ne, tohle nezačalo po zrušení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Silentstalker napsal:

 

A vy se pak divíte že jsem československou sekci zrušil :) Takovou míru primitivismu jsem snad v životě neviděl (a ne, tohle nezačalo po zrušení).

A ty se divíš? Update o měsíc později než na RU a ještě s tolika chybama a jednou kritickou? Tobě opravdu připadá normální, že vypustíte update bez toho aby jste ho otestovali? Přežil bych čekačku, ale když už to napíše joining a pak čekáš 10 minut  jak ***** na to aby tě to vyhodilo z čekačky to je prostě amaterismus. Pak brečíte jak vás nikdo nemá rád a komunita vám škodí, ale můžete si za to sami. Až začnete dělat věci jako profesionálové nikdo vám neřekne ani půl slova. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, reditelvesmiru napsal:

 

Ty mas tu odvahu a drzost se tady ukazat? Po tom vsem, co jsi pro CZ/SK komunitu udelal?

Asi na tu bezpaternost musi mit clovek opravdu zaludek....blijici smajlik

 

Tak jistě :) Co se "zásluh" týče, to, že česká a slovenská komunita měla vlastní forum byla moje zásluha (na to není "nárok"), včetně toho že jsem do ní psal ze začátku česky různé informace. Rovněž jsem se snažil odpovídat a udržovat jí jak to šlo (ačkoliv to není moje práce a nejsem za to placený, byl to prostě koníček). Kdyby byla komunita zůstala kritická ale konstruktivní, nikdo by jí nezavíral, ale kdo měl ty sprosťárny pořád číst. Uzavření bylo jediné logické řešení, jak jsem vysvětloval v PMkách mnohokrát těm, co se zeptali slušně (např. Ashadakovi, kterému děkuji za překlady a vše ostatní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Aorus_AIR napsal:

A ty se divíš? Update o měsíc později než na RU a ještě s tolika chybama a jednou kritickou? Tobě opravdu připadá normální, že vypustíte update bez toho aby jste ho otestovali? Přežil bych čekačku, ale když už to napíše joining a pak čekáš 10 minut  jak ***** na to aby tě to vyhodilo z čekačky to je prostě amaterismus. Pak brečíte jak vás nikdo nemá rád a komunita vám škodí, ale můžete si za to sami. Až začnete dělat věci jako profesionálové nikdo vám neřekne ani půl slova. 

 

Ano. Zaprvé, ten problém byl daný HW, ne patchem. Za druhé, i kdyby byl stav sebehorší, takový stupeň vulgarity není normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...