Přejít na obsah

AW - Páteční akce v AWčku - společné odpočty


Ashadak

Recommended Posts

4wCkvMa.jpg

 

Je k tomu třeba něco dodat? Zaútočíme až na hranici vytíženosti TS serveru(200)? 

 

Akce probíhá v rámci projektu " Přidej se k nám!!! Iniciativa pro podporu EU serveru".

Čím víc nás bude, tím větší bude šance si zase zahrát PVP ve větším počtu na EU.

Proto budeme rádi, když se zapojíte a přijdete podpořit Květuli, Garrtha, Ashadaka a další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, snad se jim podaří opravit to "joining", včera se mi nepodařilo dostat vůbec do bitvy :(

JJ snad jo, jinak si PvP nezahrajeme. Pracují na nápravě. Doufám, že po dnešní údržbě to už bude v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Protektor napsal:

Kolik vás nakonec bylo ? Respektivě do kolika jste hráli ? Přihlásil jsem se 11 minut po půlnoci a ve frontě v PVP 7 hráčů :-D.

 Kolem dvaceti na tsku + FOSY, CZP, 9TD na svém tsku + další borci ze zahraničních klanů, kteří slíbili, že se zapojí. Zkrátka celkem dost...fakt paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera přesně v 20:00 nás to komplet odpojilo od serveru RU(krásná náhoda), takže nám nezbylo než jít na EU a doufat, že trefíme tu jednu bitvu, co se jezdila, což se nám většinou povedlo, 2x jsme ji minuly a čekaly jsme dalších 12 min. než se ukončí ta jedna bitva. Samo že jezdilo těch 30 stejných lidí pořád dokola a záleželo který z teamů vyfasuje hráče Koluzky a spol, pak bylo hned jasné, kdo vyhraje. jinak platí, co jsem řekl, EU PVP díky eventu skončilo, ani nemůže být doplněno novými hráči(nemají kde jezdit, nízké tiery čekají ve frontě 2-3 max. Z těch 30ti lidí v bitvě bylo tak 20-25 co se znají, takže to ani nebyla zábava, páč do některých se mi ani nechtělo střílet, naopak kluci v mojí četě chtěli střílet jenom Auruse(i když byl u nás v teamu, to jsem jim zatrhl :-) ), takže když byl proti, adrenalin byl hned na místě :-) Jen mi opět bylo strašně líto těch kreditů, bedýnek, tanků a premium dní, co jsem na tom skoro nepoužitelném účtu viděl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého jsem ve 22:00 chytl na T8 tak přes 60 hráčů v 6 stihnutých odehraných bitvách, kteří se k 23:00 částečně "přelili" na glops. Dle mého to byl odvaz a nemít rodinný program se sledováním posledního Wolverína, tak jsem nastoupil ve 20:00. Jako kategorie Koluzky jsem moc přínosem nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajn...popravdě mě Koluškové, Luny999 a další chyběli...na RU by to byli skilleři...Bylo vidět, jak se to jezdí úplně jinak než na RU a já to mám rád, boj na každý píďi mapy, Mbt neustále v pohybu. Na RU se buď zakempěj nebo se jezděj jenom "kruhovky" a to mě fakt nebaví. Já se budu účastnit co budu moct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, arnost905 napsal:

Podle mého jsem ve 22:00 chytl na T8 tak přes 60 hráčů v 6 stihnutých odehraných bitvách, kteří se k 23:00 částečně "přelili" na glops. Dle mého to byl odvaz a nemít rodinný program se sledováním posledního Wolverína, tak jsem nastoupil ve 20:00. Jako kategorie Koluzky jsem moc přínosem nebyl...

Si na seba prilis prísny. Videl som ako si tam riadil. :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kvetule napsal:

Tak to domluvíme na další pátek nebo sobotu. Ve 19/20h se začne tierem 1 a půjdeme postupně po jednom až třeba max na tier 5. Ať se nemusí dohadovat, co se pojede za tier. Odpočet vezmu na sebe ;-) 

Prosil bych v sobotu. V pátek budu na cestě domů. Ještě by to chtělo udělat propagaci na fb a ofiko stránkách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...