Přejít na obsah

AW - Přidej se k nám!!! Iniciativa pro podporu EU serveru.


Ashadak

Recommended Posts

 

před 14 hodinami, MegaVydra napsal:

Mike nám udělal topic na ofiku 

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?126234-Join-us!-EU-Server-quot-Support-Initiative-quot&p=1570541#post1570541

 

Možná dorazí i nějakej Tureckej 

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?126243-Bize-Katılın!-AB-Sunucu-Destek-Girişimi

 

A psalo se i Polákům prej  ;)

Slušně rozjeto řekl bych  ;)

 

Nakonec PL se nekonal, protože Ishmael je na dovolený. Ale ENG verze se asi chytila. protože jsme potkali pár lidí z HYPE, SRY, i Dorel byl. Starý známý xichty, který jsem měsíc nepotkal. Takže asi úspěch.

A když jsem hrál po více jak měsíci 15 vs 15 na T10, připadal jsem si jak 10 letej kluk, kterej dostal tatrovku po půl roce škemrání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Grad napsal:

 Chvíli už jsem byl dnes nalomenej, že se snad stavím, jen abych potkal pár starých známých xichtů a nechal je po sobě střílet :smile: ale pak se stavila švagrová a už se nestavím, jdeme zítra na Anabelle 2:Zrození zla. :pinch:

Tak možná příští friday, rtepův ČS marathon jsem taky odjel, než to zabili měsíčním eventem v GLOPSu. <_<

segra říkala, že dvojka je nuda tak se netěš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MikeVrbka napsal:

 

 

Nakonec PL se nekonal, protože Ishmael je na dovolený. Ale ENG verze se asi chytila. protože jsme potkali pár lidí z HYPE, SRY, i Dorel byl. Starý známý xichty, který jsem měsíc nepotkal. Takže asi úspěch.

A když jsem hrál po více jak měsíci 15 vs 15 na T10, připadal jsem si jak 10 letej kluk, kterej dostal tatrovku po půl roce škemrání :-)

To, že se PL nekonalo nevadí. I tak ti moc děkujeme.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, tak včera večer překvapivě hodně lidí na PVP, dobře jsem si zahrál. (problém se zamrznutím v " joining" odstraněn). Tak věřím, že dnes večer to bude to ještě lepší :woot:

Tak super, že ten problém je pryč a vše může proběhnout dle plánu. Na večer se fakt těším :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, tak včera večer překvapivě hodně lidí na PVP, dobře jsem si zahrál. (problém se zamrznutím v " joining" odstraněn). Tak věřím, že dnes večer to bude to ještě lepší :woot:

Včera jsem to zkusil. 2x jsem se nedočkal a potřetí mě to vzalo jenže za chvíli jsem byl v garáži a tank zůstal v bitvě. Jinak super, že máme svoje vlákno na ofiku. Ale Anglicky? To trochu postrádá smysl. V kolik dneska začínají ty odpočty 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MikeVrbka napsal:

 

 

Nakonec PL se nekonal, protože Ishmael je na dovolený. Ale ENG verze se asi chytila. protože jsme potkali pár lidí z HYPE, SRY, i Dorel byl. Starý známý xichty, který jsem měsíc nepotkal. Takže asi úspěch.

A když jsem hrál po více jak měsíci 15 vs 15 na T10, připadal jsem si jak 10 letej kluk, kterej dostal tatrovku po půl roce škemrání :-)

 

Přesně, včera ve frontě 70 lidí :woot: musel jsem si udělat screen, to jsem neviděl hodně dlouho :laugh: čekací doba vesměs šla. Na ts bylo 10 lidí jednu dobu... pecka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Včera jsem to zkusil. 2x jsem se nedočkal a potřetí mě to vzalo jenže za chvíli jsem byl v garáži a tank zůstal v bitvě. Jinak super, že máme svoje vlákno na ofiku. Ale Anglicky? To trochu postrádá smysl. V kolik dneska začínají ty odpočty 

 

Do ENG sekce jsem to dával schválně, CZ asi neměla smysl. I když v sekci ostatních jazyků se mohlo založit vlákno taky ... nepředpokládám, že by ho někdo mazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, MikeVrbka napsal:

 

Do ENG sekce jsem to dával schválně, CZ asi neměla smysl. I když v sekci ostatních jazyků se mohlo založit vlákno taky ... nepředpokládám, že by ho někdo mazal.

V sekci ostatních jazyků už vlákno bylo a je. První nám bylo smazáno a druhé je zamknuté, ale zůstalo a najdeš ho jako úplně první nahoře. ;-)

 

Je teda pravda, že tam pojednání o dnešní akci chybí :ermm:, ale to se dá rychle napravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...