Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

1 hour ago, Čikino said:

Čau  RoboZilina čo to máš prosim ta za program čo ti ukazuje teplotu GPU a CPU a  vyťaženie ram dik:-)

Je to MSI Afterburner a Riva statistics server. http://www.guru3d.com/files-get/msi-afterburner-beta-download,32.html

 

Musis si ale niekde pozriet navod, ako si vybrat polozky ktore chces vidiet> 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
9 minutes ago, Terminal said:

a už je novšia verzia ???

Poviem ti pravdu. Bol som asi mesiac úplne mimo.  Hru som ani nespustil. Nemám na to pomyslenie. 

 

Ale dnes ten zhon v práci viac-menej končí a od štvrtka by som mohol mať zas trochu času. 

 

Mám okrem iného aj nového prekladateľa, ktorý sa ponúkol, že bude pracovať na munícii a pancierovaní, takže projekt neumrel, len boli iné priority.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 minutes ago, akymcz76 said:

ROBO dík za tvojí práci. 

 

Ale možná bych chvilku posečkal. Chystá se patch, nové vylepšení velitelů apod.

 

Znáš to.

Za málo...ako vravím, na chvíľu som bol odpojený.

Inak len tak na okraj, s novým patchom by nemusel byť problém. Rôzne časti hry majú samostatné súbory s lokalizáciou. Práve napríklad velitelia a posádka majú vlastné súbory a tak ich proste teraz nebudem prekladať a nechám si ich na neskôr.

 

 

Len aby nás medzičasom neprevalcoval WT "new era" :facepalm: 

Ešte chvíľu a už aj tam budú moderné stroje :-/

 

https://warthunder.com/en/news/4974-update-1-71-new-e-r-a-released-en

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Styl hry je dramaticky jiný pokud by se to zavedlo do AW tak do 30 sekund je konec bitvy v klasickém PVP pravda v arcade modu mužeš použít několik tanku v rámci tieru, ale i tak by to lidi nebavilo jako tebe. Proto taky nemá WT takovou základnu jako WOT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RoboZilina napsal:

Poviem ti pravdu. Bol som asi mesiac úplne mimo.  Hru som ani nespustil. Nemám na to pomyslenie. 

 

Ale dnes ten zhon v práci viac-menej končí a od štvrtka by som mohol mať zas trochu času. 

 

Mám okrem iného aj nového prekladateľa, ktorý sa ponúkol, že bude pracovať na munícii a pancierovaní, takže projekt neumrel, len boli iné priority.

 

 

 

Robo ja som reagoval na petrixa, bude nový patch hlavne zmeny velitelov tak asi všetci počkáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RoboZilina napsal:

Tak keďže už ide 0.22 na RU PTS, tak sa na to v blízkej dobe kuknem...sám som zvedavý.

V

Včera som drtil tak 2 hodinky,ťažko to komentovať,treba skusiť.Čo sa týka mňa je hra lepšia graficky,nové mapy ,ale to sa už o tom písalo,zatiaľ ide do 7 tieru a PVE na prvej úrovni s možnosťou výberu mapy.

Robo,to nám nerob mesiac preč,už som ti chcel volať,či si v poriadku a skoro som sa zastavil aj u teba-:witch-smiley:-na dušičky som bol na kysuciach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

46 minutes ago, peterramis said:

V

Včera som drtil tak 2 hodinky,ťažko to komentovať,treba skusiť.Čo sa týka mňa je hra lepšia graficky,nové mapy ,ale to sa už o tom písalo,zatiaľ ide do 7 tieru a PVE na prvej úrovni s možnosťou výberu mapy.

Robo,to nám nerob mesiac preč,už som ti chcel volať,či si v poriadku a skoro som sa zastavil aj u teba-:witch-smiley:-na dušičky som bol na kysuciach....

Hrať to asi ani nebudem, lebo to majú zas v blbom čase, ale stiahnem to a pozriem tie texty. Ak tam nájdem angličtinu, tak budem ďalej prekladať tieto nové texty a budem možno o krok napred.

 

Tiež som nebol doma na dušičky. Musel som sa presunúť tam kde sú predkovia, čiže na Oravu ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
27 minutes ago, Pista12cz12 said:

Ahoj jak je to tedka s funkčností na aktualizaci 0.22 vím že je to teď nově ale jestli se na tom bude nějak pracovat ?

Malo to byť prekvapenie, lebo neviem čo všetko tam poprehadzovali a pridali, tak si netrúfnem odhadnúť či budeme mať silu v tom vôbec pokračovať. Ja mám rozpracované nové skúsenosti posádky. A jeden kamarát pracuje na preklade PvE misií. To je ale fakt nadlho. Momentálne to vyzerá asi takto:

skills.thumb.png.f83f0ba8ff502b0e2671952d98bf16ee.png

 

 

 

Čiže som asi v 1/3.

 

Ak máte niekto schopnosti a chuť pomôcť s prekladom, tak sa nebojte prihlásiť. Dík.

 

Funkčnosť ešte nemám otestovanú, lebo som sa k hraniu vôbec nedostal :) .... len prekladám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36 minutes ago, tektzby said:

No já pomalu ale jistě pracuju na tom, co jsi mi poslal.

Tak snad skrz následující dvojici dnů přelouskám hlášky apodobně:hockey:

Tektzby zistil som, že na EU nasadili iný text ako som mal stiahnutý z PTS. Crew_skills je rozdielny o 500 riadkov. Moja práca z posledného týždňa viac-menej zbytočná :smileys-gaming-278245:

zbytocna2.thumb.png.bfabed3086648dcb4b5ec4ba3c5de7b8.png

 

Porovnám ešte ten tvoj súbor s tým čo nasadili na EU. Čo to kua skúšajú ?!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2017 at 21:22, RoboZilina napsal:

Tektzby zistil som, že na EU nasadili iný text ako som mal stiahnutý z PTS. Crew_skills je rozdielny o 500 riadkov. Moja práca z posledného týždňa viac-menej zbytočná :smileys-gaming-278245:

zbytocna2.thumb.png.bfabed3086648dcb4b5ec4ba3c5de7b8.png

 

Porovnám ešte ten tvoj súbor s tým čo nasadili na EU. Čo to kua skúšajú ?!

 

 

Kdyby něco, tak mi to postni znova.

Bez problémů ti pomůžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 17. 11. 2017 at 10:22 PM, RoboZilina said:

Tektzby zistil som, že na EU nasadili iný text ako som mal stiahnutý z PTS. Crew_skills je rozdielny o 500 riadkov. Moja práca z posledného týždňa viac-menej zbytočná :smileys-gaming-278245:

zbytocna2.thumb.png.bfabed3086648dcb4b5ec4ba3c5de7b8.png

 

Porovnám ešte ten tvoj súbor s tým čo nasadili na EU. Čo to kua skúšajú ?!

 

 

 

 

Tak robia si z toho úplnú srandu. Dnes som stiahol súbory a crew_skills majú pre zmenu 911 riadkov. Zas tam niečo pošteľovali.

 

 

zaszmena.thumb.png.2efcf64dcd6875ddcb533500585d0f58.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Aaron Goldstein changed the title to AW - Armored Warfare Slovenčina
  • pítt64 pinned a featured this topic
  • pítt64 locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...