Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

Teda nevím jak k tomu teď přistupovat.

Je samo, že aktivním hráčům na tomto fóru, (pokud budou mít zájem) bude poskytována lokalizace stejně jako do teď (pokud budou mít zájem)...viz. jejich přínos do jejího zpracování.

Co ale s patolízalama??? Jak je mezi nováčky poznat? (o jednom teda už vím)

No jak jsem psal již někdy začátkem, lokalizaci jsem si nejprve udělal sám pro sebe...A nikomu ji nevnucuji! Trvalo to zhruba 2,5 měsíce, a i když není špičková, neustále je pomalu, ale jistě narovnávána a kdyby těch některých unáhlených aktualizací, nebyl tak rychlý přísun, byla by možna lepší. (Taky si chci občas zastřílet :-) )

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, pítt64 napsal:

Teda nevím jak k tomu teď přistupovat.

Je samo, že aktivním hráčům na tomto fóru, (pokud budou mít zájem) bude poskytována lokalizace stejně jako do teď (pokud budou mít zájem)...viz. jejich přínos do jejího zpracování.

Co ale s patolízalama??? Jak je mezi nováčky poznat? (o jednom teda už vím)

No jak jsem psal již někdy začátkem, lokalizaci jsem si nejprve udělal sám pro sebe...A nikomu ji nevnucuji! Trvalo to zhruba 2,5 měsíce, a i když není špičková, neustále je pomalu, ale jistě narovnávána a kdyby těch některých unáhlených aktualizací, nebyl tak rychlý přísun, byla by možna lepší. (Taky si chci občas zastřílet :-) )

 

 

Se mnou ,jako odběratelem Tvoji češtiny můžeš počítat a banu se nebojím tuhe hru hraju pro odreagování a kdybych ji náhodou nemohl hrát, tak bude zase jiná.Tedy jestli ji ještě budeš poskytovat a nebudeš mě řadit mezi patolízaly:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...