Přejít na obsah

Recommended Posts

Pánové, prosím o strpení, zásah do hry je zatím největší za dobu co to dělám a že nechci být jako MyCom, potažmo MailRu, nějaký čásek to trvá...Lokalizace bude k mání nejdříve v sobotu. Po chvilce testů. Děkuji za pochopení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 21. 11. 2018 at 13:49, pítt64 napsal:
před 9 minutami, pítt64 napsal:

Pánové, prosím o strpení, zásah do hry je zatím největší za dobu co to dělám a že nechci být jako MyCom, potažmo MailRu, nějaký čásek to trvá...Lokalizace bude k mání nejdříve v sobotu. Po chvilce testů. Děkuji za pochopení.

Nespěchej :-) stejně zase padají servery :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, pítt64 napsal:

Fajn Pítt, v pohode,  kľudne to dorob. Ale iste chápeš že sme netrpezliví, sorry.  Na 100% súhlasím s tým že je treba dať do obehu produkt ktorý je už funkčný. Viď dnešný stav serverov na AW...hanba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 19 minutami, MeJiX napsal:

a vzhledem k tomu, že jim to každou chvíli padá, těžko se dá něco zkoušet

A navíc - po vyhrané bitvě se mi nevrátil tank do garáže, od té doby hra padá a nejde najet.

Už jsem odeslal asi 10 reportů o chybě.

souhlasím s tebou, neodladěno a spousta chyb :-( zkusím to až zítra 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 34 minutami, arnost905 napsal:

Prosím Tě a kde je k tomu nějaký help? Ten by se mohl dát někam na přední místa k návodům.

Žádný help není a je podle mě i zbytečný, tyto odznaky se získavají normálně v každé bitvě. Jen budeš muset podle úkolů bojovat.

pokud je tam úkol např. "získejte 12 odznaků Rváč", je to o poškození 12 vozidel, pokud u úkolu není uvedeno že, ho musíš splnit např. v 10 bitvách, hraješ tak dlouho než to splníš. 

V další verzi bude nápověda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím to padání servrů je děs, večer mám rozahranou bitvu, najednou šup a jsem ze hry venku je to děs. Tak snad to bude již lepší, bez padání. Také chci poprosit pitta, o češtinu 0.27 EU až bude hotová o zaslání.

Předem dík, jdu vyzkoušet nějakou bitvu. Hodně zdaru při tvorbě překladu.:Smile_honoring:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 40 minutami, pítt64 napsal:

Snad to mám hotové, i když ve hře se určitě něco najde.

Takže, 0.27 je k mání.

Komu jsem neposlal dnes večer písněte si raději znova, i schránku jsem musel vymazat.

ahoj, muzu poprosit taky CZ pro EU.. pokud je k dispozici diky. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj Píte. Poprosil bych taky o novou verzi cestiny. Samozrejme pro EU. I kdyz ted uz je to asi jedno kdyz je globalni server ne? A dekuji predem. Ses borec !!

Jinak obecne k novemu updatu. Mne osobne se moc libi. Zmeny v mapach, vetsi stridani map, lepsi zvuky, vetsi obtiznost, nove specialky taky hezci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se