Přejít na obsah

Recommended Posts

Ok, mám už té angličtiny taky dost. Mohl bych tedy poprosit rovněž o češtinu na EU? Díky :-)

Apropo, proč tu není žádný přímý link ke stažení? Je to z nějaké důvodu? Bývale bych na stream hodil link pro ostatní, ale asi to není dobrý nápad. Předpokládám, že My.com byy si to mohl vyložit špatně, co? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 3 hodinami, Najlvin napsal:

Ok, mám už té angličtiny taky dost. Mohl bych tedy poprosit rovněž o češtinu na EU? Díky :-)

Apropo, proč tu není žádný přímý link ke stažení? Je to z nějaké důvodu? Bývale bych na stream hodil link pro ostatní, ale asi to není dobrý nápad. Předpokládám, že My.com byy si to mohl vyložit špatně, co? :D

Jako že by si tady dbal na správu verzí a projektu pro pítta?

https://sourceforge.net/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 13 hodinami, Najlvin napsal:

Možná proto, že to není oficiální práce pro My com.

Člověk a kolektiv, který se o to stará si tím alespoň zaslouží trochu vděku za tuto záslužnou práci.

Spíš by se mělo řešit, kdo češtinu chce, ať se dozví kam jít a komu si o ni říct.

nestalo se, že by někomu nevyhověl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, akymcz76 napsal:

Možná proto, že to není oficiální práce pro My com.

Člověk a kolektiv, který se o to stará si tím alespoň zaslouží trochu vděku za tuto záslužnou práci.

Spíš by se mělo řešit, kdo češtinu chce, ať se dozví kam jít a komu si o ni říct.

nestalo se, že by někomu nevyhověl.

A klíč k tomu je www.worldofwars.cz

Takže stačí prezentace tohodle webu mezi CZ/SK komunitou.

A to je práce pro nás všechny.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 22 minutami, RoboZilina napsal:

Přidávám sa k otazke Najlvina. Preco tu jednoducho nedáš Link na stiahnutie? Lamem si nad tým už nějaký čas hlavu...

Jak je v současné době moderní odpovím Ti stejně: "Bez komentáře"

A jak tady už výše padlo...poslal jsem lokalizaci každému kdo si požádal, nikoho neselektuji a tak v tom žádný problém nevidím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 16 minutami, Najlvin napsal:

Jak je to s instalací? Zkopíroval jsem složku "english" do složky "localisations". Má se ještě něco udělat? Protože názvy tanků jsou najednou psané v azbuce, tak jestli nedělám něco špatně :-)

Tak nějak si myslím, že to k tomu patří...již jsem to psal dříve. To samé ruská jména, i když jsou upravena dle EU regionu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se