Přejít na obsah

Recommended Posts

1 hour ago, pítt64 said:

měl bý být, ale ne velkej, beru to podle test serveru

Ahoj Pítt64 tak teraz neviem či ťa mám poprosiť o novú verziu češtiny na EU server alebo  GLOBAL server alebo ako to bude neviem či je vtom rozdiel alebo nie. Alebo mám ešte počkať až to nahodia? :Smile_amazed:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 19 hodinami, Energon napsal:

Ahoj Pítt64 tak teraz neviem či ťa mám poprosiť o novú verziu češtiny na EU server alebo  GLOBAL server alebo ako to bude neviem či je vtom rozdiel alebo nie. Alebo mám ešte počkať až to nahodia? :Smile_amazed:

Vydrž prďka vydrž, sám nevím co dovedové vymyslí s klientem. V současnosti jsou to vlastně dvě hry, Na EU a NA běží AW a na RU je AW-Projek Armata. I když jsou hry skoro totožné, ne všade běží všechno. Což i pravděpodobně zůstane.

Lokalizace je nahrazení jazyka, kterého zvolíš při spuštění hry. S Globálním serverem to spojeno nebude. Jak sis mohl přečíst, zůstanou rozdíly pro Evropské hráče a Ruské hráče. Akorát že ve hře PvP se ojeví vedle tebe ruská četa nebo naopak.

Teda snad jsem to napsal správně :-)

A je to tak i nadále a budou stále dvě lokalizace a dvě hry, teda s TS a PTS servery 4 hry

Na instalaci lokalizace se tedy NIC NEMÉNÍ

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
4 minutes ago, pítt64 said:

Vydrž prďka vydrž, sám nevím co dovedové vymyslí s klientem. V současnosti jsou to vlastně dvě hry, Na EU a NA běží AW a na RU je AW-Projek Armata. I když jsou hry skoro totožné, ne všade běží všechno. Což i pravděpodobně zůstane.

Lokalizace je nahrazení jazyka, kterého zvolíš při spuštění hry. S Globálním serverem to spojeno nebude. Jak sis mohl přečíst, zůstanou rozdíly pro Evropské hráče a Ruské hráče. Akorát že ve hře PvP se ojeví vedle tebe ruská četa nebo naopak.

Teda snad jsem to napsal správně :-)

Jasné v pohode počkám ako to dopadne a potom sa ozvem na tu češtinu . Dakujem za info :Smile_honoring:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska prvá hra a po pár minútach ma vyhodilo z bitvy i z hry úplne zobrazila sa mi nejaká tabuľka z hlásením ktoré bolo po anglicky netuším čo po mne chceli ale vyzeralo to ako nejaká výstraha tak som odstránil češtinu a všetko v pohode ak nepočítam tie prehry čo mi potom dalo 0:15 a 2:15 ďalej som už nehral nemám na to nervy. Netuším či to malo naozaj súvis s tou češtinou možno mi to niekto objasní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 8 minutami, kapor napsal:

Dneska prvá hra a po pár minútach ma vyhodilo z bitvy i z hry úplne zobrazila sa mi nejaká tabuľka z hlásením ktoré bolo po anglicky netuším čo po mne chceli ale vyzeralo to ako nejaká výstraha tak som odstránil češtinu a všetko v pohode ak nepočítam tie prehry čo mi potom dalo 0:15 a 2:15 ďalej som už nehral nemám na to nervy. Netuším či to malo naozaj súvis s tou češtinou možno mi to niekto objasní.

Screen shots?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 minutami, kapor napsal:

nenapadlo ma to ale zas im tam niečo vypadlo nedá sa pripojiť pravdepodobne to znova na pol roka odstránim s PC pretože toto ma nebaví.

1/2 roku? To přijdeš možná po další aktualizaci. A se stejnejma problémama.

Tak tejden, dva. pak to snad zas pujde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se