Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

před 8 hodinami, billll napsal:

Ahoj pítt64. Rád bych taky cestinu. Budu vdecný a všude te budu chválit. Díky předem.

 

Ahoj. Opravdu mě nemusíš všude chválit, (nebo jenom tam, kde mě neznají). A nebo až potom, co bude lokalizace 100% hotová, což asi nebude nikdy. :Smile_veryhappy:

Mě stačí, že je o to zájem a snad to přitáhne více nových (možná i staronových) hráčů.

Posílám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Ladinvirus napsal:

Ahoj lidi.

Tak jsem zase po dlouhé době stáhnul AW a poprosil bych o češtinu. Jsem zvědav na změny které proběhly, obzvlášť po sloučení serverů.

Ahoj. Koukal jsem na stream kde jsi psal do chatu. Jinak tady musíš napsat jestli to chceš pro EU nebo RU server. Ale v tvém případě se jedná o EU. Jak na češtinu popisuje Iosifek tady na straně 19.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Ahoj. Koukal jsem na stream kde jsi psal do chatu. Jinak tady musíš napsat jestli to chceš pro EU nebo RU server. Ale v tvém případě se jedná o EU. Jak na češtinu popisuje Iosifek tady na straně 19.

Čeština šlape, mnohokrát děkuji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Ladinvirus napsal:

Wolf je Wolf, Fox je pořád Fox :-) Jen Армата je Armata, Ветеран je Veteran, podobné názvy jsou v latince a některé názvy z azbuky v češtině jako třeba Драгун je Dragoun.

To je věc názoru, ale určite Драгун není dragoun, když tak Dragun. :-) Nebo třeba Husar???

Lepší z mého pohledu raději originál, než slátanina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...