Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

Před hodinou, huskyB12_CZ napsal:

No v tý předchozí verzi byl popisek u prvního a posleního perku z vobrázku "stejnej", že ten poslední sou vopravy sem pochopil až teď :)

 

image.png.11c3803bf79685e2af1d23b6d4659abc.png

Takže teď ok? To víš, pořád se něco děje :-)  :-) ale fajn postřech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, mám už té angličtiny taky dost. Mohl bych tedy poprosit rovněž o češtinu na EU? Díky :-)

 

Apropo, proč tu není žádný přímý link ke stažení? Je to z nějaké důvodu? Bývale bych na stream hodil link pro ostatní, ale asi to není dobrý nápad. Předpokládám, že My.com byy si to mohl vyložit špatně, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Najlvin napsal:

Ok, mám už té angličtiny taky dost. Mohl bych tedy poprosit rovněž o češtinu na EU? Díky :-)

 

Apropo, proč tu není žádný přímý link ke stažení? Je to z nějaké důvodu? Bývale bych na stream hodil link pro ostatní, ale asi to není dobrý nápad. Předpokládám, že My.com byy si to mohl vyložit špatně, co? :D

Jako že by si tady dbal na správu verzí a projektu pro pítta?

https://sourceforge.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Najlvin napsal:

Ok, mám už té angličtiny taky dost. Mohl bych tedy poprosit rovněž o češtinu na EU? Díky :-)

 

Apropo, proč tu není žádný přímý link ke stažení? Je to z nějaké důvodu? Bývale bych na stream hodil link pro ostatní, ale asi to není dobrý nápad. Předpokládám, že My.com byy si to mohl vyložit špatně, co? :D

Možná proto, že to není oficiální práce pro My com.

Člověk a kolektiv, který se o to stará si tím alespoň zaslouží trochu vděku za tuto záslužnou práci.

Spíš by se mělo řešit, kdo češtinu chce, ať se dozví kam jít a komu si o ni říct.

 

nestalo se, že by někomu nevyhověl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, akymcz76 napsal:

Možná proto, že to není oficiální práce pro My com.

Člověk a kolektiv, který se o to stará si tím alespoň zaslouží trochu vděku za tuto záslužnou práci.

Spíš by se mělo řešit, kdo češtinu chce, ať se dozví kam jít a komu si o ni říct.

 

nestalo se, že by někomu nevyhověl.

A klíč k tomu je www.worldofwars.cz

Takže stačí prezentace tohodle webu mezi CZ/SK komunitou.

A to je práce pro nás všechny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, RoboZilina napsal:

Přidávám sa k otazke Najlvina. Preco tu jednoducho nedáš Link na stiahnutie? Lamem si nad tým už nějaký čas hlavu...

Jak je v současné době moderní odpovím Ti stejně: "Bez komentáře"

A jak tady už výše padlo...poslal jsem lokalizaci každému kdo si požádal, nikoho neselektuji a tak v tom žádný problém nevidím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Najlvin napsal:

Jak je to s instalací? Zkopíroval jsem složku "english" do složky "localisations". Má se ještě něco udělat? Protože názvy tanků jsou najednou psané v azbuce, tak jestli nedělám něco špatně :-)

Tak nějak si myslím, že to k tomu patří...již jsem to psal dříve. To samé ruská jména, i když jsou upravena dle EU regionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...