Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

před 10 hodinami, garrth napsal:

kvuli sobe

Tak tohle mě od tebe překvapilo a trochu namíchlo. Jsem už starý pán, k čemu bych to potřeboval?

Na druhou stranu. nejspíš je to oficiální stanovisko my.com. Nedat hráčům vybrat, to je jejich současná politika.

Tak pozor na to garrte, jsi s nima na jedné lodi. Hlásáš stejný názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Iosifek napsal:

Tak tohle mě od tebe překvapilo a trochu namíchlo. Jsem už starý pán, k čemu bych to potřeboval?

Na druhou stranu. nejspíš je to oficiální stanovisko my.com. Nedat hráčům vybrat, to je jejich současná politika.

Tak pozor na to garrte, jsi s nima na jedné lodi. Hlásáš stejný názor.

stary, nestary - nikdy nevis, kdy se to muze hodit :)

az nas obsadi armada juesej, tak jeste budes  garrtovi dekovat... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Direktore, já bych bejt ostatníma, tak byl opatrnej na to, chtít učit Čechy jinou řeč.

Jako hostitelé máme skvělou pověst. A když jsme zaneprázdněni posluhováním hostům, tak nemáme čas na výlety.

Ovšem, když hosti nepřijedou, není co dělat, tak se Češi nudí a vyrazí na rajs, podívat se po světě. Jako hosté nemáme moc dobrou pověst. Možná za to může Přemek Otakar II, možná Honza Žižků. Určitě ale naši pradědkové, co vyrazili na vandr s cestovkou c.k. mocnářství, ta jim krachla a museli si pořídili vlastní cestovku. Akorát to vzali z gruntu a místo lístků na Trans-Sibiřskou magistrálu, si ji pořídili celou. Nějak tam tím způsobili tenkrát dopravní kolaps. Teda, byli poctiví, když našli jen tak pohozenej státní zlatej poklad, tak ho vrátili. A nezapoměli na zábavu a předky. Honza Žižků válčil v rybníce, teda vypuštěným. Oni svedli vítěznou námořní bitvu taky na rybníce, nejakej Bajkal se menuje.

No a za poslední výpravou do Kanady před pár lety, stojí Josef Klíma a vysílaní TV. Tenkrát se tam Češi, co neuměli ani pořádně česky, natož engliš nebo franze, houfně vydali. Asi maj v Kanadě pro hosty málo pokojů, protože zavřeli vchod, a vyvěsili cedulku obsazeno. A to tam těch Čechů ani moc nepřijelo, sotva pár tisíc, a stejně se většinou brzo vrátili.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, reditelvesmiru napsal:

tyyy jo, psal jsi sice, ze jses starej, ale ja vubec netusil, ze jeste pamatujes Premka nebo jednovokyho Honzu :))

Neznalost neomlouvá, ale hříchu nečiní.

Jo, to byly časy. Lidi měli k sobě tak nějak blíž.

Když jsi chtěl někoho břinknout palcátem po šišáku, aby se mu v kebuli rozsvítilo, tak jsi se mu mohl u toho podívat do očí a vysmát do ksichtu. Případně si na něj plivnout nebo do něj kopnout.

A dneska? Zaměříš ho GPS a až následně zjišťuješ, že tam někde daleko v pr..li, tam co je ten kráter, tak stávalo celkem velké město na kopci.

Jj., není nad starou dobrou ruční práci. A jasanové, případně habrové dřevo, železem pobité. Žádné nespolehlivé součástky z Thaj-wanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, pítt64 napsal:

Mě osobně je u zádlele jak Rusko, tak USA, tak řešení něčeho co nemohu ovlivnit. Jsem tady hlavně proto, abych si zahrál. 

Jj., moje řeč.

Češi už udělali do světa dost velkou díru. Tím nemyslím tu u Mostu nebo v Ostravě. Například, Pepa Švejkovic byl rozvážnej a kam to dotáhl. Jára Cimrman to byl fištrón.

Dřív byli jen komunisti. Teď se s těma -istama roztrhl pytel.  Různý eko- a další aktivisti.

Český sedláci, než by se s nima dohadovali, tak Krtka poslali na ISS, ať si tam reje vákum a ne zahrady. A teď můžou spokojeně zase na polích pěstovat dotace.

Holt bližší je mě knedlo-vepřo-zelo, svíčková se šesti, nebo ovarový koleno s hořčicí a křenem. Kam se na to hrabe boršč nebo ňákej hambáč. Fuj, kdoví co do toho namleli. To ať si nechaj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, huskyB12_CZ napsal:

 

Všechno běží, ale přesto mi ho prosím pošli (samože eu), abych o něco náhodou nepřišel :) 

p.s. nepobral sem totožný popisky u perků posádky, klidná jízda vs. střelba za jízdy

Díky

koukni teď, něco bylo opraveno, a pokud možno pošli vždy screen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...