Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

1 hour ago, pítt64 said:

měl bý být, ale ne velkej, beru to podle test serveru

Ahoj Pítt64 tak teraz neviem či ťa mám poprosiť o novú verziu češtiny na EU server alebo  GLOBAL server alebo ako to bude neviem či je vtom rozdiel alebo nie. Alebo mám ešte počkať až to nahodia? :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Energon napsal:

Ahoj Pítt64 tak teraz neviem či ťa mám poprosiť o novú verziu češtiny na EU server alebo  GLOBAL server alebo ako to bude neviem či je vtom rozdiel alebo nie. Alebo mám ešte počkať až to nahodia? :Smile_amazed:

Vydrž prďka vydrž, sám nevím co dovedové vymyslí s klientem. V současnosti jsou to vlastně dvě hry, Na EU a NA běží AW a na RU je AW-Projek Armata. I když jsou hry skoro totožné, ne všade běží všechno. Což i pravděpodobně zůstane.

Lokalizace je nahrazení jazyka, kterého zvolíš při spuštění hry. S Globálním serverem to spojeno nebude. Jak sis mohl přečíst, zůstanou rozdíly pro Evropské hráče a Ruské hráče. Akorát že ve hře PvP se ojeví vedle tebe ruská četa nebo naopak.

Teda snad jsem to napsal správně :-)

A je to tak i nadále a budou stále dvě lokalizace a dvě hry, teda s TS a PTS servery 4 hry

Na instalaci lokalizace se tedy NIC NEMÉNÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, pítt64 said:

Vydrž prďka vydrž, sám nevím co dovedové vymyslí s klientem. V současnosti jsou to vlastně dvě hry, Na EU a NA běží AW a na RU je AW-Projek Armata. I když jsou hry skoro totožné, ne všade běží všechno. Což i pravděpodobně zůstane.

Lokalizace je nahrazení jazyka, kterého zvolíš při spuštění hry. S Globálním serverem to spojeno nebude. Jak sis mohl přečíst, zůstanou rozdíly pro Evropské hráče a Ruské hráče. Akorát že ve hře PvP se ojeví vedle tebe ruská četa nebo naopak.

Teda snad jsem to napsal správně :-)

Jasné v pohode počkám ako to dopadne a potom sa ozvem na tu češtinu . Dakujem za info :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska prvá hra a po pár minútach ma vyhodilo z bitvy i z hry úplne zobrazila sa mi nejaká tabuľka z hlásením ktoré bolo po anglicky netuším čo po mne chceli ale vyzeralo to ako nejaká výstraha tak som odstránil češtinu a všetko v pohode ak nepočítam tie prehry čo mi potom dalo 0:15 a 2:15 ďalej som už nehral nemám na to nervy. Netuším či to malo naozaj súvis s tou češtinou možno mi to niekto objasní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kapor napsal:

Dneska prvá hra a po pár minútach ma vyhodilo z bitvy i z hry úplne zobrazila sa mi nejaká tabuľka z hlásením ktoré bolo po anglicky netuším čo po mne chceli ale vyzeralo to ako nejaká výstraha tak som odstránil češtinu a všetko v pohode ak nepočítam tie prehry čo mi potom dalo 0:15 a 2:15 ďalej som už nehral nemám na to nervy. Netuším či to malo naozaj súvis s tou češtinou možno mi to niekto objasní.

Screen shots?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kapor napsal:

nenapadlo ma to ale zas im tam niečo vypadlo nedá sa pripojiť pravdepodobne to znova na pol roka odstránim s PC pretože toto ma nebaví.

1/2 roku? To přijdeš možná po další aktualizaci. A se stejnejma problémama.

 

Tak tejden, dva. pak to snad zas pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kapor napsal:

Môžte niekto čo má češtinu prezradiť či je všetko ok?

Ahoj kapor... na 100% to nie je tou češtinou, tá je v poriadku. Tie výpadky boli tým, že po update niekoľko krát padol server, nebolo možné sa prihlásiť a podobne. Predpokladám že sú to "detské" choroby po tom veľkom spojení serverov. Myslím že na tom robia a pomaly sa to dá do poriadku. Hrali sme v čate a niektorí mali češtinu a niektorí nie, všetkým to spadlo naraz. Asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, kapor napsal:

už viem čo znamenala tá tabuľka je to odoslanie správy prečo my spadla hra nakoľko sa mi to dnes stalo 3x po odstránení češtiny ide v pohode a nepadá

:-)  :-) Tak hraj bez ní no...(no já bych nejprve, být tebou aktualizoval klienta a potom dal novou lokalizaci, je možné, že je nějaký soubor poškozen nebo chybí. ), ale je to tvá věc. Mě to šlape bez problémů jak na EU klientu tak i na RU klientu. I na PTS.

Každý přece používá lokalizaci na své riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...