Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

V 2. 10. 2018 at 8:33, pítt64 napsal:

Pánové, tak mi nějak unikla aktualizace 0.26.4903 na EU. A nikdo mi to neřekl, teda...:Smile_trollface-3::facepalmic:. Ale bylo to v zápalu bojů na RU, tak sorry.

Zde je opravný balíček souború, které je potřeba nahradit:

https://uloz.to/!0ZkjdKRoLavS/0-26-4903-zip

Platné do soboty.

Nově zasílaná lokalizace ( dnešním dnem) již tyto změny obsahuje.

ahoj stiahol som si toto kde mám inštalovať?? do localization??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj pítt64, rád bych tě poprosil o češtinu do Armored Warfare. Hra se mi líbí, bohužel já a angličitna

nejsme moc velcí kamarádi... A tak tápu a tápu... A náhodou jsem na netu narazil na toto fórum.

Hraji na EU portálu. Předem moc děkuji, MeJiX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, MeJiX napsal:

ahoj pítt64, rád bych tě poprosil o češtinu do Armored Warfare. Hra se mi líbí, bohužel já a angličitna

nejsme moc velcí kamarádi... A tak tápu a tápu... A náhodou jsem na netu narazil na toto fórum.

Hraji na EU portálu. Předem moc děkuji, MeJiX

nějak zlobí uložto...jak to půjde pošlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

došlo, mockrát děkuji. Jen malý dotaz, jména některých velitelů jsou v azbuce, stejně tak názvy misí, nebylo by lepší ponechat angličtinu?

Jinak doporučuji webshare.cz - je mnohem spolehlivější, než ulozto. a přístup k souboru lze rovněž zaheslovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, MeJiX napsal:

došlo, mockrát děkuji. Jen malý dotaz, jména některých velitelů jsou v azbuce, stejně tak názvy misí, nebylo by lepší ponechat angličtinu?

Jinak doporučuji webshare.cz - je mnohem spolehlivější, než ulozto. a přístup k souboru lze rovněž zaheslovat.

To co je v azbuce, je a bude v azbuce. Lokalizace je i pro ty co hrají na RU, ale již jsem to tu vysvětloval dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, MeJiX napsal:

omlouvám se, těch stránek je opravdu mnoho, takže mi mohlo toto tvé sdělení uniknout.  Přesto ještě jednou mockrát díky za tvou ochotu a rychlost

Není proč se omlouvat....v pohodě přece...alespoň si napsal, že chceš EU  :-)

A já si zase u Tebe cením slušného vystupování !!!! :good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Pitte.

Jen postřeh.

Trotlovi, jak jsi nazval Insany, chlapci v klanu když je začali jezdit říkali "Brutál". Teď už tomu tak neříkají, neb se vyjezdili a je to pro ně lehké. :-D

Tak jen k tvé úvaze. Ono to i tak nějak odpovídá.

 

 

Popřemýšlím :smiley_laptop::smoking_53:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...