Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

Zdarec ,  tak mne  přestal bavit   WOT a  chci si nainstalovat  War.Arm.    Ale jak  sleduji tak se nějak  instaluje   národní prostředí. Vzhledem ke   svému pokročilému věku  ( I dont speak english  ! )  bych si  rád  toto národní prostředí dal. je mi jedno zda Slovenčinu  či Češtinu. Prošel jsem pár stránek zpět, a  popravdě   si nějak neumím představit co , jak   a kdy.  Rozumím tomu  , správně, že po každé aktualizaci se  prostředí  vytváří  znova a znova se i kopírují  soubory ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Polarka27 napsal:

Zdarec ,  tak mne  přestal bavit   WOT a  chci si nainstalovat  War.Arm.    Ale jak  sleduji tak se nějak  instaluje   národní prostředí. Vzhledem ke   svému pokročilému věku  ( I dont speak english  ! )  bych si  rád  toto národní prostředí dal. je mi jedno zda Slovenčinu  či Češtinu. Prošel jsem pár stránek zpět, a  popravdě   si nějak neumím představit co , jak   a kdy.  Rozumím tomu  , správně, že po každé aktualizaci se  prostředí  vytváří  znova a znova se i kopírují  soubory ? 

Instalace prostředí není ten správný výraz. Lokalizace je ten výraz.

Prostě nainstaluješ hru. Až to budeš mít a bude ti chodit, požádáš hezky pitta tady na fóru o češtinu. když bude mít dobrou náladu, tak ti pošle odkaz na stažení. Zdravím pitte.

Stáhneš, rozbalíš, a tu složku s názvem english vložíš (nakopíruješ) do složky lokalizacion, kterou máš na disku se hrou.

Hru spustíš a je počeštěná. 

Pokud je jen drobná oprava, tak se nahrazuje jen soubor ve složce english, kterou otevřeš a příslušný soubor nahradíš.

Samozřejmě to platí pro EU a NA. Na Ru je to tuším složka rusian.

A samozřejmě, při upgrade hry dochází i ke změnám, tak je potřeba češtinu aktualizovat. Jinak by se ti tam zobrazovali nesmysly.

Bez názvu1.jpg

Bez názvu2.jpg

Bez názvu3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak mi nějak unikla aktualizace 0.26.4903 na EU. A nikdo mi to neřekl, teda...:Smile_trollface-3::facepalmic:. Ale bylo to v zápalu bojů na RU, tak sorry.

Zde je opravný balíček souború, které je potřeba nahradit:

https://uloz.to/!0ZkjdKRoLavS/0-26-4903-zip

Platné do soboty.

Nově zasílaná lokalizace ( dnešním dnem) již tyto změny obsahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

Ahoj a vítej...jen taková drobnost...kde budeš hrát??? EU/NA nebo RU ??? Co Ti mám poslat ?

Omlouvám se, ale  ještě jsem stále    pod vlivem WOT ,  takže mne nenapadlo  , že musím   říct kde budu hrát.  Co mi jako odborníci poradíte to budu  akceptovat.  Rád si nechám poradit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Polarka27 napsal:

Omlouvám se, ale  ještě jsem stále    pod vlivem WOT ,  takže mne nenapadlo  , že musím   říct kde budu hrát.  Co mi jako odborníci poradíte to budu  akceptovat.  Rád si nechám poradit.  

No jde o to co vlastně chceš hrát...zda chceš do hry investovat, zda chceš více českou či slovenskou komunitu (spoluhráče)...

Stručně : na EU: výhody - hraje zde většina CZ/SK hráčů - hodí se tedy více pro čety a klany

                                          - více bonusů a akcí

                              nevýhody - déle se čeká ve frontě na hru

                                                - prémiová technika a další poplatky jsou dražší

                na RU: opak EU

                            ale spousta "nobů" , "rajčat"  :-)

Alespoň můj názor...

Jo a předpokládám, že víš zásadní rozdíl mezi Wot a AW, je to vtom,že WoT je pouze bitva proti hráčům on-line, ale tady můžeš bastlit i proti umělé inteligenci (PC)

PvE - proti PC - serveru

PvP a Glop.OP proti - on-line hráčům

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Polarka27 napsal:

Omlouvám se, ale  ještě jsem stále    pod vlivem WOT ,  takže mne nenapadlo  , že musím   říct kde budu hrát.  Co mi jako odborníci poradíte to budu  akceptovat.  Rád si nechám poradit.  

EU pokud ti stačí PvE jeho 3 stupně obtížnosti, plus Speciální operace, PvP a Glops převážně ve skrimiších (tj. max. 5 x 5) a 15 x 15 max. o eventech - ping cca 45ms

RU pokud chceš hrát PvP 15 x 15 - ping cca 55ms (platí to pořád?). RU chce taky trochu jinou instalaci. Tu by ti museli tady poradit.

NA - pro otrlé, čekací doba neznámá (tak málo hráčů tam je) - ping cca 185ms ( přepínáš jen v klientovi, ale musíš si tam zřídit nový účet, ten, pokud má stejný email, tak je do určité míry provázaný s EU, nic není třeba přeinstalovávat)

 

Jo, taky můžeš ještě hrát na čínským serveru, to je prý pro obzvláštní tvrďáky. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Iosifek napsal:

EU pokud ti stačí PvE jeho 3 stupně obtížnosti, plus Speciální operace, PvP a Glops převážně ve skrimiších (tj. max. 5 x 5) a 15 x 15 max. o eventech - ping cca 45ms

RU pokud chceš hrát PvP 15 x 15 - ping cca 55ms (platí to pořád?). RU chce taky trochu jinou instalaci. Tu by ti museli tady poradit.

NA - pro otrlé, čekací doba neznámá (tak málo hráčů tam je) - ping cca 185ms ( přepínáš jen v klientovi, ale musíš si tam zřídit nový účet, ten, pokud má stejný email, tak je do určité míry provázaný s EU, nic není třeba přeinstalovávat)

 

Jo, taky můžeš ještě hrát na čínským serveru, to je prý pro obzvláštní tvrďáky. :Smile_trollface-3:

Činštinu nepřekládám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu  tak je to  jasné,   chci hrát na   EU .  Hraju  relativně dost , na WOTku   mám skoro  60 000 bitev, ale  jsem už starší chlapec, takže rychlost, dynamika je slabší, tak hraju především   težké tanky. Respektive jsem na WOT hrál.  Tedy pokud mohu pítta požádat o češtinu pro  EU.  A  začnu  se učit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Polarka27 napsal:

Nu  tak je to  jasné,   chci hrát na   EU .  Hraju  relativně dost , na WOTku   mám skoro  60 000 bitev, ale  jsem už starší chlapec, takže rychlost, dynamika je slabší, tak hraju především   težké tanky. Respektive jsem na WOT hrál.  Tedy pokud mohu pítta požádat o češtinu pro  EU.  A  začnu  se učit :-)

No problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Polarka27 napsal:

Nu  tak je to  jasné,   chci hrát na   EU .  Hraju  relativně dost , na WOTku   mám skoro  60 000 bitev, ale  jsem už starší chlapec, takže rychlost, dynamika je slabší, tak hraju především   težké tanky. Respektive jsem na WOT hrál.  Tedy pokud mohu pítta požádat o češtinu pro  EU.  A  začnu  se učit :-)

Taky se ozvi ve hře. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...