Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

Špatně hm to je zvláštní, 4. září jsem prosil o češtinu. Dostal jsem odkaz, stáhl nahrál do složky " localization english ". Vše fungovalo OK, čeština jela dobře. Pak jsem hru dal na SSD disk, dal znovu češtinu a nic.

Díky za nový odkaz ke stažení, vyskouším a budu vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, leon50 napsal:

Špatně hm to je zvláštní, 4. září jsem prosil o češtinu. Dostal jsem odkaz, stáhl nahrál do složky " localization english ". Vše fungovalo OK, čeština jela dobře. Pak jsem hru dal na SSD disk, dal znovu češtinu a nic.

Díky za nový odkaz ke stažení, vyskouším a budu vidět.

vyzkoušej...omlouvám se vypadá to na těch screenech ok. Blbě jsem koukal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá udělám verifikaci, toho klienta a sounorů. Instalace již proběhla no nový disk. Zatím mne ta čeština, tolik nemrzí. Spíš mě štve děsné lagování hry, vstoupím do bitvy a tank se mě nehne, to mě štve nejvíc. Mám premiják a nemohu brát body,

nejedu jen střílím na dálku. Měli by s tím něco dělat, to sem asi nepatří ale musel jsem to napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pítt64 dky moc za rady, dělal jsem verifikaci a přišel jsem na to že mám duálně dvě hry. Takže jsem dělal aktualizaci češtiny na SSD, a hra se spouštěla z jinného disku, kde nebila čeština.

:good:  Teď je vše v pořádku, už to mám v češtině. Tak ještě jednou díky moc, jdu bojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, leon50 napsal:

pítt64 dky moc za rady, dělal jsem verifikaci a přišel jsem na to že mám duálně dvě hry. Takže jsem dělal aktualizaci češtiny na SSD, a hra se spouštěla z jinného disku, kde nebila čeština.

:good:  Teď je vše v pořádku, už to mám v češtině. Tak ještě jednou díky moc, jdu bojovat.

Ale tohle jsem ti psal už od začátku.

 

jen jsem to řešil na RU klientu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, pítt64 napsal:

No jo, ale zapoměls napsat že je to po dnešní aktualizaci...Já na EU nechodím a nebýt Energona, přišel bych na to asi až o víkendu. Dobrá jdu na to.

Tak to se omlouvám, jsem v podstatě jen výhradně EU a na toto jsem narazil po spuštění :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...