Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

před 51 minutami, drotar napsal:

Vie mi niekto poradit ako nainstalovat stiahnuty subor RU do hry ? Pripadne aktualny link cestiny pre RU server. Vopred dakujem.

 

Rozklikni si složku - GamesMailRu-Armored Warfare-Localization- vytvoř si složku s názvem russian a nainstaluj si cz překlad. Jinak je lepší si udělat zálohu souboru ..Localizacion .. O cz překlad pro RU verzi musíš požádat hráče pitta64 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, leon50 napsal:

Pitt64 moc děkuji za odkaz pro stažení překladu, ale nějak to nejde. Smazal jsem staré soubory, nahrál nové a nic. Předtím v pohodě, jenže jak jsem udělal přesun na nový SSD disk, tak ta čeština nejde.

Pošli screen je vypadá tvá složka Localizacion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, drotar napsal:

Vie mi niekto poradit ako nainstalovat stiahnuty subor RU do hry ? Pripadne aktualny link cestiny pre RU server. Vopred dakujem.

 

Áno, vie. Pokud se nepletu už Ti to jednou popisoval Robo a věř, že se nic nezměnilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, leon50 napsal:

Pitt64 moc děkuji za odkaz pro stažení překladu, ale nějak to nejde. Smazal jsem staré soubory, nahrál nové a nic. Předtím v pohodě, jenže jak jsem udělal přesun na nový SSD disk, tak ta čeština nejde.

Měl jsem úplně stejný problém. Kus souborů zůstalo na původním disku a zbytek hry novém na SSD. Měl jsem ta dvě složky Localization a to se hádalo. Záleželo, na který disk se složkou Localization si složku Russia nakopíroval.

Mě se to hádalo pořád. Ideální hru odinstalovat, smazat všechny staré složky a nahrát na nový SSD. Věř mi budeš mít klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/21/2018 at 7:28 PM, drotar said:

Vie mi niekto poradit ako nainstalovat stiahnuty subor RU do hry ? Pripadne aktualny link cestiny pre RU server. Vopred dakujem.

 

 

11 hours ago, pítt64 said:

Áno, vie. Pokud se nepletu už Ti to jednou popisoval Robo a věř, že se nic nezměnilo :-)

Ahoj. Aby to fungovalo, tak potrebuješ aby ti v zložke "localization" pribudol podadresár "russian".

 

 

Ak teda máš chuť, tak stiahni od Pítta a rozbaľ tam kde máš nainštalovaný ru klient, do spomínaného podadresára "localization".

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...