Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Mechanizmus - terminus technicus:

Odražená střela = Pokud je pancíř skloněný pod velkým úhlem (střela jde pod úhlem) tak se odrazí a pokračuje dál po jiné trajektorii pryč. (overmatch).

 

Odražené jsou ovšem i střely kde byl odražen útok:

Odražená střela/útok je i ta, která je zastavena silným pancířem, který pohltí veškerou energii střely, zdeformuje/roztříští,  ji a ta volně odpadne.

Odražené střely/útok jsou i ty, které zastaví ERA nebo APS.

 

Ono to asi nemá moc řešení. Jedině zastavte pancířem, místo odražte. To je ale už hnidopišství.

 

Prostě, to slovíčko je ambivalentní =  mající současně dvojí platnost, hodnotu (i protikladné povahy), dvojstranný, dvojsmyslný apod.

A to ve vztahu k detailům hodnocení. Tj. hledání, co že se to po mě vlastně chce.

 

Takže pítte máš pravdu, ale kdyby se počítaly jen tyhle střely, tak bych to neudělal. viz. scren (4261dmg).

 

 

 

no vidíš a skádáš poklony :-)

Opravím na eliminujte

Pošlete mi někdo prosím "english_xml.pak"  z EU po aktualizaci, kouknu večer na ty úkoly. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pítt64 napsal:

no vidíš a skádáš poklony :-)

Opravím na eliminujte

Pošlete mi někdo prosím "english_xml.pak"  z EU po aktualizaci, kouknu večer na ty úkoly. Děkuji.

A v tom spoji předklonu a stoji spatném vytrvám. :-D

Robova slovenština byla dobrá, ale bylo tam dost nepřeloženého. Kdybys jen věděl, kolikrát jsem se mýlil v tom co mám udělat, než jsi to přeložil. :-D Takže mě to moc a moc pomohlo. Nejen v úkolech, ale i ve hře jako takové.

A jestli jsou tam nějaké drobné chybičky. Tak to jsou jen nuance. Nic co by můj pozitivní názor na tebe a tvůj překlad změnilo. Navíc, většinou jsou způsobeny přístupem my.com. Kašlou na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Iosifek napsal:

Tak teď tomu úkolu - Krmená zeď 3 - nerozumím vůbec.

Kromě výhry, oddingání (eliminaci) střel = 25 000dmg, 10 killů.

První dvě podmínky jsem splnil, killy jsem dal jen 4. A úkol mám přesto splněný. Nechápu.

ScreenShot0279.thumb.jpg.e910eebf9627f90a85f1b67cdb9fe6a6.jpg

 

ScreenShot0280.jpg

ScreenShot0278.jpg

Dívám se ale na dobrou spolupráci s artynou :-D Tu kamennou zeď odzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, arnost905 napsal:

Dívám se ale na dobrou spolupráci s artynou :-D Tu kamennou zeď odzkouším.

Ahoj...posílal jsem ti opravené...pošlu ještě jednou, včera jsem to projel kontrolou, ale je to automatika, tak když něco najdeš, dej pls vědět. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Iosifek napsal:

english_xml.pak ?

Tenhle ten?

https://uloz.to/!gaMSG18HzdBA/english-xml-rar

 

Promiň, poslal bych. Jsem teď dost zaneprázdněnej honěním expů na event v první 100. Hraju skoro 200k denně. A šíleně mě to PvP nebaví. Ta hra je tak nevybalancovaná.

A v čem se to dá otevřít?

english.jpg

ano to mi stačí...pošli přes uložto prosím...jinak to rozbalí 7zip

Jo mám díky :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Iosifek napsal:

english_xml.pak ?

Tenhle ten?

https://uloz.to/!gaMSG18HzdBA/english-xml-rar

 

Promiň, poslal bych. Jsem teď dost zaneprázdněnej honěním expů na event v první 100. Hraju skoro 200k denně. A šíleně mě to PvP nebaví. Ta hra je tak nevybalancovaná.

A v čem se to dá otevřít?

english.jpg

kdy ta nolife akce konci a uz davali ty kamuflaze za 10.lvl? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...