Přejít na obsah

AW - Armored Warfare Slovenčina


RoboZilina

Recommended Posts

V 21. 11. 2018 at 13:49, pítt64 napsal:
před 9 minutami, pítt64 napsal:

Pánové, prosím o strpení, zásah do hry je zatím největší za dobu co to dělám a že nechci být jako MyCom, potažmo MailRu, nějaký čásek to trvá...Lokalizace bude k mání nejdříve v sobotu. Po chvilce testů. Děkuji za pochopení.

Nespěchej :-) stejně zase padají servery :-(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pítt64 napsal:

Pánové, prosím o strpení, zásah do hry je zatím největší za dobu co to dělám a že nechci být jako MyCom, potažmo MailRu, nějaký čásek to trvá...Lokalizace bude k mání nejdříve v sobotu. Po chvilce testů. Děkuji za pochopení.

Fajn Pítt, v pohode,  kľudne to dorob. Ale iste chápeš že sme netrpezliví, sorry.  Na 100% súhlasím s tým že je treba dať do obehu produkt ktorý je už funkčný. Viď dnešný stav serverov na AW...hanba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, MeJiX napsal:

a vzhledem k tomu, že jim to každou chvíli padá, těžko se dá něco zkoušet

A navíc - po vyhrané bitvě se mi nevrátil tank do garáže, od té doby hra padá a nejde najet.

Už jsem odeslal asi 10 reportů o chybě.

souhlasím s tebou, neodladěno a spousta chyb :-( zkusím to až zítra 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, arnost905 napsal:

Prosím Tě a kde je k tomu nějaký help? Ten by se mohl dát někam na přední místa k návodům.

Žádný help není a je podle mě i zbytečný, tyto odznaky se získavají normálně v každé bitvě. Jen budeš muset podle úkolů bojovat.

pokud je tam úkol např. "získejte 12 odznaků Rváč", je to o poškození 12 vozidel, pokud u úkolu není uvedeno že, ho musíš splnit např. v 10 bitvách, hraješ tak dlouho než to splníš. 

V další verzi bude nápověda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím to padání servrů je děs, večer mám rozahranou bitvu, najednou šup a jsem ze hry venku je to děs. Tak snad to bude již lepší, bez padání. Také chci poprosit pitta, o češtinu 0.27 EU až bude hotová o zaslání.

Předem dík, jdu vyzkoušet nějakou bitvu. Hodně zdaru při tvorbě překladu.:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, pítt64 napsal:

Snad to mám hotové, i když ve hře se určitě něco najde.

Takže, 0.27 je k mání.

Komu jsem neposlal dnes večer písněte si raději znova, i schránku jsem musel vymazat.

ahoj, muzu poprosit taky CZ pro EU.. pokud je k dispozici diky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Píte. Poprosil bych taky o novou verzi cestiny. Samozrejme pro EU. I kdyz ted uz je to asi jedno kdyz je globalni server ne? A dekuji predem. Ses borec !!

Jinak obecne k novemu updatu. Mne osobne se moc libi. Zmeny v mapach, vetsi stridani map, lepsi zvuky, vetsi obtiznost, nove specialky taky hezci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...