Přejít na obsah

RUST - Problém s pluginy


georgee

Recommended Posts

Všecko je cajk, jen taky hlásím  problém s minimapou.

Po spuštění hry mám taky jen šedý čtvereček s nápisem NO IMAGE FOUND v levém horním rohu. Pokud napíšu /map mini, tak se mi zobrazí mapa. Pokud ji ale zvětším pomocí "M" a pak zruším, opět mám šedý čtvereček s nápisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všecko je cajk, jen taky hlásím  problém s minimapou.

Po spuštění hry mám taky jen šedý čtvereček s nápisem NO IMAGE FOUND v levém horním rohu. Pokud napíšu /map mini, tak se mi zobrazí mapa. Pokud ji ale zvětším pomocí "M" a pak zruším, opět mám šedý čtvereček s nápisem

 

Zatim jsem neprisel na to proc to tak dela. v LOGu neni zadna chyba :-( Neco o tom pisou na foru, ale dnes uz na to kaslu, az zitra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to řídí config soubor co si myslím tak je spawn Airdropu nastaven (z defaultu) mezi 30 - 50 minut reálného času... Chcete-li ho zkrátit tak napište svou představu... Zkusím to změnit, jestli to zafunguje....

 

Edit: A spadlý drop vydrží ležet 15 minut... I s tím by šlo hnout, pokud má někdo nějakou jinou představu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mapa je to proklatě velká...

Včera mě zarazilo, že za celou dobu, co jsem tam byl (pozdě v noci) nepřilítlo jediné letadlo.

AirDrop byl aktivni od 2 hracu na serveru a v rozmezi 30 - 50 minut.

 

config jsme upravil

 

"Timer": {

"Cleanup old Drops at serverstart": true,

"Maximum minutes for random timer delay ": 40,

"Minimum minutes for random timer delay ": 20,

"Minimum players for timed Drop": 1,

"Remove builtIn Airdrop": true,

"Reset Timer after manual random drop": false,

"Use Airdrop timer": true

},

 

Rozmezi 20 do 40 a aby byl aktivni od jednoho hrace na serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Kafe nepiju :-)

 

Námět - ale nevím, nakolik s minimapou realizovatelný.

 

Na předchozím serveru, kde jsem hrával, jsem měl pocit že airdropy zůstávají ležet dlouhou dobu. Nevím, jak to bylo udělané, ale faktem je, že když jsem se připojil a zkoumal mapu, tak se mi občas podařilo natrefit na airdrop. Byl to takový příjemný bonus k tomu pobíhání po mapě. Ale fakt netuším, jak to bylo omezené, protože zase jsem o ně nezakopával. A musel tam být už před tím, než jsem se připojil, protože mapa byla menší a letadla bych si všimnul. Tady nevím, jak ošetřit ten prvek překvapení, když airdrop je vyznačený na minimapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Námět - ale nevím, nakolik s minimapou realizovatelný.

 

Na předchozím serveru, kde jsem hrával, jsem měl pocit že airdropy zůstávají ležet dlouhou dobu. Nevím, jak to bylo udělané, ale faktem je, že když jsem se připojil a zkoumal mapu, tak se mi občas podařilo natrefit na airdrop. Byl to takový příjemný bonus k tomu pobíhání po mapě. Ale fakt netuším, jak to bylo omezené, protože zase jsem o ně nezakopával. A musel tam být už před tím, než jsem se připojil, protože mapa byla menší a letadla bych si všimnul. Tady nevím, jak ošetřit ten prvek překvapení, když airdrop je vyznačený na minimapě.

 

Tady se to probíralo. Ale problém je fakt asi ta minimapa, zachvíli by byla posetá dropama  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehráli jste si s miningem? Po tom updateu mi to dává o polovinu méně za ránu do kamene.

Dřevo a sběr mě přijde stejné.

 

Přece na to nemůže mít vliv to nové rozprsknutí kamene při kopání...

Nebo snížili hodnoty za mining a tím se snížil i zlevel?

nevim jak to mate poreseny na modovym ale kdyz sem hral na pvp vanille, tak syrovy kamen daval na ranu 20, rudovy 50 plus na konci 1-2kvalitni kov kamenny 75, a jen co sem zpozoroval ze syroveho kamene sem natezil asi 300jednotek -+ , posledni rana vam da cca 20procent suroviny navic

 

Ps: mel sem ten nejlepsi krumpac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona smrt nesnižuje vyloženě level, ale ubírá dosažené XP v ZLevelu... A velikost bonusu se odvíjí od levelu... Takže pokud se ti nesnížil level neměl by se ti snížit ani mining... Takže buď se ti to jenom zdá a nebo s tím hnuli v základu (což ale Sorrines popírá)...  :unknown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona smrt nesnižuje vyloženě level, ale ubírá dosažené XP v ZLevelu... A velikost bonusu se odvíjí od levelu... Takže pokud se ti nesnížil level neměl by se ti snížit ani mining... Takže buď se ti to jenom zdá a nebo s tím hnuli v základu (což ale Sorrines popírá)...  :unknown:

Pardon udelal sem malou chybku v prekladu  :-(  asi opravdu hrabali co do velikosti natezenych surovin. Resource nodes have a 'finishing bonus' of about 20% of their total Tohle se tyka konecny rany kdy dodelas sutrak na posledni ranu dostanes vetsi mnozstvi onech cca 20procent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...